Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > I liga

Odra Wodzisław - Piast Gliwice 0-3 (0-1)

0-1 Biskup 43
0-2 Iwan 49
0-3 Iwan 60 (karny)

Pierwszą bramkę nowego sezonu I ligi zdobył w 43. minucie Jakub Biskup, któremu po pięknej akcji Jakuba Smektały nie pozostało nic innego niż skierować piłkę do siatki. W 49. minucie podopieczni Marcina Brosza, który w ubiegłym sezonie trenował Odrę, prowadzili już 2-0. Indywidualną akcję Sławomira Szarego na bramkę zamienił Bartosz Iwan.

W 59. minucie Błażej Radler sfaulował w polu karnym Mariusza Zganiacza i arbiter spotkania, Tomasz Wajda bez wahania podyktował rzut karny. Do ustawionej na 11. metrze piłki podszedł Bartosz Iwan i pewnym strzałem pokonał Michała Buchalika, ustalając wynik meczu na 3-0 dla Piasta.