Strona główna > Piłka nożna
Młodzi i dorośli piłkarze na Mikołajki
06.12.2016 08:20 -

Na co czeka piłkarski świat w Mikołajki? O to zapytaliśmy reprezentantów Polski i dzieci uczestniczące w Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Ich odpowiedzi zaskakują.

więcej »
Pasy zapomniały wygrywać
05.12.2016 09:22 -

W niedzielnym meczu 18. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Cracovia tylko zremisowała z outsiderem, Górnikiem Łęczna, 1-1. Pasy od sześciu spotkań są bez zwycięstwa.

więcej »
3-0 z liderem, czyli wiślacka sinusoida
04.12.2016 08:34 -

W 18. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków pokonała lidera, Lechię Gdańsk, 3-0! Bramki zdobyli Arkadiusz Głowacki, Rafał Boguski i Mateusz Zachara.

więcej »
Słoniki uległy Zagłębiu
03.12.2016 08:58 -

W 18. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał w piątek z Zagłębiem Lubin 0-1. Jedynego gola zdobył Adam Buksa, wychowanek krakowskiej Bronowianki.

więcej »
UEFA EURO U21 POLSKA 2017: Biało-czerwoni poznali rywali
01.12.2016 23:42 -

Znamy rywali reprezentacji Polski w turnieju finałowym UEFA EURO U21 Polska 2017. Biało-czerwoni w fazie grupowej zmierzą się ze Słowacją, Szwecją i Anglią. Losowanie odbyło się dziś w Krakowie.

więcej »
Wiślacy zagrali z Arką na piątkę
27.11.2016 07:55 -

W 17. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków pokonała Arkę Gdynia 5-1. Po raz drugi w tym miesiącu hat-trick zanotował Rafał Boguski.

więcej »
W derbach Małopolski górą Słoniki
26.11.2016 08:57 -

W derbach Małopolski, Cracovia przegrała w 17. kolejce piłkarskiej ekstraklasy z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza 1-3.

więcej »
Słoniki zdobyły Gdynię
20.11.2016 19:05 -

W 16. kolejce ekstraklasy piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonał w Gdyni beniaminka - Arkę 3-1. "Słoniki" przerwały tym samym serię trzech porażek, rywale są już natomiast od 7 meczów bez zwycięstwa.

więcej »
Klęska Wisły w Szczecinie
20.11.2016 00:23 -

W 16. kolejce piłkarskiej Wisła doznała klęski w Szczecinie, przegrywając z Pogonią aż 2-6. Tym samym przerwana została seria 7 meczów krakowian bez porażki.

więcej »
Tylko remis Pasów w Gliwicach
18.11.2016 21:58 -

W 16. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia zremisowała z Piastem w Gliwicach 2-2. Pasy wciąż są jedynym zespołem w lidze bez zwycięstwa na wyjeździe. Dziś krakowianie powinni zdecydowanie wygrać, stracili punkty na własne życzenie...