Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > III liga (Kraków) JS
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Zieleńczanka Zielonki144265-18140082433-980061832-9600
2Rybitwy Kraków143159-30101381633-1351261526-17501
3Bieżanowianka II Kraków142547-3481591836-216035711-13212
4Podgórze Kraków142048-3862681428-154226620-23204
5Grzegórzecki Kraków141935-30545000-0000141935-30545
6Tramwaj Kraków141335-474198717-262156618-21204
7KS Tyniec14719-6021117611-27205718-33016
8Bibiczanka Bibice14521-7212118520-40125601-32006
Lotnik Kryspinów wycofał się z rozgrywek po 5. kolejce
1. kolejka 29 sierpnia 2010
Bieżanowianka II Kraków3-0Tramwaj Kraków29 sierpnia, 10:30
Bibiczanka Bibice3-11Zieleńczanka Zielonki23 września
Mecz przełożony z 29.08 na 23.09.2010
Podgórze Kraków4-3Grzegórzecki Kraków16 września, 17:00
1.09 mecz odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne, przełożony na 16.09.2010
2. kolejka 4-5 września 2010
Zieleńczanka Zielonki5-1Podgórze Kraków4 września, 11:00
Rybitwy Kraków11-3KS Tyniec4 września, 11:00
Bibiczanka Bibice0-3Bieżanowianka II Kraków4 września, 15:00
3. kolejka 11-12 września 2010
Rybitwy Kraków0-2Grzegórzecki Kraków10 września, 16:30
KS Tyniec2-3Tramwaj Kraków12 września, 13:00
Bieżanowianka II Kraków1-2Zieleńczanka Zielonki12 września, 15:00
4. kolejka 18-19 września 2010
Tramwaj Kraków1-3Grzegórzecki Kraków18 września, 11:00
Bibiczanka Bibice4-1KS Tyniec18 września, 16:00
Rybitwy Kraków5-0Podgórze Kraków19 września, 11:00
5. kolejka 25-26 września 2010
Bibiczanka Bibice2-2Grzegórzecki Kraków25 września, 11:00
Bieżanowianka II Kraków3-0KS Tyniec25 września, 16:00
Podgórze Kraków6-2Tramwaj Kraków26 września, 16:00
6. kolejka 2-3 października 2010
Bibiczanka Bibice2-4Podgórze Kraków2 października, 11:00
Zieleńczanka Zielonki4-3Rybitwy Kraków2 października, 11:00
Bieżanowianka II Kraków0-4Grzegórzecki Kraków3 października, 10:30
7. kolejka 9-10 października 2010
Rybitwy Kraków5-2Tramwaj Kraków9 października, 11:00
KS Tyniec1-9Zieleńczanka Zielonki10 października, 12:00
Podgórze Kraków2-2Bieżanowianka II Kraków10 października, 15:00
8. kolejka 16-17 października 2010
Zieleńczanka Zielonki4-1Tramwaj Kraków16 października, 11:00
Bibiczanka Bibice3-4Rybitwy Kraków16 października, 15:00
KS Tyniec0-7Grzegórzecki Kraków17 października, 12:00
9. kolejka 23-24 października 2010
Zieleńczanka Zielonki1-0Grzegórzecki Kraków23 października, 11:00
Rybitwy Kraków6-1Bieżanowianka II Kraków23 października, 14:30
Tramwaj Kraków4-0Bibiczanka Bibice24 października, 11:00
Podgórze Kraków1-1KS Tyniec24 października, 10:00
10. kolejka 9 kwietnia 2011
KS Tyniec2-3Grzegórzecki Kraków9 kwietnia, 11:00
Podgórze Kraków6-0Bibiczanka Bibice22 maja, 10:00
Tramwaj Kraków0-5Bieżanowianka II Kraków10 kwietnia, 15:00
Mecz przełożony z 9.04 na 10.04.2011
Rybitwy Kraków1-3Zieleńczanka Zielonki9 kwietnia, 11:00
11. kolejka 16-17 kwietnia 2011
Rybitwy Kraków2-2Grzegórzecki Kraków16 kwietnia, 11:00
Tramwaj Kraków2-5Zieleńczanka Zielonki17 kwietnia, 11:00
Bieżanowianka II Kraków8-7Podgórze Kraków16 kwietnia, 10:30
KS Tyniec3-0Bibiczanka Bibice17 kwietnia, 15:30
Na boisku 1-3, po weryfikacji 3-0 w.o.
12. kolejka 30 kwietnia 2011
Bibiczanka Bibice5-5Grzegórzecki Kraków30 kwietnia, 13:00
Bieżanowianka II Kraków5-0KS Tyniec30 kwietnia, 10:30
Podgórze Kraków1-2Zieleńczanka Zielonki2 maja, 16:30
Tramwaj Kraków3-4Rybitwy Kraków30 kwietnia, 11:00
13. kolejka 14-15 maja 2011
Tramwaj Kraków2-2Grzegórzecki Kraków14 maja, 11:00
Podgórze Kraków4-5Rybitwy Kraków15 maja, 11:00
Zieleńczanka Zielonki5-3KS Tyniec14 maja, 11:30
Bieżanowianka II Kraków10-0Bibiczanka Bibice15 maja, 10:00
14. kolejka 4-5 czerwca 2011
Bieżanowianka II Kraków4-2Grzegórzecki Kraków7 czerwca, 17:00
Zieleńczanka Zielonki6-1Bibiczanka Bibice4 czerwca, 10:30
KS Tyniec1-4Rybitwy Kraków5 czerwca, 16:30
Tramwaj Kraków1-7Podgórze Kraków29 maja, 11:00
15. kolejka 11-12 czerwca 2011
Podgórze Kraków4-0Grzegórzecki Kraków9 czerwca, 17:00
Tramwaj Kraków4-0KS Tyniec12 czerwca, 11:00
Rybitwy Kraków3-0Bibiczanka Bibice11 czerwca, 11:00
Zieleńczanka Zielonki5-0Bieżanowianka II Kraków7 maja, 13:30
Mecz przełożony z 11.06 na 7.05.2011
16. kolejka 18 czerwca 2011
Zieleńczanka Zielonki3-0Grzegórzecki Kraków29 maja, 11:00
Mecz przełożony z 18.06 na 29.05.2011
Bieżanowianka II Kraków2-6Rybitwy Kraków17 czerwca, 18:00
Bibiczanka Bibice1-10Tramwaj Kraków18 czerwca, 13:00
KS Tyniec2-1Podgórze Kraków18 czerwca, 11:00

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty