Strona główna > Piłka nożna
7-0 z Gibraltarem, 4 gole Lewandowskiego
07.09.2014 23:48 -

Piłkarska reprezentacja Polski rozgromiła Gibraltar 7-0 w swoim pierwszym meczu eliminacji mistrzostw Europy 2016. Cztery gole strzelił Robert Lewandowski.

więcej »
3 gole i 3 punkty w Szczecinie, piękna Wisła!
22.08.2014 23:12 -

Piękny i skuteczny futbol pokazała krakowska Wisła w Szczecinie, wygrywając w 6. kolejce piłkarskiej ekstraklasy z Pogonią 3-0. Biała Gwiazda została tymczasowym liderem!

więcej »
Odwołanie Legii odrzucone, ostatnia nadzieja w Trybunale Arbitrażowym
14.08.2014 18:20 -

UEFA Appeals Body, organ dyscyplinarny drugiej instancji UEFA odrzucił odwołanie Legii Warszawa w kwestii walkoweru 0:3 za drugi mecz III rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Celtikiem Glasgow.

więcej »
LE: Legia z Kazachami, Ruch z Ukraińcami, Celtic podwójnym szczęściarzem...
08.08.2014 14:36 -

Kazachski FK Aktobe będzie rywalem Legii w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej.

więcej »
UEFA ukarała Legię walkowerem, koniec marzeń o Lidze Mistrzów
08.08.2014 11:12 -

Legia Warszawa nie zagra w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. UEFA ukarała klub walkowerem za rewanżowy mecz z Celtikiem Glasgow, co oznacza, że przegrała dwumecz ze Szkotami, mimo zwycięstwa 4-1 w pierwszym spotkaniu.

więcej »
Cracovia ma nowego piłkarza
05.08.2014 19:02 -

Luis Carlos Santos "Deleu” został nowym piłkarzem Cracovii. Brazylijczyk podpisał kontrakt na rok z opcją przedłużenia o kolejny.

więcej »
Wisła ograła Kolejorza w Poznaniu
03.08.2014 21:43 -

Znakomity mecz rozegrała Wisła w Poznaniu, pokonując Lecha 3-2. Krakowianie zajmują po 3 kolejkach piłkarskiej ekstraklasy siódme miejsce, z 2-punktową stratą do lidera.

więcej »
Niemcy po raz czwarty mistrzami świata (FOTO: Grzegorz Wajda z Rio De Janeiro)
14.07.2014 00:01 -

Niemcy po raz czwarty mistrzami świata w piłce nożnej, wcześniej triumfowali w 1954, 1974 i 1990 roku. Dziś w finale na legendarnej Maracanie pokonali Argentynę 1-0. Zwycięskiego gola zdobył Mario Goetze w 113. minucie.

więcej »
Holandia trzecią drużyną świata, Brazylia poza podium
13.07.2014 08:40 -

W meczu o trzecie miejsce piłkarskich MŚ 2014 Holandia pokonała Brazylię 3-0. W historii Mundialu Oranje trzykrotnie zdobywali srebro (1974, 1978, 2010), teraz po raz pierwszy przypadł im brąz.

więcej »
Argentyna w finale, Romero bohaterem (FOTO: Grzegorz Wajda z Sao Paulo)
10.07.2014 01:37 -

Argentyna zagra w niedzielę na Maracanie z Niemcami w finale piłkarskich mistrzostw świata. Po 120 minutach meczu z Holandią było 0-0, a rzuty karne wygrali Albicelestes 4-2. Bohaterem okazał się bramkarz Sergio Romero, który obronił dwie jedenastki!