Strona główna > Piłka nożna
Lewa stopa Milika i hat-trick Lewandowskiego
13.06.2015 22:00 -

Polska pokonała Gruzję 4-0 na Stadionie Narodowym w Warszawie i umocniła się na prowadzeniu w grupie D eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy. Pięknego gola zdobył Arkadiusz Milik, a w końcówce hat-trick zaliczył Robert Lewandowski.

więcej »
Wisła szósta w sezonie 2014/15
07.06.2015 22:12 -

Wisła zremisowała w Poznaniu z Lechem 0-0. Gospodarzom taki wynik wystarczył, by świętować mistrzostwo Polski. Krakowianie zajęli ostatecznie szóste miejsce.

więcej »
Cracovii dziewiąty mecz bez porażki
05.06.2015 23:58 -

Na koniec sezonu w ekstraklasie Cracovia pokonała w Gliwicach Piast 3-0. To był już dziewiąty z rzędu mecz bez porażki Pasów odkąd trenerem został Jacek Zieliński (bilans: 7 zwycięstw i 2 remisy!). Krakowianie zajęli w tabeli 9. miejsce.

więcej »
0-1 ze Śląskiem, Wisła nie zagra w pucharach
04.06.2015 06:21 -

Wisła przegrała w środę ze Śląskiem 0-1 i nie zagra w Lidze Europy. Wystąpią w niej wrocławianie.

więcej »
1-0 z Ruchem, Cracovia dziewiąta
03.06.2015 05:56 -

W przedostatniej kolejce ekstraklasy Cracovia pokonała Ruch Chorzów 1-0. Zwycięskiego gola zdobył Piotr Polczak. Krakowianie zapewnili sobie 9. miejsce w tabeli.

więcej »
Szczęście było przy Legii, 0-1 Wisły w Warszawie
31.05.2015 17:59 -

Legia - Wisła 1-0 w 35. kolejce ekstraklasy. Krakowianie rozegrali dobry mecz, mieli więcej szans bramkowych, ale szczęście było dziś przy drużynie warszawskiej.

więcej »
Cracovia zostaje w ekstraklasie
29.05.2015 21:42 -

Piłkarze Cracovii zapewnili sobie utrzymanie w ekstraklasie. Dziś wygrali w Bielsku-Białej z Podbeskidziem 3-0, a hat-trickiem popisał się Boubacar Diabang.

więcej »
Porażka w Białymstoku, Wisła wypada z gry
23.05.2015 23:53 -

Wisła Kraków przegrała w Białymstoku z Jagiellonią 1-2, mimo że do 87. minuty prowadziła 1-0. Gospodarze zdobyli zwycięskiego gola w 89. minucie z... 39-centymetrowego spalonego. Biała Gwiazda przestała się liczyć w walce o mistrzostwo i europejskie puchary.

więcej »
Remis Pasów z Koroną
22.05.2015 22:55 -

Cracovia pod wodzą trenera Zielińskiego pozostaje bez porażki. Dziś zremisowała z Koroną 1-1 i jest już bardzo blisko utrzymania się w ekstraklasie.

więcej »
Wisła straciła wygraną z Pogonią w doliczonym czasie
21.05.2015 07:13 -

Wisła tylko zremisowała z Pogonią 2-2, tracąc drugiego gola w 90+4. minucie. Krakowianie spadli na piąte miejsce w tabeli piłkarskiej ekstraklasy.