Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Trampkarze starsi > II liga (Kraków) TS
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Cracovia II2266159-82200113390-31100113369-51100
2Wanda Kraków224989-231615112850-9911112139-14704
3Nadwiślan Kraków224790-361525113063-151001111727-21524
4Clepardia Kraków224458-391426112636-16821111822-23605
5Gwiazda Ściejowice224051-471318112224-19713111827-28605
6Pogoń Miechów223867-571228112238-23713111629-34515
7Słomniczanka Słomniki223449-461048112023-16623111426-30425
8Wawel Kraków222434-758014111522-2350611912-52308
9Grębałowianka Kraków222248-807114111228-36407111020-44317
10Olimpic Kraków221620-795116111214-434071146-36119
11Prądniczanka Kraków22931-140301911619-5320911312-871010
12Armatura Kraków2200-6600221100-3300111100-330011
Armatura Kraków wycofała drużynę z rozgrywek trampkarzy starszych po 4. kolejce
1. kolejka 28 sierpnia 2010
Nadwiślan Kraków3-0Olimpic Kraków28 sierpnia, 10:00
Gwiazda Ściejowice1-3Pogoń Miechów28 sierpnia, 11:00
Wanda Kraków3-0Clepardia Kraków28 sierpnia, 11:30
Grębałowianka Kraków7-0Prądniczanka Kraków9 września, 16:00
Cracovia II9-0Słomniczanka Słomniki21 września, 16:00
Armatura Kraków0-3Wawel Kraków29 października, 16:00
2. kolejka 30 sierpnia 2010
Prądniczanka Kraków3-6Gwiazda Ściejowice30 sierpnia, 11:30
Armatura Kraków0-3Clepardia Kraków30 sierpnia, 12:00
Wanda Kraków0-6Cracovia II30 sierpnia, 12:30
Słomniczanka Słomniki4-1Grębałowianka Kraków30 sierpnia, 17:00
Pogoń Miechów2-5Nadwiślan Kraków21 września, 16:00
Wawel Kraków2-0Olimpic Kraków14 października, 14:30
3. kolejka 1 września 2010
Olimpic Kraków2-8Pogoń Miechów5 października, 14:30
Mecz przełożony z 1.09 na 5.10.2010
Cracovia II3-0Armatura Kraków1 września, 13:30
Nadwiślan Kraków22-0Prądniczanka Kraków4 października
1.09 mecz odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne, przełożony na 4.10.2010
Gwiazda Ściejowice2-2Słomniczanka Słomniki6 września
1.09 mecz odwołany ze względu na zły stan boiska, przełożony na 6.09.2010
Clepardia Kraków4-0Wawel Kraków23 września, 17:00
Grębałowianka Kraków0-9Wanda Kraków6 października, 15:30
4. kolejka 4-5 września 2010
Clepardia Kraków0-9Cracovia II4 września, 09:00
Słomniczanka Słomniki0-0Nadwiślan Kraków4 września, 10:00
Wanda Kraków5-0Gwiazda Ściejowice4 września, 14:00
Prądniczanka Kraków6-0Olimpic Kraków4 września, 15:30
Armatura Kraków0-3Grębałowianka Kraków5 września, 10:00
Wawel Kraków0-1Pogoń Miechów28 września, 16:00
5. kolejka 11-12 września 2010
Nadwiślan Kraków5-2Wanda Kraków11 września, 10:00
Gwiazda Ściejowice3-0Armatura Kraków11 września, 11:00
Grębałowianka Kraków1-2Clepardia Kraków11 września, 14:00
Pogoń Miechów7-2Prądniczanka Kraków12 września, 10:00
Cracovia II15-0Wawel Kraków13 września, 16:30
Olimpic Kraków0-4Słomniczanka Słomniki14 września, 14:30
6. kolejka 18-19 września 2010
Słomniczanka Słomniki2-1Pogoń Miechów17 września, 16:30
Mecz przełożony z 18.09 na 17.09.2010
Cracovia II17-0Grębałowianka Kraków18 września, 10:00
Armatura Kraków0-3Nadwiślan Kraków18 września, 13:00
Wanda Kraków5-1Olimpic Kraków18 września, 14:00
Clepardia Kraków2-1Gwiazda Ściejowice19 września, 10:00
Wawel Kraków6-1Prądniczanka Kraków21 września, 15:00
7. kolejka 25-26 września 2010
Pogoń Miechów0-6Wanda Kraków25 września, 10:00
Prądniczanka Kraków2-7Słomniczanka Słomniki25 września, 10:30
Gwiazda Ściejowice0-8Cracovia II25 września, 11:00
Grębałowianka Kraków3-5Wawel Kraków26 września, 10:00
Nadwiślan Kraków3-1Clepardia Kraków26 września, 14:00
Olimpic Kraków3-0Armatura Kraków27 września, 15:30
8. kolejka 2-3 października 2010
Cracovia II3-0Nadwiślan Kraków2 października, 09:30
Armatura Kraków0-3Pogoń Miechów2 października, 13:00
Wanda Kraków12-0Prądniczanka Kraków2 października, 14:00
Grębałowianka Kraków1-2Gwiazda Ściejowice3 października, 10:00
Clepardia Kraków5-0Olimpic Kraków3 października, 15:00
Wawel Kraków2-1Słomniczanka Słomniki5 października, 15:30
9. kolejka 9 października 2010
Nadwiślan Kraków5-3Grębałowianka Kraków9 października, 10:00
Pogoń Miechów5-2Clepardia Kraków9 października, 10:00
Słomniczanka Słomniki2-1Wanda Kraków9 października, 10:00
Gwiazda Ściejowice4-1Wawel Kraków9 października, 11:00
Prądniczanka Kraków3-0Armatura Kraków9 października, 11:00
Olimpic Kraków0-9Cracovia II12 października, 14:30
10. kolejka 16-17 października 2010
Gwiazda Ściejowice3-0Nadwiślan Kraków16 października, 11:00
Na boisku 0-3, po weryfikacji 3-0 w.o.
Armatura Kraków0-3Słomniczanka Słomniki16 października, 13:00
Grębałowianka Kraków3-0Olimpic Kraków17 października, 10:00
Cracovia II9-0Pogoń Miechów17 października, 11:00
Wawel Kraków0-1Wanda Kraków17 października, 14:00
Clepardia Kraków6-1Prądniczanka Kraków17 października, 15:00
11. kolejka 23-24 października 2010
Słomniczanka Słomniki1-4Clepardia Kraków23 października, 09:00
Wanda Kraków3-0Armatura Kraków23 października, 11:30
Prądniczanka Kraków0-12Cracovia II24 października, 14:00
Nadwiślan Kraków8-0Wawel Kraków25 października, 17:30
Olimpic Kraków0-5Gwiazda Ściejowice22 października, 14:30
Mecz przełożony z 26.10 na 22.10.2010
Pogoń Miechów1-1Grębałowianka Kraków30 października, 10:00
12. kolejka 9-10 kwietnia 2011
Słomniczanka Słomniki1-3Cracovia II9 kwietnia, 10:00
Prądniczanka Kraków0-3Grębałowianka Kraków9 kwietnia, 11:30
Pogoń Miechów6-0Gwiazda Ściejowice9 kwietnia, 16:00
Clepardia Kraków3-0Wanda Kraków10 kwietnia, 10:00
Olimpic Kraków2-1Nadwiślan Kraków12 kwietnia, 14:30
Wawel Kraków3-0Armatura Kraków9 kwietnia
13. kolejka 16 kwietnia 2011
Grębałowianka Kraków2-5Słomniczanka Słomniki16 kwietnia, 10:00
Nadwiślan Kraków5-2Pogoń Miechów16 kwietnia, 11:30
Gwiazda Ściejowice3-1Prądniczanka Kraków16 kwietnia, 14:00
Cracovia II3-1Wanda Kraków16 kwietnia, 09:00
Olimpic Kraków3-0Wawel Kraków19 kwietnia, 14:30
Na boisku 0-1, po weryfikacji 3-0 w.o.
Clepardia Kraków3-0Armatura Kraków17 kwietnia
14. kolejka 26 kwietnia 2011
Słomniczanka Słomniki1-2Gwiazda Ściejowice26 kwietnia, 10:00
Wanda Kraków6-1Grębałowianka Kraków26 kwietnia, 11:30
Prądniczanka Kraków4-8Nadwiślan Kraków26 kwietnia, 14:30
Wawel Kraków1-4Clepardia Kraków26 kwietnia, 15:30
Pogoń Miechów3-0Olimpic Kraków27 kwietnia, 16:00
Armatura Kraków0-3Cracovia II26 kwietnia
15. kolejka 30 kwietnia 2011
Pogoń Miechów6-2Wawel Kraków29 kwietnia, 17:30
Cracovia II8-0Clepardia Kraków30 kwietnia, 09:30
Nadwiślan Kraków4-2Słomniczanka Słomniki30 kwietnia, 10:00
Gwiazda Ściejowice0-2Wanda Kraków30 kwietnia, 11:00
Olimpic Kraków2-1Prądniczanka Kraków10 maja, 14:30
Grębałowianka Kraków3-0Armatura Kraków30 kwietnia
16. kolejka 7-8 maja 2011
Clepardia Kraków2-1Grębałowianka Kraków7 maja, 10:00
Słomniczanka Słomniki1-1Olimpic Kraków7 maja, 10:00
Prądniczanka Kraków1-6Pogoń Miechów7 maja, 11:30
Wanda Kraków5-0Nadwiślan Kraków7 maja, 14:00
Wawel Kraków0-6Cracovia II8 maja, 12:30
Armatura Kraków0-3Gwiazda Ściejowice6 maja
17. kolejka 14 maja 2011
Pogoń Miechów3-0Słomniczanka Słomniki12 maja, 16:00
Grębałowianka Kraków2-6Cracovia II7 czerwca
Mecz przełożony z 14.05 na 7.06.2011
Prądniczanka Kraków0-1Wawel Kraków14 maja, 11:30
Gwiazda Ściejowice1-0Clepardia Kraków14 maja, 14:30
Olimpic Kraków1-6Wanda Kraków17 maja, 14:30
Nadwiślan Kraków3-0Armatura Kraków15 maja
18. kolejka 21-22 maja 2011
Cracovia II3-2Gwiazda Ściejowice20 maja, 17:30
Słomniczanka Słomniki5-3Prądniczanka Kraków21 maja, 10:00
Wanda Kraków1-1Pogoń Miechów21 maja, 14:00
Clepardia Kraków2-2Nadwiślan Kraków22 maja, 10:00
Wawel Kraków6-1Grębałowianka Kraków22 maja, 12:30
Armatura Kraków0-3Olimpic Kraków21 maja
19. kolejka 28-29 maja 2011
Słomniczanka Słomniki3-0Wawel Kraków28 maja, 10:00
Gwiazda Ściejowice2-1Grębałowianka Kraków28 maja, 13:30
Prądniczanka Kraków0-8Wanda Kraków28 maja, 14:30
Nadwiślan Kraków0-2Cracovia II29 maja, 10:00
Olimpic Kraków0-4Clepardia Kraków31 maja, 14:30
Pogoń Miechów3-0Armatura Kraków27 maja
20. kolejka 4-5 czerwca 2011
Cracovia II3-0Olimpic Kraków3 czerwca, 16:00
Clepardia Kraków7-0Pogoń Miechów4 czerwca, 11:30
Wanda Kraków4-0Słomniczanka Słomniki4 czerwca, 12:30
Wawel Kraków2-3Gwiazda Ściejowice4 czerwca, 15:00
Grębałowianka Kraków0-3Nadwiślan Kraków5 czerwca, 10:00
Na boisku 3-2, po weryfikacji 0-3 w.o.
Armatura Kraków0-3Prądniczanka Kraków4 czerwca
21. kolejka 11 czerwca 2011
Pogoń Miechów2-5Cracovia II13 czerwca, 18:30
Mecz przełożony z 10.06 na 13.06.2011
Wanda Kraków6-0Wawel Kraków11 czerwca, 11:00
Prądniczanka Kraków0-2Clepardia Kraków17 czerwca, 16:30
Mecz przełożony z 11.06 na 17.06.2011
Olimpic Kraków1-5Grębałowianka Kraków14 czerwca, 14:30
Nadwiślan Kraków5-3Gwiazda Ściejowice15 czerwca, 18:00
Słomniczanka Słomniki3-0Armatura Kraków11 czerwca
22. kolejka 18-19 czerwca 2011
Cracovia II17-0Prądniczanka Kraków15 czerwca, 16:00
Grębałowianka Kraków6-4Pogoń Miechów18 czerwca, 11:30
Gwiazda Ściejowice5-1Olimpic Kraków18 czerwca, 11:30
Clepardia Kraków2-2Słomniczanka Słomniki19 czerwca, 10:00
Wawel Kraków0-5Nadwiślan Kraków19 czerwca, 12:30
Armatura Kraków0-3Wanda Kraków17 czerwca

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty