Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > I liga
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Łódzki KS347159-3420113174029-131241173130-21872
2Podbeskidzie Bielsko-Biała346953-232095174327-51340172626-18755
3Flota Świnoujście346658-341996173527-131052173131-21944
4Sandecja Nowy Sącz345652-3415118173533-131052172119-21566
5Piast Gliwice345245-3113138173026-14863172219-17575
6Pogoń Szczecin345155-4214911172835-23773172320-19728
7Warta Poznań345044-4314812162528-21745182516-22747
8Górnik Łęczna345044-3914812173321-111034171723-28458
9Ruch Radzionków344634-3213714172918-7854171716-255210
10Górnik Polkowice344231-3912616173020-16935171211-233311
11GKS Katowice344147-57101113172628-27755171519-30368
12Kolejarz Stróże343830-4310816172617-14755171213-293311
13Dolcan Ząbki343733-3910717172024-2362917179-16458
14Termalica Bruk-Bet Nieciecza343740-5310717183029-2393616711-301411
15MKS Kluczbork343636-4481214172824-1677317812-281511
16KSZO Ostrowiec Święt.343632-439916172217-15647171415-28359
17Odra Wodzisław343229-589520172020-3162917129-273311
18GKP Gorzów Wielkopolski342928-627819171715-27458171213-353311
Awans: ŁKS Łódź, Podbeskidzie Bielsko-Biała. Spadek: zespoły z miejsc 15-18. Od rundy wiosennej Górnik Łęczna występuje jako GKS Bogdanka. GKP Gorzów Wlkp. został 11.05.2011 wycofany po trzech walkowerach i zostanie zdegradowany o dwie klasy rozgrywkowe.
1. kolejka 31 lipca - 1 sierpnia 2010
Ruch Radzionków1-1MKS Kluczbork31 lipca, 17:00
Kolejarz Stróże1-1Podbeskidzie Bielsko-Biała1 sierpnia, 17:00
Górnik Polkowice2-1Górnik Łęczna31 lipca, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza0-0Warta Poznań31 lipca, 18:00
Mecz w Poznaniu
Odra Wodzisław0-3Piast Gliwice31 lipca, 16:00
GKS Katowice1-1Dolcan Ząbki31 lipca, 19:00
KSZO Ostrowiec Święt.0-2Flota Świnoujście31 lipca, 19:00
Łódzki KS2-1Pogoń Szczecin1 sierpnia, 19:00
GKP Gorzów Wielkopolski3-0Sandecja Nowy Sącz4 sierpnia, 17:00
2. kolejka 7-8 sierpnia 2010
Sandecja Nowy Sącz2-1Flota Świnoujście8 sierpnia, 18:00
Pogoń Szczecin1-0KSZO Ostrowiec Święt.8 sierpnia, 19:15
Dolcan Ząbki0-2Łódzki KS8 sierpnia, 17:00
Piast Gliwice2-1GKS Katowice6 sierpnia, 20:00
Warta Poznań1-2Odra Wodzisław7 sierpnia, 18:00
Górnik Łęczna1-0Termalica Bruk-Bet Nieciecza7 sierpnia, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała2-0Górnik Polkowice7 sierpnia, 20:00
MKS Kluczbork1-1Kolejarz Stróże7 sierpnia, 18:00
GKP Gorzów Wielkopolski1-0Ruch Radzionków8 sierpnia, 17:00
3. kolejka 14-15 sierpnia 2010
Ruch Radzionków0-0Sandecja Nowy Sącz15 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże2-1GKP Gorzów Wielkopolski15 sierpnia, 17:00
Górnik Polkowice2-0MKS Kluczbork13 sierpnia, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza0-5Podbeskidzie Bielsko-Biała15 sierpnia, 16:00
Odra Wodzisław2-1Górnik Łęczna13 sierpnia, 19:00
GKS Katowice1-1Warta Poznań13 sierpnia, 19:15
Łódzki KS2-2Piast Gliwice13 sierpnia, 19:00
KSZO Ostrowiec Święt.1-0Dolcan Ząbki14 sierpnia, 19:00
Flota Świnoujście1-0Pogoń Szczecin14 sierpnia, 18:00
4. kolejka 21-22 sierpnia 2010
Sandecja Nowy Sącz2-1Pogoń Szczecin21 sierpnia, 17:00
Dolcan Ząbki1-3Flota Świnoujście21 sierpnia, 17:00
Piast Gliwice0-0KSZO Ostrowiec Święt.20 sierpnia, 19:00
Warta Poznań4-1Łódzki KS20 sierpnia, 19:00
Górnik Łęczna1-0GKS Katowice21 sierpnia, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała1-0Odra Wodzisław20 sierpnia, 18:00
MKS Kluczbork2-1Termalica Bruk-Bet Nieciecza21 sierpnia, 18:00
GKP Gorzów Wielkopolski1-1Górnik Polkowice21 sierpnia, 17:00
Ruch Radzionków2-0Kolejarz Stróże21 sierpnia, 17:00
5. kolejka 28-29 sierpnia 2010
Kolejarz Stróże1-2Sandecja Nowy Sącz29 sierpnia, 17:00
Górnik Polkowice1-0Ruch Radzionków27 sierpnia, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza1-2GKP Gorzów Wielkopolski29 sierpnia, 16:00
Odra Wodzisław1-1MKS Kluczbork27 sierpnia, 19:00
Łódzki KS1-0Górnik Łęczna29 sierpnia, 17:00
KSZO Ostrowiec Święt.0-1Warta Poznań28 sierpnia, 19:00
Flota Świnoujście0-0Piast Gliwice28 sierpnia, 17:00
Pogoń Szczecin3-0Dolcan Ząbki29 sierpnia, 17:00
GKS Katowice1-6Podbeskidzie Bielsko-Biała28 sierpnia, 16:00
6. kolejka 4-5 września 2010
Sandecja Nowy Sącz2-0Dolcan Ząbki4 września, 17:00
Piast Gliwice0-0Pogoń Szczecin3 września, 19:00
Warta Poznań2-2Flota Świnoujście4 września, 14:00
Górnik Łęczna2-1KSZO Ostrowiec Święt.4 września, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała1-1Łódzki KS4 września, 20:00
MKS Kluczbork3-0GKS Katowice4 września, 17:00
GKP Gorzów Wielkopolski2-1Odra Wodzisław4 września, 17:00
Ruch Radzionków1-0Termalica Bruk-Bet Nieciecza4 września, 17:00
Kolejarz Stróże0-0Górnik Polkowice5 września, 16:00
7. kolejka 11-12 września 2010
Górnik Polkowice1-2Sandecja Nowy Sącz11 września, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza3-0Kolejarz Stróże12 września, 16:00
Odra Wodzisław1-2Ruch Radzionków11 września, 19:00
GKS Katowice4-2GKP Gorzów Wielkopolski11 września, 15:30
Łódzki KS2-1MKS Kluczbork11 września, 17:00
KSZO Ostrowiec Święt.1-2Podbeskidzie Bielsko-Biała11 września, 18:00
Flota Świnoujście4-1Górnik Łęczna11 września, 16:00
Pogoń Szczecin4-3Warta Poznań12 września, 17:00
Dolcan Ząbki1-2Piast Gliwice11 września, 16:00
8. kolejka 18-19 września 2010
Sandecja Nowy Sącz0-0Piast Gliwice18 września, 16:00
Warta Poznań0-0Dolcan Ząbki6 października, 19:00
Górnik Łęczna1-3Pogoń Szczecin17 września, 19:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała2-1Flota Świnoujście18 września, 19:00
MKS Kluczbork1-1KSZO Ostrowiec Święt.18 września, 17:00
GKP Gorzów Wielkopolski0-1Łódzki KS18 września, 17:00
Ruch Radzionków0-0GKS Katowice19 września, 17:00
Kolejarz Stróże2-0Odra Wodzisław19 września, 16:00
Górnik Polkowice2-1Termalica Bruk-Bet Nieciecza17 września, 19:00
9. kolejka 25-26 września 2010
Termalica Bruk-Bet Nieciecza1-0Sandecja Nowy Sącz26 września, 16:00
Odra Wodzisław1-0Górnik Polkowice25 września, 18:00
GKS Katowice1-0Kolejarz Stróże25 września, 19:00
Łódzki KS4-2Ruch Radzionków25 września, 17:00
