Strona główna > Piłka nożna
Remis Cracovii z Pogonią
19.02.2017 23:45 -

Cracovia - Pogoń Szczecin 1-1 w 22. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. Dla Pasów to już dziesiąty remis w tym sezonie, dla portowców dziewiąty, oba zespoły to ligowi rekordziści pod względem wyników nierozstrzygniętych.

więcej »
Nieskuteczni wiślacy przegrali we Wrocławiu
18.02.2017 21:21 -

W 22. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła przegrała wyjazdowy mecz ze Śląskiem 0-1. Krakowianie byli nieco lepszym zespołem, ale skończyło się jak zwykle w ostatnich katach we Wrocławiu, czyli wygraną wojskowych.

więcej »
O jeden karny za mało dla Słoni...
18.02.2017 11:38 -

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 1-1 w 22. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. "Słonie" wyrównały w 90+6. minucie z karnego, ale gospodarzom należała się jeszcze jedna jedenastka (w I połowie), co potwierdził nawet zawodnik lidera - Jakub Wawrzyniak...

więcej »
Wielki gol Małego
11.02.2017 20:09 -

Wisła Kraków pokonała Koronę Kielce 2-0 w 21. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. Fantastycznego gola zdobył Patryk Małecki, a wynik ustalił Paweł Brożek dobijając niewykorzystany przez siebie rzut karny.

więcej »
Trzy karne przeciw Słoniom
11.02.2017 00:29 -

Lech - Bruk-Bet Termalica 3-0 w 21. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. Wszystkie trzy gole dla Kolejorza padły z... rzutów karnych!

więcej »
Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Cracovii
10.02.2017 20:22 -

Dopiero w 21. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia odniosła pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Pasy, w pierwszym meczu po zimowej przerwie, pokonały Ruch w Chorzowie 1-0.

więcej »
Adam Buksa: Na mistrzostwach Europy U-21 mierzymy w medale
27.12.2016 16:52 -

Piłkarz KGHM Zagłębia Lubin Adam Buksa przyznał, że na przyszłorocznych mistrzostwach Europy do lat 21, które odbędą się w Polsce, biało-czerwoni mierzą w medale. „Nie boimy się tego mówić”-  podkreślił 20-letni napastnik.

więcej »
Fantastyczny gol Budzińskiego, ale tylko remis z Lechem
17.12.2016 22:56 -

W 20. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia zremisowała z Lechem Poznań 1-1, to dziewiąty nierozstrzygnięty wynik Pasów w tym sezonie! Fantastycznego gola z ponad 30 m zdobył dla krakowian Marcin Budziński.

więcej »
Biała Gwiazda zgasła w Chorzowie
17.12.2016 19:09 -

W 20. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków przegrała w Chorzowie z Ruchem 0-1. Niebiescy, zajmujący przed tym meczem ostatnie miejsce w tabeli, byli lepszym zespołem i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

więcej »
Słowackie gole w Niecieczy
17.12.2016 18:35 -

Bruk-Bet Termalica Nieciecza kończy rok bardzo cennym zwycięstwem, 2-0 nad Pogonią. Oba gole zdobyli Słowacy: Misak i Stefanik. "Słoniki" zrewanżowały się w 20. kolejce piłkarskiej ekstraklasy za sierpniową porażkę 0-5 w Szczecinie.