Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Myślenice)
Hat-trick Bogdana Sargi, Pasternik gromi Cyrhlę 6-02009-09-03 21:30:00

Obie drużyny w ostatniej kolejce przegrały swoje mecze. Cyrhla poległa w Kornatce z Rokitą 3-6, natomiast piłkarze z Ochojna na własnym (nowym) stadionie ulegli Clavii 0-3. Tak więc obie drużyny za wszelką cenę chciały zdobyć w tym meczu komplet punktów, ale udało się to tylko  zespołowi gości. Ale od początku...

Cyrhla Krzczonów - Pasternik Ochojno 0-6 (0-3)

Sędziował Paweł Baran (Myślenice). Żółte kartki: Hanuszek, Rusnak - Nikolin, Brożyna. Widzów 80.
CYRHLA
: J. Pieron - Chęć, Hanuszek, Pawlik (50 Gracz), Kmiecik - Bednarz, R. Pieron, Tajs, Rusnak, Mirek - Włodarczyk.
PASTERNIK: Leśniak (75 Dzięgiel) - Ł. Sikora II (70 Guzik), M. Sarga II, Nikolin, Stachura - Buraczek (60 Brożyna), Ł. Sarga, Grudzień, Stypuła - M. Sarga I, B. Sarga.

Piłkarze Cyrhli przed meczem odebrali puchar Fair Play za poprzedni sezon, natomiast miejscowi trampkarze za awans do I ligi juniorów, gr. Myślenice.
Od początku na boisku dominował zespół gości. Piłkarze z Ochojna raz po raz szturmowali bramkę Cyrhli, ale z ich ataków nic nie wynikało. Co więcej, to miejscowi mogli objąć prowadzenie w 15. minucie po solowej akcji najlepszego tego dnia w zespole Cyrhli, Włodarczyka. Ten będąc w sytuacji sam na sam z młodym bramkarzem Pasternika strzelił wprost w niego. Po chwili goście objęli prowadzenie, a strzelcem bramki z najbliższej odległości okazał się Bogdan Sarga. Przed przerwą goście jeszcze dwukrotnie pokonali Pierona i mecz był już praktycznie rozstrzygnięty. Po zmianie stron Pasternik zdobył jeszcze 3 bramki, w tym dwie z rzutów karnych. Pod koniec meczu ambitnie grający gospodarze mogli zdobyć honorową bramkę, ale strzał z rzutu wolnego Hanuszka świetnie obronił wprowadzony wcześniej na boisko rezerwowy golkiper Pasternika - Dzięgiel.