Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Orliki > Grupa IIB (Kraków) O
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Jadwiga II Kraków1851149-26170192489-1780192760-9900
2Wisła II Kraków174080-23131382143-770191937-16612
3Borek II Kraków173368-61110681528-2250391840-39603
4Szkoła Futbolu Staniątki172972-8692691939-3761281033-49314
5Akademia Piłkarska 21 II172856-5491791028-3431581828-20602
6Albertus Kraków182574-878199723-4321691851-44603
7Hutnik II Kraków182063-8162109932-4030691131-41324
8Skawinka Skawina181642-76511291024-423159618-34207
9Cracovia II171549-8050128621-362069928-44306
10Jadwiga III Kraków17011-9000179010-49009801-41008
1. kolejka 1-2 września 2010
Akademia Piłkarska 21 II1-8Wisła II Kraków3 listopada, 17:00
Mecz przełożony z 31.08 na 3.11.2010
Albertus Kraków3-0Jadwiga III Kraków1 września, 16:00
Mecz przełożony na inny termin
Borek II Kraków Szkoła Futbolu Staniątki1 września, 15:30
Mecz przełożony na inny termin
Skawinka Skawina2-2Hutnik II Kraków27 września, 17:30
Mecz przełożony z 1.09 na 27.09.2010
Jadwiga II Kraków9-2Cracovia II7 października
Mecz przełożony z 2.09 na 7.10.2010
2. kolejka 4 września 2010
Wisła II Kraków7-1Hutnik II Kraków4 września, 10:00
Jadwiga III Kraków0-3Cracovia II4 września, 11:00
Mecz przełożony na inny termin
Akademia Piłkarska 21 II1-4Borek II Kraków4 września, 11:00
Szkoła Futbolu Staniątki3-9Albertus Kraków10 kwietnia
Mecz przełożony z 4.09.2010 na 10.04.2011
Jadwiga II Kraków11-1Skawinka Skawina7 września, 19:00
3. kolejka 11-12 września 2010
Borek II Kraków4-1Wisła II Kraków11 września, 10:00
Jadwiga II Kraków13-2Hutnik II Kraków12 października
Mecz przełożony z 11.09 na 12.10.2010
Cracovia II10-1Szkoła Futbolu Staniątki12 września, 10:00
Albertus Kraków0-3Akademia Piłkarska 21 II12 września, 12:00
Skawinka Skawina3-0Jadwiga III Kraków12 września, 11:00
Mecz przełożony na inny termin
4. kolejka 18-19 września 2010
Borek II Kraków8-1Albertus Kraków18 września, 09:00
Jadwiga III Kraków0-3Hutnik II Kraków18 września, 11:00
Mecz przełożony na inny termin
Szkoła Futbolu Staniątki4-3Skawinka Skawina18 września, 11:00
Akademia Piłkarska 21 II7-2Cracovia II18 września, 10:00
Wisła II Kraków0-2Jadwiga II Kraków21 września, 15:30
5. kolejka 25 września 2010
Albertus Kraków1-2Wisła II Kraków25 września, 10:00
Cracovia II3-5Borek II Kraków25 września, 09:00
Hutnik II Kraków11-4Szkoła Futbolu Staniątki25 września, 11:00
Jadwiga II Kraków19-0Jadwiga III Kraków25 września, 11:00
Skawinka Skawina3-4Akademia Piłkarska 21 II25 września, 11:00
6. kolejka 2-3 października 2010
Akademia Piłkarska 21 II4-4Hutnik II Kraków2 października, 10:00
Wisła II Kraków3-0Jadwiga III Kraków2 października, 10:00
Mecz przełożony na inny termin
Szkoła Futbolu Staniątki2-9Jadwiga II Kraków2 października, 11:00
Albertus Kraków2-3Cracovia II13 października, 17:30
Mecz przełożony z 2.10 na 13.10.2010
Borek II Kraków4-1Skawinka Skawina3 października, 09:00
7. kolejka 9 października 2010
Jadwiga III Kraków3-10Szkoła Futbolu Staniątki9 października, 10:00
Cracovia II1-7Wisła II Kraków9 października, 09:30
Skawinka Skawina1-12Albertus Kraków9 października, 10:00
Hutnik II Kraków5-6Borek II Kraków9 października, 11:00
Jadwiga II Kraków13-1Akademia Piłkarska 21 II9 października, 12:00
8. kolejka 16-17 października 2010
Borek II Kraków1-4Jadwiga II Kraków16 października, 09:00
Wisła II Kraków8-1Szkoła Futbolu Staniątki16 października, 10:00
Albertus Kraków2-8Hutnik II Kraków16 października, 12:00
Akademia Piłkarska 21 II4-1Jadwiga III Kraków16 października, 15:00
Cracovia II5-4Skawinka Skawina17 października, 09:00
9. kolejka 23-24 października 2010
Skawinka Skawina3-1Wisła II Kraków21 października, 16:00
Jadwiga III Kraków0-3Borek II Kraków23 października, 10:30
Mecz przełożony na inny termin
Hutnik II Kraków6-5Cracovia II23 października, 11:00
Jadwiga II Kraków9-1Albertus Kraków24 października, 15:00
Mecz przełożony z 23.10 na 24.10.2010
Szkoła Futbolu Staniątki4-3Akademia Piłkarska 21 II23 października
Mecz przełożony z 24.10 na 23.10.2010
10. kolejka 16-17 kwietnia 2011
Hutnik II Kraków1-3Skawinka Skawina16 kwietnia, 10:00
Wisła II Kraków Akademia Piłkarska 21 II16 kwietnia, 11:00
Mecz nie odbył się
Szkoła Futbolu Staniątki6-2Borek II Kraków31 maja
Mecz przełożony z 16.04 na 31.05.2011
Jadwiga III Kraków5-9Albertus Kraków16 kwietnia, 17:00
Cracovia II0-7Jadwiga II Kraków17 kwietnia, 10:30
11. kolejka 30 kwietnia - 1 maja 2011
Albertus Kraków7-7Szkoła Futbolu Staniątki29 kwietnia, 17:00
Hutnik II Kraków0-5Wisła II Kraków30 kwietnia, 10:00
Borek II Kraków0-6Akademia Piłkarska 21 II30 kwietnia, 10:00
Skawinka Skawina2-10Jadwiga II Kraków30 kwietnia, 12:00
Cracovia II Jadwiga III Kraków1 maja, 10:30
Mecz przełożony na inny termin, nie odbył się
12. kolejka 7-8 maja 2011
Wisła II Kraków10-0Borek II Kraków7 maja, 11:00
Akademia Piłkarska 21 II5-7Albertus Kraków7 maja, 11:00
Jadwiga III Kraków1-6Skawinka Skawina7 maja, 17:00
Szkoła Futbolu Staniątki7-4Cracovia II8 maja, 11:00
Hutnik II Kraków0-6Jadwiga II Kraków9 maja, 17:00
13. kolejka 14-15 maja 2011
Albertus Kraków3-9Borek II Kraków26 kwietnia, 10:00
Cracovia II0-4Akademia Piłkarska 21 II14 maja, 10:30
Hutnik II Kraków3-0Jadwiga III Kraków14 maja, 11:00
Mecz przełożony na inny termin (25.05?)
Skawinka Skawina2-3Szkoła Futbolu Staniątki16 czerwca
Mecz przełożony z 15.05 na 16.06.2011
Jadwiga II Kraków2-4Wisła II Kraków19 maja, 18:30
14. kolejka 21-22 maja 2011
Borek II Kraków2-5Cracovia II21 maja, 10:00
Wisła II Kraków6-1Albertus Kraków21 maja, 11:00
Jadwiga III Kraków1-7Jadwiga II Kraków26 maja, 18:00
Mecz przełożony z 21.05 na 26.05.2011
Akademia Piłkarska 21 II2-0Skawinka Skawina23 maja, 17:15
Mecz przełożony z 21.05 na 23.05.2011
Szkoła Futbolu Staniątki6-3Hutnik II Kraków22 maja, 15:00
15. kolejka 28 maja 2011
Hutnik II Kraków0-4Akademia Piłkarska 21 II28 maja, 10:00
Cracovia II1-4Albertus Kraków28 maja, 10:30
Jadwiga II Kraków5-3Szkoła Futbolu Staniątki28 maja, 16:00
Skawinka Skawina3-8Borek II Kraków28 maja, 11:00
Mecz przełożony na inny termin
Jadwiga III Kraków0-5Wisła II Kraków28 maja, 15:00
16. kolejka 4-5 czerwca 2011
Borek II Kraków6-4Hutnik II Kraków4 czerwca, 08:30
Wisła II Kraków6-2Cracovia II4 czerwca, 11:00
Szkoła Futbolu Staniątki3-0Jadwiga III Kraków5 czerwca, 11:00
Mecz przełożony na inny termin
Albertus Kraków3-0Skawinka Skawina5 czerwca, 14:00
Akademia Piłkarska 21 II1-4Jadwiga II Kraków7 czerwca, 18:00
17. kolejka 11-12 czerwca 2011
Jadwiga II Kraków8-3Borek II Kraków17 maja, 18:00
Hutnik II Kraków6-7Albertus Kraków17 czerwca, 17:00
Mecz przełożony z 11.06 na 17.06.2011
Szkoła Futbolu Staniątki4-4Wisła II Kraków11 czerwca, 11:00
Jadwiga III Kraków0-3Akademia Piłkarska 21 II11 czerwca, 11:00
Skawinka Skawina5-2Cracovia II12 czerwca, 11:00
18. kolejka 18 czerwca 2011
Albertus Kraków2-11Jadwiga II Kraków15 czerwca, 18:00
Borek II Kraków3-0Jadwiga III Kraków18 czerwca, 09:00
Cracovia II1-4Hutnik II Kraków18 czerwca, 10:30
Wisła II Kraków3-0Skawinka Skawina18 czerwca, 11:00
Akademia Piłkarska 21 II3-4Szkoła Futbolu Staniątki18 czerwca, 11:00

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty