Strona główna > Piłka nożna
Porażka w Białymstoku, Wisła wypada z gry
23.05.2015 23:53 -

Wisła Kraków przegrała w Białymstoku z Jagiellonią 1-2, mimo że do 87. minuty prowadziła 1-0. Gospodarze zdobyli zwycięskiego gola w 89. minucie z... 39-centymetrowego spalonego. Biała Gwiazda przestała się liczyć w walce o mistrzostwo i europejskie puchary.

więcej »
Remis Pasów z Koroną
22.05.2015 22:55 -

Cracovia pod wodzą trenera Zielińskiego pozostaje bez porażki. Dziś zremisowała z Koroną 1-1 i jest już bardzo blisko utrzymania się w ekstraklasie.

więcej »
Wisła straciła wygraną z Pogonią w doliczonym czasie
21.05.2015 07:13 -

Wisła tylko zremisowała z Pogonią 2-2, tracąc drugiego gola w 90+4. minucie. Krakowianie spadli na piąte miejsce w tabeli piłkarskiej ekstraklasy.

więcej »
Pasy już prawie bezpieczne
19.05.2015 23:30 -

Cracovia ucieka ze strefy zagrożenia, dziś wygrała z Zawiszą 3-1. Krakowianie od pięciu meczów są niepokonani, odnieśli cztery zwycięstwa i raz zremisowali.

więcej »
Powrót Cetnarskiego, trzy gole Cracovii w Łęcznej
16.05.2015 17:45 -

Mateusz Cetnarski zaznaczył swój powrót do pierwszej jedenastki Cracovii dwoma bramkami. Trzecią dołożył Marcin Budziński i Pasy wygrały w Łęcznej z Górnikiem 3-0!

więcej »
Piękne gole wiślaków i remis w Gdańsku
15.05.2015 23:55 -

Lechia - Wisła 2-2 w meczu przyjaźni w Gdańsku. Krakowianie rozegrali się po przerwie, pięknego gola głową zdobył Boguski, a fantastycznego - piętą - Urugwajczyk Barrientos.

więcej »
Remis Cracovii, Piech wymknął się spod kontroli
10.05.2015 23:04 -

Cracovia tylko zremisowała w 31. kolejce ekstraklasy z GKS Bełchatów 1-1. Pasy były lepszym zespołem i gdy wydawało się, że odniosą zwycięstwo, na 4 minuty przed końcem spod kontroli wymknął się Piech...

więcej »
4-1 z Górnikiem i Wisła czwarta
09.05.2015 23:39 -

Wisła Kraków wygrała u siebie z Górnikiem Zabrze po raz pierwszy od 6 lat i awansowała na czwarte miejsce w tabeli ekstraklasy.

więcej »
Wisła przegrała ze Śląskiem i zagra tylko trzy razy u siebie...
29.04.2015 23:59 -

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej piłkarskiej ekstraklasy Wisła przegrała we Wrocławiu ze Śląskiem 0-1 i w grupie mistrzowskiej zagra tylko trzy mecze u siebie - z Górnikiem, Pogonią i... Śląskiem.

więcej »
Wisła w grupie mistrzowskiej
26.04.2015 22:45 -

Wisła pokonała Koronę Kielce 2-0 i zapewniła sobie awans do grupy mistrzowskiej ekstraklasy. Fantastycznego gola zdobył Haitańczyk Wilde-Donald Guerrier, a wynik ustalił Maciej Jankowski.