Strona główna > Piłka nożna
Dwa gole Brożka w Chorzowie
13.12.2014 22:10 -

Wisła wygrała z Ruchem w Chorzowie 2-1, dwa gole strzelił Paweł Brożek. Krakowianie po 19 kolejkach piłkarskiej ekstraklasy zajmują czwarte miejsce w tabeli.

więcej »
Cracovia wygrywa w Kielcach
12.12.2014 22:57 -

Cracovia po raz drugi w tym sezonie pokonała Koronę 2-1, tym razem w Kielcach. Wygrana w 19. kolejce piłkarskiej ekstraklasy pozwoli Pasom spokojniej przeżyć zimową przerwę.

więcej »
Lech zajął miejsce Wisły
08.12.2014 08:35 -

W 18. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków uległa Lechowi Poznań 1-2, tracąc trzecie miejsce w tabeli na rzecz rywala. Biała Gwiazda grała ostatnie pół godziny w dziesiątkę, tracąc w tym okresie drugiego gola.

więcej »
Pierwszy remis Pasów u siebie
06.12.2014 21:28 -

Cracovia po raz pierwszy w tym sezonie zremisowała u siebie, 1-1 z Jagiellonią. Strzelcem wyrównującego gola był Łotysz Deniss Rakels.

więcej »
Lider za mocny dla Cracovii
01.12.2014 20:21 -

W 17. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia nie dała rady liderowi w stolicy, przegrywając z Legią 0-2. Mecz ustawiła samobójcza bramka Marciniaka w 10. minucie. Krakowianie nie wygrali w Warszawie od 63 lat...

więcej »
Sprawiedliwy remis Wisły w Gliwicach
28.11.2014 22:40 -

Wisła Kraków zremisowała w Gliwicach z Piastem 0-0 i z przebiegu gry jest to wynik sprawiedliwy. Mimo braku goli mecz był interesujący i stał na dobrym poziomie.

więcej »
Mistrzowie wyjazdów zdobyli twierdzę Cracovii
25.11.2014 08:58 -

W meczu kończącym 16. kolejkę piłkarskiej ekstraklasy Cracovia przegrała z Górnikiem Zabrze 1-2. Ślązacy zdobyli w tym sezonie ligowym najwięcej punktów na wyjazdach.

więcej »
2-0 z beniaminkiem, Wisła wiceliderem
22.11.2014 18:53 -

Wisła wygrała w 16. kolejce piłkarskiej ekstraklasy z beniaminkiem, Górnikiem Łęczna, 2-0. Krakowianie skorzystali na porażkach Śląska i Bełchatowa, wyszli na pozycję wicelidera.

więcej »
Biało-czerwoni remisują ze Szwajcarami
18.11.2014 23:02 -

W towarzyskim meczu, rozegranym we Wrocławiu, piłkarska reprezentacja Polski zremisowała ze Szwajcarią 2-2. Helweci to 12. drużyna rankingu FIFA, uczestnicy ostatniego Mundialu, w którym odpadli po dogrywce w 1/8 finału, przegrywając z Argentyną.

więcej »
4-0 z Gruzją, tylko Polska niepokonana
14.11.2014 22:42 -

Piłkarska reprezentacja Polski rozbiła Gruzję w Tbilisi, wygrywając 4-0. Po czterech kolejkach eliminacji UEFA EURO 2016 w grupie D tylko biało-czerwoni są niepokonani, wyprzedzają o 3 punkty Niemców, Szkotów i Irlandczyków.