Strona główna > Piłka nożna
Niemcy po raz czwarty mistrzami świata (FOTO: Grzegorz Wajda z Rio De Janeiro)
14.07.2014 00:01 -

Niemcy po raz czwarty mistrzami świata w piłce nożnej, wcześniej triumfowali w 1954, 1974 i 1990 roku. Dziś w finale na legendarnej Maracanie pokonali Argentynę 1-0. Zwycięskiego gola zdobył Mario Goetze w 113. minucie.

więcej »
Holandia trzecią drużyną świata, Brazylia poza podium
13.07.2014 08:40 -

W meczu o trzecie miejsce piłkarskich MŚ 2014 Holandia pokonała Brazylię 3-0. W historii Mundialu Oranje trzykrotnie zdobywali srebro (1974, 1978, 2010), teraz po raz pierwszy przypadł im brąz.

więcej »
Argentyna w finale, Romero bohaterem (FOTO: Grzegorz Wajda z Sao Paulo)
10.07.2014 01:37 -

Argentyna zagra w niedzielę na Maracanie z Niemcami w finale piłkarskich mistrzostw świata. Po 120 minutach meczu z Holandią było 0-0, a rzuty karne wygrali Albicelestes 4-2. Bohaterem okazał się bramkarz Sergio Romero, który obronił dwie jedenastki!

więcej »
Niemcy w siódmym niebie, Brazylia upokorzona
09.07.2014 07:49 -

Brazylia doznała niewiarygodnej klęski w półfinale Mundialu. Porażka 1-7 z Niemcami przejdzie do historii światowego futbolu...

więcej »
Niemcy pierwsi w półfinale (FOTO: Grzegorz Wajda z Rio de Janeiro)
04.07.2014 20:10 -

Niemcy - Francja 1-0 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym piłkarskich mistrzostw świata. Zwycięskiego gola strzelił w 13. minucie obrońca Mats Hummels.

więcej »
Argentyna złamała szwajcarski rygiel w 118. minucie (FOTO: Grzegorz Wajda z Sao Paulo)
01.07.2014 20:59 -

Argentyna uniknęła dogrywki, zdobywając w meczu ze Szwajcarią zwycięskiego gola w 118. minucie. Akcję przeprowadził Messi, a wykończył Di Maria. W ćwierćfinale Albicelestes zmierzą się z Belgią lub USA.

więcej »
James Rodriguez nowym idolem Kolumbii, Urugwaj za burtą (FOTO: Grzegorz Wajda z Rio)
29.06.2014 06:49 -

23-letni James Rodriguez strzelił dwa gole dla Kolumbii w meczu z Urugwajem. Dzięki zwycięstwu 2-0 Los Cafeteros zmierzą się w ćwierćfinale MŚ z Brazylią.

więcej »
Czerwone Diabły chcą zwyciężać, Algieria wyeliminowała Rosję (FOTO: Grzegorz Wajda z Sao Paulo)
27.06.2014 00:45 -
więcej »
Remis trójkolorowych, hat-trick Shaqiriego (FOTO: Grzegorz Wajda z Rio de Janeiro)
26.06.2014 02:19 -

Reprezentacje Francji i Szwajcarii awansowały z grupy E do 1/8 finału. Rywalem trójkolorowych będzie Nigeria, a Helwetów Argentyna.

więcej »
Holandia i Chile w 1/8 finału, Hiszpania wyeliminowana! (FOTO: Grzegorz Wajda z Rio)
19.06.2014 07:13 -

Sensacja w grupie B. Broniąca tytułu mistrza świata Hiszpania przegrała już drugi mecz (tym razem z Chile) i nie awansuje do 1/8 finału!!! Awans zapewniły sobie natomiast zespoły Holandii i Chile.