Strona główna > Piłka nożna
Mistrzowie wyjazdów zdobyli twierdzę Cracovii
25.11.2014 08:58 -

W meczu kończącym 16. kolejkę piłkarskiej ekstraklasy Cracovia przegrała z Górnikiem Zabrze 1-2. Ślązacy zdobyli w tym sezonie ligowym najwięcej punktów na wyjazdach.

więcej »
2-0 z beniaminkiem, Wisła wiceliderem
22.11.2014 18:53 -

Wisła wygrała w 16. kolejce piłkarskiej ekstraklasy z beniaminkiem, Górnikiem Łęczna, 2-0. Krakowianie skorzystali na porażkach Śląska i Bełchatowa, wyszli na pozycję wicelidera.

więcej »
Biało-czerwoni remisują ze Szwajcarami
18.11.2014 23:02 -

W towarzyskim meczu, rozegranym we Wrocławiu, piłkarska reprezentacja Polski zremisowała ze Szwajcarią 2-2. Helweci to 12. drużyna rankingu FIFA, uczestnicy ostatniego Mundialu, w którym odpadli po dogrywce w 1/8 finału, przegrywając z Argentyną.

więcej »
4-0 z Gruzją, tylko Polska niepokonana
14.11.2014 22:42 -

Piłkarska reprezentacja Polski rozbiła Gruzję w Tbilisi, wygrywając 4-0. Po czterech kolejkach eliminacji UEFA EURO 2016 w grupie D tylko biało-czerwoni są niepokonani, wyprzedzają o 3 punkty Niemców, Szkotów i Irlandczyków.

więcej »
Pojedynek gwiazd na remis
09.11.2014 12:29 -

W hitowym meczu 15. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków zremisowała ze Śląskiem Wrocław 1-1. Nierozstrzygniętym wynikiem zakończył się też tzw. pojedynek gwiazd - Paweł Brożek i Flavio Paixao strzelili po jednej bramce.

więcej »
Remis Cracovii w Bełchatowie, sprawiedliwości stało się zadość
09.11.2014 10:44 -

Cracovia zremisowała w Bełchatowie 1-1. Gospodarze oddali jeden celny strzał w całym meczu, z karnego w 86. minucie. Pasy, grając już w dziesiątkę, zdołały wyrównać w doliczonym czasie. Sprawiedliwości stało się zadość.

więcej »
Zwycięski gol Rakelsa, Pasy bliżej ósemki
02.11.2014 22:32 -

Cracovia pokonała ostatni zespół ekstraklasy, Zawiszę, 1-0. Zwycięskiego gola zdobył Łotysz Deniss Rakels. Pasy mają tylko 3 punkty do czołowej ósemki.

więcej »
Niefortunne interwencje wiślaków w Kielcach
31.10.2014 23:12 -

Wisła Kraków uległa w Kielcach Koronie 2-3. Przy dwóch golach rywalom pomogli niefortunnie interweniujący stoperzy Białej Gwiazdy. Podopieczni trenera Smudy też dwukrotnie skorzystali z pomocy gospodarzy...

więcej »
Biała Gwiazda jaśniała w Zabrzu
19.10.2014 21:56 -

Przerwa ligowa dobrze zrobiła piłkarzom krakowskiej Wisły, którzy rozgromili w Zabrzu Górnika aż 5-0. Hat-trick zanotował Paweł Brożek (strzelił już dla Białej Gwiazdy 105 goli w ekstraklasie), a dwa razy do siatki gospodarzy trafił Semir Stilic.

więcej »
Polska - Szkocja 2-2 (FOTO: Grzegorz Wajda)
16.10.2014 21:15 -

Fotoreportaż Grzegorza Wajdy z meczu eliminacyjnego ME Polska - Szkocja (2-2) na Stadionie Narodowym w Warszawie, 14.10.2014