Strona główna > Inne
Kajetanowicz i Szczepaniak już w Afryce, czas na legendarny Rajd Safari
19.06.2023 14:09 -

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak po raz drugi pojawili się w Kenii, by na afrykańskich bardzo wymagających odcinkach specjalnych zmierzyć się z najtrudniejszym rajdem w kalendarzu Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC). Załoga ORLEN Rally Team testowała swoją Škodę Fabię Rally2 evo, którą w najbliższych dniach powalczy o kolejny triumf w tej niezwykle trudnej imprezie.

więcej »
Rusza ORLEN 79. Rajd Polski
18.05.2023 21:18 -

W piątek, 19 maja rusza ORLEN 79. Rajd Polski – druga runda sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, a także trzecie zawody w kalendarzu europejskiego czempionatu. Start w Mikołajkach zaanonsowały 82 załogi, w tym 34 w ramach RSMP. Pozycji liderów cyklu bronią Grzegorz Grzyb i Adam Binięda.

więcej »
Adam Sokołowski z Kluczborka zdobył już 23 razy mistrzostwo Polski! Król polskich kibiców
09.08.2020 09:28 - RK

Jest chodzącą encyklopedią sportu, ale jego nazwiska nie ma w encyklopedii. To paradoks, a może bardziej niedopatrzenie autorów, gdyż choćby bodaj w Wikipedii Adam Sokołowski znaleźć się bezdyskusyjnie powinien. Jego 23 tytuły mistrza Polski kibiców to fenomenalne osiągnięcie, w XXI wieku jest niepokonany od 20 lat!!! Nie ma w kraju nikogo kto o sporcie wiedziałby więcej niż notariusz z Kluczborka.

więcej »
Kajetanowicz i Szczepaniak: Królowie Karowej 2019
08.12.2019 08:04 -
więcej »
Marczyk z Gospodarczykiem wygrywają Rajd Śląska i zostają Rajdowymi Mistrzami Polski 2019
08.09.2019 11:51 -
więcej »
MŚ: Polska czwórka bez sternika ze złotem!
01.09.2019 15:50 -

Podczas MŚ w wioślarstwie, które odbyły się w Linzu (Austria) Polacy zdobyli cztery medale: złoty, 2 srebrne i brązowy.  Po tytuł sięgnęła biało-czerwona czwórka bez sternika.

więcej »
Sivakov zwycięzcą Tour de Pologne
10.08.2019 07:28 -

Słoweniec Matej Mohoric (Bahrain Merida) w wielkim stylu wygrał siódmy etap 76. Tour de Pologne UCI World Tour z BUKOVINA Resort do Bukowiny Tatrzańskiej. Zwycięzcą klasyfikacji generalnej CARREFOUR został Rosjanin Pavel Sivakov (Team Ineos).

10.08.2018 23:15 -

Michał Kwiatkowski (Team Sky) wygrał 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W klasyfikacji generalnej polski kolarz wyprzedził Brytyjczyka Simona Yatesa (Mitchelton-Scott) oraz Francuza Thibaut Pinota (Groupama-FDJ). Na ostatnim etapie BUKOVINA RESORT – Bukowina Tatrzańska zwyciężył Simon Yates.