KSZO Ostrowiec Święt.0-1GKP Gorzów Wielkopolski25 września, 18:00
Flota Świnoujście1-0MKS Kluczbork26 września, 15:00
Pogoń Szczecin1-3Podbeskidzie Bielsko-Biała26 września, 17:00
Dolcan Ząbki0-1Górnik Łęczna25 września, 15:00
Piast Gliwice4-0Warta Poznań26 września, 18:00
10. kolejka 2-3 października 2010
Sandecja Nowy Sącz3-1Warta Poznań2 października, 14:00
Górnik Łęczna1-1Piast Gliwice2 października, 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała2-0Dolcan Ząbki2 października, 19:00
MKS Kluczbork3-1Pogoń Szczecin2 października, 16:00
GKP Gorzów Wielkopolski2-4Flota Świnoujście2 października, 16:00
Ruch Radzionków1-0KSZO Ostrowiec Święt.2 października, 16:00
Kolejarz Stróże0-1Łódzki KS3 października, 15:00
Górnik Polkowice1-1GKS Katowice1 października, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza0-1Odra Wodzisław3 października, 16:00
11. kolejka 9-10 października 2010
Odra Wodzisław0-0Sandecja Nowy Sącz9 października, 18:00
GKS Katowice0-0Termalica Bruk-Bet Nieciecza9 października, 17:00
Łódzki KS1-0Górnik Polkowice9 października, 20:00
KSZO Ostrowiec Święt.3-1Kolejarz Stróże9 października, 17:00
Flota Świnoujście4-2Ruch Radzionków9 października, 15:00
Pogoń Szczecin0-0GKP Gorzów Wielkopolski9 października, 17:00
Dolcan Ząbki2-0MKS Kluczbork9 października, 15:00
Piast Gliwice2-1Podbeskidzie Bielsko-Biała10 października, 16:00
Warta Poznań1-1Górnik Łęczna9 października, 17:00
12. kolejka 16-17 października 2010
Sandecja Nowy Sącz2-0Górnik Łęczna16 października, 15:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała2-0Warta Poznań16 października, 16:30
MKS Kluczbork1-2Piast Gliwice16 października, 16:00
GKP Gorzów Wielkopolski0-0Dolcan Ząbki16 października, 15:00
Ruch Radzionków2-0Pogoń Szczecin16 października, 15:00
Kolejarz Stróże1-1Flota Świnoujście17 października, 14:00
Górnik Polkowice1-0KSZO Ostrowiec Święt.16 października, 18:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza2-3Łódzki KS17 października, 11:30
Odra Wodzisław1-0GKS Katowice16 października, 18:00
13. kolejka 23-24 października 2010
GKS Katowice2-3Sandecja Nowy Sącz23 października, 17:00
Łódzki KS2-0Odra Wodzisław21 października, 19:00
KSZO Ostrowiec Święt.2-0Termalica Bruk-Bet Nieciecza23 października, 17:00
Flota Świnoujście1-1Górnik Polkowice23 października, 15:00
Pogoń Szczecin3-0Kolejarz Stróże23 października, 17:00
Dolcan Ząbki4-3Ruch Radzionków23 października, 14:00
Piast Gliwice5-0GKP Gorzów Wielkopolski23 października
MKS Kluczbork4-0Warta Poznań23 października, 17:00
Górnik Łęczna1-0Podbeskidzie Bielsko-Biała23 października, 19:15
14. kolejka 30-31 października 2010
Sandecja Nowy Sącz0-1Podbeskidzie Bielsko-Biała30 października, 14:00
Mecz przełożony z 31.10 na 30.10.2010
MKS Kluczbork0-0Górnik Łęczna30 października, 14:00
GKP Gorzów Wielkopolski0-2Warta Poznań30 października, 13:00
Ruch Radzionków3-0Piast Gliwice30 października, 13:00
Kolejarz Stróże1-0Dolcan Ząbki31 października, 14:00
Górnik Polkowice1-0Pogoń Szczecin29 października, 18:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza2-1Flota Świnoujście31 października, 11:30
Odra Wodzisław3-1KSZO Ostrowiec Święt.30 października, 17:00
GKS Katowice1-3Łódzki KS31 października, 17:00
15. kolejka 6-7 listopada 2010
Łódzki KS3-1Sandecja Nowy Sącz6 listopada, 13:15
KSZO Ostrowiec Święt.1-2GKS Katowice6 listopada, 15:30
Flota Świnoujście1-0Odra Wodzisław6 listopada, 14:00
Pogoń Szczecin1-3Termalica Bruk-Bet Nieciecza6 listopada, 17:00
Dolcan Ząbki2-1Górnik Polkowice6 listopada, 13:00
Piast Gliwice2-0Kolejarz Stróże6 listopada, 16:00
Warta Poznań0-2Ruch Radzionków6 listopada, 17:00
Górnik Łęczna2-1GKP Gorzów Wielkopolski6 listopada, 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała1-0MKS Kluczbork6 listopada, 17:00
16. kolejka 13-14 listopada 2010
Sandecja Nowy Sącz0-0MKS Kluczbork13 listopada, 13:00
GKP Gorzów Wielkopolski1-1Podbeskidzie Bielsko-Biała13 listopada, 13:00
Ruch Radzionków3-1Górnik Łęczna13 listopada, 13:00
Kolejarz Stróże1-0Warta Poznań14 listopada, 13:00
Górnik Polkowice1-3Piast Gliwice13 listopada, 17:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza1-0Dolcan Ząbki14 listopada, 11:30
Odra Wodzisław2-0Pogoń Szczecin13 listopada, 17:00
GKS Katowice5-3Flota Świnoujście14 listopada, 17:00
Łódzki KS0-0KSZO Ostrowiec Święt.13 listopada, 17:00
17. kolejka 20-21 listopada 2010
KSZO Ostrowiec Święt.0-0Sandecja Nowy Sącz19 listopada, 17:00
Flota Świnoujście1-1Łódzki KS19 listopada, 13:00
Pogoń Szczecin3-4GKS Katowice18 listopada, 17:00
Dolcan Ząbki1-1Odra Wodzisław19 listopada, 12:00
Piast Gliwice3-1Termalica Bruk-Bet Nieciecza19 listopada, 18:00
Warta Poznań1-3Górnik Polkowice24 listopada, 19:00
Górnik Łęczna0-0Kolejarz Stróże19 listopada, 18:15
Podbeskidzie Bielsko-Biała2-1Ruch Radzionków19 listopada, 18:00
MKS Kluczbork3-2GKP Gorzów Wielkopolski19 listopada, 13:00
Ze względu na wybory samorządowe mecze przełożone z 20/21.11 na 18/19.11.2010
18. kolejka 5-6 marca 2011
MKS Kluczbork1-0Ruch Radzionków6 kwietnia, 15:00
Mecz przełożony z 5 marca na 6 kwietnia
Podbeskidzie Bielsko-Biała2-0Kolejarz Stróże5 marca, 17:00
Górnik Łęczna1-0Górnik Polkowice5 marca, 17:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza0-1Warta Poznań6 marca, 11:30
Piast Gliwice2-0Odra Wodzisław5 marca, 15:00
Dolcan Ząbki0-1GKS Katowice6 marca, 13:00
Flota Świnoujście2-1KSZO Ostrowiec Święt.5 marca, 15:00
Pogoń Szczecin1-1Łódzki KS4 marca, 20:00
Sandecja Nowy Sącz1-1GKP Gorzów Wielkopolski5 marca, 15:00
19. kolejka 12-13 marca 2011
Flota Świnoujście2-1Sandecja Nowy Sącz12 marca, 15:00
KSZO Ostrowiec Święt.0-0Pogoń Szczecin11 marca, 17:00
Łódzki KS1-0Dolcan Ząbki11 marca, 19:00
GKS Katowice0-0Piast Gliwice11 marca, 20:00
Odra Wodzisław1-3Warta Poznań12 marca, 15:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza2-2Górnik Łęczna13 marca, 11:30
Górnik Polkowice1-0Podbeskidzie Bielsko-Biała12 marca, 18:00
Kolejarz Stróże1-0MKS Kluczbork13 marca, 14:00
Ruch Radzionków0-0GKP Gorzów Wielkopolski12 marca, 14:00
20. kolejka 19-20 marca 2011
Sandecja Nowy Sącz0-1Ruch Radzionków19 marca, 18:00
GKP Gorzów Wielkopolski1-0Kolejarz Stróże19 marca, 15:00
MKS Kluczbork2-0Górnik Polkowice19 marca, 15:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała0-0Termalica Bruk-Bet Nieciecza19 marca, 17:00
Górnik Łęczna2-0Odra Wodzisław19 marca, 17:00
Warta Poznań2-1GKS Katowice20 marca, 14:00
Piast Gliwice2-2Łódzki KS18 marca, 20:30
Dolcan Ząbki1-2KSZO Ostrowiec Święt.20 marca, 14:00
Pogoń Szczecin1-1Flota Świnoujście19 marca, 17:00
21. kolejka 26-27 marca 2011
Pogoń Szczecin1-1Sandecja Nowy Sącz26 marca, 17:30
Flota Świnoujście0-1Dolcan Ząbki26 marca, 16:00
KSZO Ostrowiec Święt.1-0Piast Gliwice26 marca, 16:00
Łódzki KS0-0Warta Poznań25 marca, 19:00
GKS Katowice4-2Górnik Łęczna26 marca, 18:00
Odra Wodzisław1-2Podbeskidzie Bielsko-Biała26 marca, 16:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza4-1MKS Kluczbork27 marca, 11:30
Górnik Polkowice1-0GKP Gorzów Wielkopolski26 marca, 18:00
Kolejarz Stróże0-1Ruch Radzionków27 marca, 15:00
22. kolejka 2-3 kwietnia 2011
Ruch Radzionków0-1Górnik Polkowice2 kwietnia, 16:00
GKP Gorzów Wielkopolski0-0Termalica Bruk-Bet Nieciecza2 kwietnia, 16:00
MKS Kluczbork0-0Odra Wodzisław2 kwietnia, 16:00
Górnik Łęczna1-2Łódzki KS2 kwietnia, 18:00
Sandecja Nowy Sącz6-2Kolejarz Stróże2 kwietnia, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała2-0GKS Katowice2 kwietnia, 20:15
Piast Gliwice1-2Flota Świnoujście2 kwietnia, 16:00
Warta Poznań6-1KSZO Ostrowiec Święt.2 kwietnia, 16:00
Dolcan Ząbki0-2Pogoń Szczecin3 kwietnia, 14:30
23. kolejka 9-10 kwietnia 2011
Odra Wodzisław1-3GKP Gorzów Wielkopolski9 kwietnia, 16:00
Flota Świnoujście1-0Warta Poznań9 kwietnia, 16:00
KSZO Ostrowiec Święt.0-0Górnik Łęczna9 kwietnia, 18:00
GKS Katowice1-0MKS Kluczbork10 kwietnia, 17:00
Górnik Polkowice2-1Kolejarz Stróże9 kwietnia, 19:00
Pogoń Szczecin1-1Piast Gliwice9 kwietnia, 20:15
Termalica Bruk-Bet Nieciecza1-0Ruch Radzionków10 kwietnia, 11:30
Dolcan Ząbki1-2Sandecja Nowy Sącz10 kwietnia, 15:00
Łódzki KS0-0Podbeskidzie Bielsko-Biała10 kwietnia, 19:00
24. kolejka 15-17 kwietnia 2011
Podbeskidzie Bielsko-Biała0-0KSZO Ostrowiec Święt.15 kwietnia, 19:00
Piast Gliwice0-0Dolcan Ząbki16 kwietnia, 16:00
GKP Gorzów Wielkopolski3-3GKS Katowice16 kwietnia, 16:00
MKS Kluczbork1-1Łódzki KS16 kwietnia, 16:00
Sandecja Nowy Sącz3-0Górnik Polkowice16 kwietnia, 19:00
Górnik Łęczna0-1Flota Świnoujście16 kwietnia, 20:30
Warta Poznań1-2Pogoń Szczecin17 kwietnia, 16:00
Ruch Radzionków1-1Odra Wodzisław17 kwietnia, 16:00
Kolejarz Stróże2-0Termalica Bruk-Bet Nieciecza17 kwietnia, 16:00
25. kolejka 22-23 kwietnia 2011
Piast Gliwice1-1Sandecja Nowy Sącz20 kwietnia, 17:30
Dolcan Ząbki1-2Warta Poznań22 kwietnia, 16:00
Flota Świnoujście1-1Podbeskidzie Bielsko-Biała22 kwietnia, 16:30
Termalica Bruk-Bet Nieciecza2-0Górnik Polkowice23 kwietnia, 11:30
Łódzki KS3-0GKP Gorzów Wielkopolski21 kwietnia, 19:00
Goście poinformowali ŁKS, że z uwagi trudną sytuacją finansową klubu nie zjawią się w Łodzi.
Pogoń Szczecin3-3Górnik Łęczna23 kwietnia, 18:00
GKS Katowice1-1Ruch Radzionków23 kwietnia, 18:00
KSZO Ostrowiec Święt.2-2MKS Kluczbork23 kwietnia, 14:00
Odra Wodzisław0-3Kolejarz Stróże23 kwietnia, 16:00
26. kolejka 30 kwietnia - 1 maja 2011
GKP Gorzów Wielkopolski1-2KSZO Ostrowiec Święt.30 kwietnia, 16:00
Ruch Radzionków1-0Łódzki KS29 kwietnia, 17:00
Górnik Łęczna2-0Dolcan Ząbki30 kwietnia, 17:00
MKS Kluczbork0-0Flota Świnoujście30 kwietnia, 17:00
Warta Poznań1-0Piast Gliwice30 kwietnia, 17:00
Górnik Polkowice1-2Odra Wodzisław30 kwietnia, 19:00
Sandecja Nowy Sącz4-0Termalica Bruk-Bet Nieciecza30 kwietnia, 19:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała2-1Pogoń Szczecin30 kwietnia, 20:15
Kolejarz Stróże1-1GKS Katowice1 maja, 16:00
27. kolejka 6-8 maja 2011
Piast Gliwice0-4Górnik Łęczna6 maja, 18:00
Łódzki KS2-1Kolejarz Stróże6 maja, 19:00
Flota Świnoujście3-0GKP Gorzów Wielkopolski7 maja, 17:00
Pogoń Szczecin5-1MKS Kluczbork7 maja, 17:00
KSZO Ostrowiec Święt.2-0Ruch Radzionków7 maja, 18:00
GKS Katowice1-0Górnik Polkowice7 maja, 18:00
Odra Wodzisław3-2Termalica Bruk-Bet Nieciecza7 maja, 17:00
Warta Poznań2-1Sandecja Nowy Sącz8 maja, 16:00
Dolcan Ząbki2-0Podbeskidzie Bielsko-Biała8 maja, 16:00
28. kolejka 11 maja 2011
Kolejarz Stróże1-1KSZO Ostrowiec Święt.11 maja, 16:00
Ruch Radzionków0-1Flota Świnoujście11 maja, 17:00
GKP Gorzów Wielkopolski0-3Pogoń Szczecin11 maja, 17:00
Górnik Łęczna0-1Warta Poznań11 maja, 17:00
MKS Kluczbork1-1Dolcan Ząbki11 maja, 17:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza3-3GKS Katowice11 maja, 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała0-0Piast Gliwice11 maja, 19:00
Górnik Polkowice1-1Łódzki KS11 maja, 19:00
Sandecja Nowy Sącz2-1Odra Wodzisław11 maja, 19:00
29. kolejka 14-15 maja 2011
Górnik Łęczna1-1Sandecja Nowy Sącz14 maja, 17:00
Łódzki KS2-0Termalica Bruk-Bet Nieciecza14 maja, 20:15
Flota Świnoujście0-1Kolejarz Stróże14 maja, 17:00
Pogoń Szczecin0-0Ruch Radzionków14 maja, 17:00
KSZO Ostrowiec Święt.0-2Górnik Polkowice14 maja, 18:00
GKS Katowice2-0Odra Wodzisław14 maja, 19:00
Warta Poznań1-1Podbeskidzie Bielsko-Biała15 maja, 16:00
Dolcan Ząbki3-0GKP Gorzów Wielkopolski15 maja
Piast Gliwice1-1MKS Kluczbork15 maja, 17:00
30. kolejka 21-22 maja 2011
Ruch Radzionków0-1Dolcan Ząbki21 maja, 17:00
GKP Gorzów Wielkopolski0-3Piast Gliwice21 maja
Warta Poznań2-1MKS Kluczbork21 maja, 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała3-1Górnik Łęczna21 maja, 19:00
Górnik Polkowice1-2Flota Świnoujście20 maja, 19:00
Sandecja Nowy Sącz1-1GKS Katowice20 maja, 19:00
Odra Wodzisław3-6Łódzki KS21 maja, 18:00
Kolejarz Stróże0-2Pogoń Szczecin22 maja, 16:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza3-1KSZO Ostrowiec Święt.22 maja, 17:00
31. kolejka 24-25 maja 2011
Łódzki KS3-0GKS Katowice24 maja, 20:00
Dolcan Ząbki0-0Kolejarz Stróże25 maja, 17:00
Górnik Łęczna2-0MKS Kluczbork25 maja, 17:00
Flota Świnoujście2-2Termalica Bruk-Bet Nieciecza25 maja, 17:00
Piast Gliwice0-1Ruch Radzionków25 maja, 18:00
KSZO Ostrowiec Święt.4-0Odra Wodzisław25 maja, 18:00
Pogoń Szczecin4-2Górnik Polkowice25 maja, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała2-0Sandecja Nowy Sącz25 maja, 19:00
Warta Poznań3-0GKP Gorzów Wielkopolski25 maja
32. kolejka 28-29 maja 2011
Ruch Radzionków0-1Warta Poznań28 maja, 17:00
GKP Gorzów Wielkopolski0-3Górnik Łęczna28 maja
MKS Kluczbork1-2Podbeskidzie Bielsko-Biała28 maja, 17:00
Sandecja Nowy Sącz2-2Łódzki KS28 maja, 18:00
GKS Katowice2-3KSZO Ostrowiec Święt.28 maja, 19:00
Górnik Polkowice1-2Dolcan Ząbki28 maja, 19:00
Odra Wodzisław0-1Flota Świnoujście28 maja, 17:00
Kolejarz Stróże2-1Piast Gliwice29 maja, 17:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza1-2Pogoń Szczecin29 maja, 16:00
33. kolejka 4 czerwca 2011
Piast Gliwice1-0Górnik Polkowice4 czerwca, 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała3-0GKP Gorzów Wielkopolski4 czerwca
Dolcan Ząbki5-1Termalica Bruk-Bet Nieciecza4 czerwca, 17:00
Górnik Łęczna3-0Ruch Radzionków4 czerwca, 17:00
KSZO Ostrowiec Święt.0-2Łódzki KS4 czerwca, 17:00
Flota Świnoujście3-1GKS Katowice4 czerwca, 17:00
MKS Kluczbork0-4Sandecja Nowy Sącz4 czerwca, 17:00
Pogoń Szczecin3-0Odra Wodzisław4 czerwca, 17:00
Warta Poznań1-3Kolejarz Stróże4 czerwca, 17:00
34. kolejka 11 czerwca 2011
Ruch Radzionków3-0Podbeskidzie Bielsko-Biała11 czerwca, 17:00
GKS Katowice1-2Pogoń Szczecin11 czerwca, 17:00
Odra Wodzisław0-3Dolcan Ząbki11 czerwca
GKP Gorzów Wielkopolski0-3MKS Kluczbork11 czerwca
Górnik Polkowice0-0Warta Poznań11 czerwca, 17:00
Kolejarz Stróże1-2Górnik Łęczna11 czerwca, 17:00
Łódzki KS1-5Flota Świnoujście11 czerwca, 17:00
Sandecja Nowy Sącz3-1KSZO Ostrowiec Święt.11 czerwca, 17:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza3-1Piast Gliwice11 czerwca, 17:00

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty