Strona główna > Piłka nożna
Cracovia dogoniła Pogoń
18.09.2021 23:05 -

W 8. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia zremisowała w Szczecinie z Pogonią 1-1.

więcej »
Biała Gwiazda zgasła w Poznaniu
17.09.2021 23:05 -

W 8. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków doznała klęski w Poznaniu, przegrywając z liderującym Lechem aż 0-5...

05.09.2021 23:32 -

Piłkarska reprezentacja Polski zdobyła z łatwością San Marino wygrywając mecz eliminacji MŚ 7-1. Dwa gole strzelił do przerwy Robert Lewandowski, w II połowie wszedł za niego Adam Buksa i zanotował klasyczny hat-trick!

więcej »
Skuteczni biało-czerwoni
03.09.2021 00:02 -

Piłkarska reprezentacja Polski pokonała w eliminacjach MŚ Albanię 4-1. Biało-czerwoni oddali cztery celne strzały i zdobyli cztery gole. Najlepszy na boisku był Robert Lewandowski, który zanotował 70. trafienie w narodowych barwach, a ponadto popisał się kapitalną akcją sfinalizowaną przez Grzegorza Krychowiaka.

30.08.2021 07:58 -

W 6. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków pokonała 1-0 mistrza Polski, Legię Warszawa. Zwycięskiego gola zdobył Kostarykanin Felicio Brown Forbes.

więcej »
Główki Holendra w Niecieczy
28.08.2021 23:11 -

W 6. kolejce piłkarskiej ekstraklasy doszło w Niecieczy do kolejnych derbów Małopolski. Słonie uległy Cracovii 1-2 i nadal są bez zwycięstwa.

więcej »
Yeboah zatańczył z piłką
22.08.2021 08:53 -

W 5. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków wygrała wyjazdowy mecz z beniaminkiem, Górnikiem Łęczna. Ozdobą spotkania był fantastyczny gol Yawa Yeboaha.