Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Myślenice)
Łukasz Szewczyk trenerem Zielonki2011-07-14 23:20:00

Zielonka Wrząsowice, występująca w A klasie myślenickiej, ma od tygodnia nowego trenera. Został nim Łukasz Szewczyk, zawodnik II-ligowej Garbarni Kraków.


Jest to możliwe, gdyż 28-letni obrońca Brązowych aktualnie leczy lewe kolano i rekonwalescencja może potrwać parę miesięcy. Łukasz Szewczyk zaczynał karierę w Iskrze Krzęcin, potem występował w Orle Piaski Wielkie, Puszczy Niepołomice i Przeboju Wolbrom, w którym zasmakował II ligi. Zanim pozna jej smak w barwach Garbarni, zapewne postawi sobie ambitny cel jako szkoleniowiec Zielonki. To jego pierwsza praca w roli trenera drużyny seniorów. W minionym sezonie opiekował się orlikami Jadwigi Kraków, jest również trenerem reprezentacji Krakowa 11-latków przygotowującej się do Pucharu im. J. Mytnika, który zostanie rozegrany jesienią.

Łukasz Szewczyk zastąpił pracującego w klubie od ponad 6 lat Krzysztofa Szostaka. Asystentem nowego trenera będzie jego brat Marcin, który od 5 lat opiekuje się juniorami Zielonki. Kierownikiem drużyny pozostał Daniel Haberkiewicz.

Pierwszy sparing Zielonka rozegra w niedzielę 24 lipca o godz. 18 na własnym boisku z drużyną Iskry Czułów prowadzoną przez... byłego szkoleniowca zespołu z Wrząsowic Krzysztofa Szostaka.

Ustalone zostały też pozostałe sparingi przed nowym sezonem. Rywalami Zielonki będą: Rzozovia Rzozów, Wiślanie Jaśkowice, TKKF Kliny Kraków, ponadto drużyna rozegra dwa mecze w turnieju o Puchar Burmistrza Gminy Świątniki Górne.

m, st


szewczyk9a.jpg
lg3.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty