Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Podhale zachód)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1NKP Podhale N. Targ2258108-231912113064-101001112844-13911
2Bystry Nowe Bystre225199-361633112854-15911112345-21722
3Wierchy Lasek224273-441264123046-15930101227-29334
4Szarotka Rokiciny P.223236-6410210111417-31425111819-33605
5Skalni Zaskale223169-6310111121331-31417101838-32604
6Skałka Rogoźnik/Stare B.223064-669310111637-32515111427-34425
7Napravia Naprawa222959-549211101329-20415121630-34516
8Janosik Sieniawa222959-649211111937-25614111022-39317
9Korona Piekielnik222860-839112121331-49417101529-34505
10Skawianin Skawa222755-478311111324-24416111431-23425
11Grel Trute221835-75531411821-43227111014-32317
12Podgórki Krauszów22721-1192119934-4810813417-711111
Drużyna z Naprawy zmieniła przed rundą wiosenną nazwę i teraz to Unia.
1. kolejka 15 sierpnia 2010
Bystry Nowe Bystre1-1Wierchy Lasek15 sierpnia, 17:30
Grel Trute2-3Szarotka Rokiciny P.15 sierpnia, 11:30
Janosik Sieniawa4-0Skawianin Skawa15 sierpnia, 14:30
Korona Piekielnik2-3Skałka Rogoźnik/Stare B.15 sierpnia, 11:30
Mecz przerwany z powodu burzy i ulewy przy stanie 2-0
Skalni Zaskale1-0Podgórki Krauszów31 października, 15:00
Mecz przełożony z powodu burzy i ulewy
Napravia Naprawa0-0NKP Podhale N. Targ31 października, 15:00
Mecz się nie odbył z uwagi na trudne warunki atmosferyczne
2. kolejka 22 sierpnia 2010
Wierchy Lasek4-2NKP Podhale N. Targ22 sierpnia, 14:00
Skalni Zaskale4-5Napravia Naprawa22 sierpnia, 11:00
Skałka Rogoźnik/Stare B.10-2Podgórki Krauszów22 sierpnia, 17:00
Skawianin Skawa2-0Korona Piekielnik22 sierpnia, 11:00
Janosik Sieniawa6-0Szarotka Rokiciny P.22 sierpnia, 14:00
Bystry Nowe Bystre2-1Grel Trute22 sierpnia, 17:00
3. kolejka 29 sierpnia 2010
Grel Trute2-2Wierchy Lasek29 sierpnia, 14:00
Janosik Sieniawa3-3Bystry Nowe Bystre29 sierpnia, 11:00
Korona Piekielnik2-3Szarotka Rokiciny P.29 sierpnia, 17:00
Podgórki Krauszów0-5Skawianin Skawa29 sierpnia, 11:00
Napravia Naprawa0-1Skałka Rogoźnik/Stare B.29 sierpnia, 14:00
NKP Podhale N. Targ8-1Skalni Zaskale29 sierpnia, 17:00
4. kolejka 5 września 2010
Wierchy Lasek6-3Skalni Zaskale5 września, 11:00
Skałka Rogoźnik/Stare B.1-6NKP Podhale N. Targ5 września, 13:30
Skawianin Skawa1-3Napravia Naprawa5 września, 16:30
Szarotka Rokiciny P.3-1Podgórki Krauszów5 września, 11:00
Bystry Nowe Bystre4-1Korona Piekielnik5 września, 13:30
Grel Trute1-5Janosik Sieniawa5 września, 16:30
5. kolejka 12 września 2010
Janosik Sieniawa4-1Wierchy Lasek12 września, 11:00
Korona Piekielnik4-1Grel Trute12 września, 16:30
Bystry Nowe Bystre8-0Podgórki Krauszów12 września, 16:30
Napravia Naprawa0-2Szarotka Rokiciny P.12 września, 16:30
NKP Podhale N. Targ3-0Skawianin Skawa12 września, 11:00
Na boisku 2-2, później walkower 3-0
Skalni Zaskale6-3Skałka Rogoźnik/Stare B.12 września, 13:30
6. kolejka 19 września 2010
Wierchy Lasek6-0Skałka Rogoźnik/Stare B.19 września, 16:30
Skawianin Skawa1-3Skalni Zaskale19 września, 16:30
Szarotka Rokiciny P.0-5NKP Podhale N. Targ19 września, 11:00
Bystry Nowe Bystre7-3Napravia Naprawa19 września, 11:00
Grel Trute4-1Podgórki Krauszów19 września, 13:30
Janosik Sieniawa3-5Korona Piekielnik19 września, 13:30
7. kolejka 26 września 2010
Korona Piekielnik5-3Wierchy Lasek26 września, 16:00
Podgórki Krauszów0-6Janosik Sieniawa26 września, 11:00
Napravia Naprawa0-3Grel Trute26 września, 11:00
NKP Podhale N. Targ3-1Bystry Nowe Bystre26 września, 16:00
Skalni Zaskale0-1Szarotka Rokiciny P.26 września, 13:30
Skałka Rogoźnik/Stare B.3-2Skawianin Skawa26 września, 13:30
8. kolejka 3 października 2010
Wierchy Lasek3-3Skawianin Skawa3 października, 13:30
Szarotka Rokiciny P.2-1Skałka Rogoźnik/Stare B.3 października, 13:30
Bystry Nowe Bystre5-1Skalni Zaskale3 października, 11:00
Grel Trute2-3NKP Podhale N. Targ3 października, 11:00
Janosik Sieniawa4-1Napravia Naprawa3 października, 16:00
Korona Piekielnik5-0Podgórki Krauszów3 października, 19:00
9. kolejka 10 października 2010
Podgórki Krauszów1-6Wierchy Lasek10 października, 15:00
Napravia Naprawa3-2Korona Piekielnik10 października, 15:00
NKP Podhale N. Targ2-0Janosik Sieniawa10 października, 11:30
Skalni Zaskale1-2Grel Trute10 października, 15:00
Skałka Rogoźnik/Stare B.3-1Bystry Nowe Bystre10 października, 11:30
Skawianin Skawa6-1Szarotka Rokiciny P.10 października, 11:30
10. kolejka 17 października 2010
Wierchy Lasek2-1Szarotka Rokiciny P.17 października, 11:00
Bystry Nowe Bystre3-1Skawianin Skawa17 października, 14:30
Grel Trute4-4Skałka Rogoźnik/Stare B.17 października, 11:00
Janosik Sieniawa0-3Skalni Zaskale17 października, 14:30
Wynik z boiska 4-2, później zweryfikowany jako walkower 0-3
Korona Piekielnik0-5NKP Podhale N. Targ17 października, 14:30
Podgórki Krauszów2-1Napravia Naprawa17 października, 11:00
11. kolejka 24 października 2010
Wierchy Lasek2-1Napravia Naprawa24 października, 14:00
NKP Podhale N. Targ10-0Podgórki Krauszów24 października, 14:00
Skalni Zaskale3-4Korona Piekielnik24 października, 11:00
Skałka Rogoźnik/Stare B.3-3Janosik Sieniawa24 października, 11:00
Skawianin Skawa2-1Grel Trute24 października, 11:00
Szarotka Rokiciny P.5-7Bystry Nowe Bystre24 października, 14:00
12. kolejka 1 maja 2011
Wierchy Lasek1-1Bystry Nowe Bystre1 maja, 14:00
Szarotka Rokiciny P.0-0Grel Trute1 maja, 14:00
Skawianin Skawa3-4Janosik Sieniawa1 maja, 14:00
Skałka Rogoźnik/Stare B.1-3Korona Piekielnik1 maja, 14:00
Skalni Zaskale3-3Podgórki Krauszów1 maja, 14:00
NKP Podhale N. Targ0-1Napravia Naprawa25 kwietnia, 14:00
13. kolejka 3 maja - 3 marca 2011
NKP Podhale N. Targ5-1Wierchy Lasek3 maja, 14:30
Napravia Naprawa4-2Skalni Zaskale3 maja, 14:30
Podgórki Krauszów0-5Skałka Rogoźnik/Stare B.3 maja, 14:30
Korona Piekielnik2-2Skawianin Skawa3 maja, 14:30
Szarotka Rokiciny P.2-0Janosik Sieniawa3 maja, 14:30
Grel Trute1-3Bystry Nowe Bystre3 maja, 17:30
14. kolejka 8 maja 2011
Wierchy Lasek2-0Grel Trute8 maja, 17:30
Bystry Nowe Bystre12-1Janosik Sieniawa8 maja, 17:30
Szarotka Rokiciny P.0-8Korona Piekielnik8 maja, 11:30
Skawianin Skawa3-0Podgórki Krauszów8 maja, 14:30
Walkower 3-0; mecz przerwany w 38 minucie z powodu zdekompletowania składu gości przy stanie 2-0
Skałka Rogoźnik/Stare B.6-4Napravia Naprawa8 maja, 14:30
Skalni Zaskale2-3NKP Podhale N. Targ8 maja, 11:30
15. kolejka 15 maja 2011
Skalni Zaskale4-2Wierchy Lasek25 maja, 18:00
Mecz się nie odbył z powodu grząskiej murawy
NKP Podhale N. Targ6-2Skałka Rogoźnik/Stare B.15 maja, 14:30
Napravia Naprawa1-5Skawianin Skawa15 maja, 17:30
Podgórki Krauszów1-4Szarotka Rokiciny P.15 maja, 11:30
Korona Piekielnik1-7Bystry Nowe Bystre15 maja, 17:30
Janosik Sieniawa5-0Grel Trute15 maja, 11:30
16. kolejka 22 maja 2011
Wierchy Lasek3-1Janosik Sieniawa22 maja, 11:30
Grel Trute1-5Korona Piekielnik22 maja, 17:30
Podgórki Krauszów0-12Bystry Nowe Bystre22 maja, 11:30
Szarotka Rokiciny P.1-3Napravia Naprawa22 maja, 14:30
Skawianin Skawa1-3NKP Podhale N. Targ22 maja, 17:30
Skałka Rogoźnik/Stare B.2-3Skalni Zaskale22 maja, 17:30
17. kolejka 29 maja 2011
Skałka Rogoźnik/Stare B.3-4Wierchy Lasek29 maja, 14:30
Skalni Zaskale3-4Skawianin Skawa29 maja, 17:30
Napravia Naprawa2-4Bystry Nowe Bystre29 maja, 11:30
Podgórki Krauszów0-3Grel Trute29 maja, 17:30
Korona Piekielnik4-1Janosik Sieniawa29 maja, 17:30
NKP Podhale N. Targ7-1Szarotka Rokiciny P.29 maja, 14:30
18. kolejka 5 czerwca 2011
Wierchy Lasek9-0Korona Piekielnik5 czerwca, 12:00
Janosik Sieniawa5-1Podgórki Krauszów5 czerwca, 15:00
Grel Trute1-0Napravia Naprawa5 czerwca, 15:00
Bystry Nowe Bystre1-4NKP Podhale N. Targ5 czerwca, 18:00
Szarotka Rokiciny P.1-4Skalni Zaskale5 czerwca, 18:00
Skawianin Skawa2-2Skałka Rogoźnik/Stare B.5 czerwca, 12:00
19. kolejka 12 czerwca 2011
Skawianin Skawa2-5Wierchy Lasek12 czerwca, 15:00
Skałka Rogoźnik/Stare B.1-3Szarotka Rokiciny P.12 czerwca, 18:00
Skalni Zaskale1-4Bystry Nowe Bystre12 czerwca, 15:00
NKP Podhale N. Targ12-2Grel Trute12 czerwca, 12:00
Napravia Naprawa6-1Janosik Sieniawa12 czerwca, 12:00
Korona Piekielnik1-9Podgórki Krauszów12 czerwca, 18:00
20. kolejka 19 czerwca 2011
Wierchy Lasek5-0Podgórki Krauszów19 czerwca, 14:00
Korona Piekielnik3-5Napravia Naprawa19 czerwca, 18:00
Janosik Sieniawa2-7NKP Podhale N. Targ19 czerwca, 15:00
Grel Trute3-8Skalni Zaskale19 czerwca, 15:00
Bystry Nowe Bystre5-2Skałka Rogoźnik/Stare B.19 czerwca, 12:00
Szarotka Rokiciny P.1-0Skawianin Skawa19 czerwca, 12:00
21. kolejka 23 czerwca 2011
Szarotka Rokiciny P.2-2Wierchy Lasek23 czerwca, 15:00
Skawianin Skawa1-2Bystry Nowe Bystre23 czerwca, 15:00
Skałka Rogoźnik/Stare B.4-1Grel Trute23 czerwca, 15:00
Skalni Zaskale3-0Janosik Sieniawa23 czerwca, 15:00
NKP Podhale N. Targ8-1Korona Piekielnik23 czerwca, 15:00
Napravia Naprawa13-0Podgórki Krauszów23 czerwca, 15:00
22. kolejka 26 czerwca 2011
Wierchy Lasek3-3Napravia Naprawa26 czerwca, 17:00
Podgórki Krauszów0-6NKP Podhale N. Targ26 czerwca, 17:00
Korona Piekielnik2-10Skalni Zaskale26 czerwca, 17:00
Janosik Sieniawa1-4Skałka Rogoźnik/Stare B.26 czerwca, 17:00
Grel Trute0-9Skawianin Skawa26 czerwca, 17:00
Bystry Nowe Bystre6-0Szarotka Rokiciny P.26 czerwca, 17:00

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty