Strona główna > Piłka nożna
Po porażce z Pogonią Cracovia na skraju przepaści
18.04.2015 23:09 -

Po raz pierwszy od pięciu miesięcy Cracovia przegrała u siebie - 0-1 z Pogonią - i znalazła się na skraju przepaści. Krakowian czeka bardzo trudna walka o pozostanie w ekstraklasie.

więcej »
Wisła remisuje u Górali, trwa passa Guerriera
17.04.2015 23:06 -

Wisła zanotowała trzeci kolejny remis, tym razem 2-2 z Podbeskidziem w Bielsku-Białej. W trzecim z rzędu meczu do bramki rywali trafił Haitańczyk Wilde-Donald Guerrier, dziś uczynił to dwukrotnie.

więcej »
Wisła (bez Stilica) remisuje z zabrzanami
10.04.2015 23:01 -

Wisła Kraków, bez pauzujących za kartki Stilica i Burligi, tylko zremisowała z Górnikiem Zabrze 1-1. Oba zespoły wciąż nie są pewne miejsca w grupie mistrzowskiej piłkarskiej ekstraklasy.

więcej »
Po porażce z Ruchem Cracovia zagrożona
10.04.2015 20:20 -

Cracovia przegrała ważny mecz z Ruchem w Chorzowie 0-3 i jest coraz bardziej zagrożona spadkiem z ekstraklasy.

więcej »
Wisła w doliczonym czasie traci wygraną w Białymstoku
06.04.2015 20:33 -

Wisła zasłużyła na zwycięstwo w Białymstoku, ale ostatecznie tylko zremisowała z Jagiellonią 2-2, tracąc drugiego gola w 90+4. minucie... Krakowianie utrzymali piąte miejsce w tabeli ekstraklasy, a mogli być bliżej czołówki.

więcej »
Lechia zatrzymała się na... Pasach
04.04.2015 16:43 -

Niepokonana w tym roku Lechia Gdańsk została zatrzymana przez Cracovię. Pasy wygrały w 26. kolejce piłkarskiej ekstraklasy 3-2, zdobywając bardzo cenne trzy punkty.

więcej »
Remis z Irlandią, biało-czerwoni nadal liderem
29.03.2015 23:37 -

Polska reprezentacja piłkarska zremisowała z Irlandią w Dublinie 1-1 tracąc gola w doliczonym czasie. Biało-czerwoni są wciąż niepokonani w eliminacjach EURO 2016 i liderują w grupie D.

więcej »
Mecze towarzyskie piłkarskiej reprezentacji Polski w TVP
26.03.2015 16:29 -
więcej »
Wisła pany!
21.03.2015 22:01 -

Wisła zasłużenie pokonała Cracovię 2-1 w 189. derbach Krakowa. Bramki dla Białej Gwiazdy zdobyli Stilic i Brożek, dla Pasów Budziński. Goście grali od 79. minuty w dziesiątkę, czerwoną kartkę dostał Kapustka.

więcej »
Cracovia ośmieszona przez II-ligowca, Błękitni w półfinale
17.03.2015 21:23 -

Cracovia również w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym o Puchar Polski przegrała z Błękitnymi Stargard 0-2. Piłkarze krakowscy zostali wygwizdani przez kibiców, porażka w fatalnym stylu z 10. drużyną II ligi to kompromitacja...