Strona główna > Piłka nożna
Niespodzianka w Niecieczy
25.07.2016 06:03 -

W derbach Małopolski: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia 3-2. Gospodarze, dzięki temu nieoczekiwanemu zwycięstwu, są po 2 kolejkach ekstraklasy wiceliderem!

więcej »
Biała Gwiazda pokonana przez beniaminka
23.07.2016 07:21 -

Wisła Kraków przegrała w 2. kolejce ekstraklasy z Arką w Gdyni aż 0-3. Biała Gwiazda w meczu z beniaminkiem straciła gole po rykoszecie, błędzie bramkarza i przypadkowym zagraniu ręką...

więcej »
Bruk-Bet z trzema punktami
18.07.2016 21:54 -

To był udany debiut trenera Czesława Michniewicza. Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonał beniaminka, Arkę Gdynia, 2-0 i zameldował się po 1. kolejce ekstraklasy na 3. miejscu w tabeli.

więcej »
Cracovia pierwszym liderem ekstraklasy
17.07.2016 22:40 -

Cracovia rozgromiła w premierze sezonu wicemistrza kraju - Piast Gliwice 5-1 i została pierwszym liderem ekstraklasy! Dwa gole zdobył Miroslav Covilo, a po jednym Mateusz Szczepaniak, Deleu i Marcin Budziński.

więcej »
Wisła - Pogoń 2-1, zwycięski gol Pietrzaka
16.07.2016 21:50 -

Wisła Kraków udanie zainaugurowała nowy sezon ekstraklasy wygrywając z Pogonią Szczecin 2-1. Zwycięskiego gola zdobył Rafał Pietrzak kapitalnym uderzeniem z wolnego w 82. minucie.

więcej »
Portugalia mistrzem Europy! (FOTO: Grzegorz Wajda z Saint-Denis)
11.07.2016 02:00 -

Portugalia po raz pierwszy w historii mistrzem Europy. Pogromcy biało-czerwonych w ćwierćfinale zwyciężyli w niedzielę gospodarzy turnieju, Francuzów, 1-0 po dogrywce.

więcej »
Cracovia pożegnała się z Ligą Europy
08.07.2016 09:42 -

Po porażce w Macedonii 0-2, w czwartek Cracovia przegrała u siebie z KF Shkendija Tetovo 1-2 i odpadła już w pierwszej fazie kwalifikacji do Ligi Europy.

więcej »
Polska - Portugalia (FOTO: Grzegorz Wajda z Marsylii)
03.07.2016 22:02 -
więcej »
Grzegorz Krychowiak: Chcę wygrać Ligę Mistrzów z PSG
03.07.2016 19:58 -

To już oficjalna informacja – Grzegorz Krychowiak, filar reprezentacji Polski, został zawodnikiem francuskiego Paris Saint-Germain. Krychowiak podpisał z mistrzem Francji 5-letni kontrakt.

więcej »
Koniec pięknej przygody, biało-czerwoni ulegli Portugalii w rzutach karnych
01.07.2016 00:46 -

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym UEFA EURO 2016 piłkarska reprezentacja Polski przegrała z Portugalią w rzutach karnych 3-5. W regulaminowym czasie było 1-1, dogrywka nie zmieniła rezultatu. Szkoda, bo biało-czerwoni nie byli gorszym zespołem...