Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Myślenice)
Marek Dragosz trenerem bramkarzy Widzewa?2011-07-03 16:01:00

Jak poinformował serwis www.widzewiak.pl, kandydatem na stanowisko trenera bramkarzy w występującym w ekstraklasie Widzewie Łódź jest Marek Dragosz, aktualnie szkoleniowiec Orła Myślenice, z którym awansował do krakowskiej okręgówki.


Na zgrupowaniu z łódzką drużyną w Pęcławiu przebywa obecnie Andrzej Woźniak, były reprezentant Polski, były piłkarz i trener Widzewa. Pomaga w szkoleniu bramkarzy, ale tylko tymczasowo, do czasu znalezienia nowego trenera bramkarzy. Woźniak byłby znakomitym kandydatem na to stanowisko, ale sprawy formalne na razie uniemożliwiają mu podjęcie pracy w jakimkolwiek klubie (w 2009 r. Wydział Dyscypliny PZPN ukarał go 5-letnią dyskwalifikacją w związku z wyrokiem sądu za udział w korupcji w Kolporterze Kornie Kielce).

Widzew cały czas poszukuje nowego trenera bramkarzy. Z informacji jakie posiada widzewiak.pl wynika, że kandydatem na to stanowisko jest Marek Dragosz, który obecnie jest pierwszym trenerem Orła Myślenice, a przeszłości był też pierwszym trenerem lub trenerem bramkarzy w innych klubach z niższych lig. 39-letni szkoleniowiec jest założycielem szkół bramkarskich w Polsce i w Kamerunie oraz doradcą w akademii piłkarskiej w Nigerii.

Tomasz Andrzejewski (www.widzewiak.pl), st
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty