Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Myślenice)
Orzeł Myślenice wrócił z obozu w Łopusznej2011-03-21 20:40:00

Pierwsza drużyna Orła Myślenice przebywała w dniach 17-20 marca na obozie integracyjno-przygotowawczym w Łopusznej koło Nowego Targu. To zgrupowanie pozwoliło podopiecznym Marka Dragosza spędzić razem nieco więcej czasu i scementować zespół.


Orzeł Myślenice obóz w Łopusznej odbył również w ubiegłym roku i wszyscy uczestnicy byli zachwyceni warunkami, jakie panowały w ośrodku wypoczynkowym oraz bazie sportowej. Orłowcy mieli do dyspozycji oprócz boisk z sztuczną i naturalną nawierzchnią - saunę, jacuzzi z hydromasażem, minibasen, siłownię, stoły do ping-ponga i bilarda, a także salę konferencyjną z rzutnikiem multimedialnym i małą kawiarenkę.

Podczas zgrupowania podopieczni trenera Marka Dragosza odbywali po dwie sesje treningowe dziennie korzystając przy tym zarówno z Orlika z sztuczną nawierzchnią, jak i naturalnego bocznego boiska Przełęczy Łopuszna. W dodatku przez cały czas mieli dostęp do siłowni, gdzie również odbyła się zaplanowana sesja treningowa oraz sali konferencyjnej, w której wzbogacali swoją wiedzę teoretyczną.

Na zgrupowaniu w Łopusznej byli: Marek Pajka, Kamil Ostrowski, Adrian Kasprzyk, Łukasz Mikołajczyk, Mariusz Pachacz, Michał Cichoń, Kamil Lesiński, Łukasz Kucharczyk, Łukasz Ferlak, Rafał Kański, Łukasz Święch, Dariusz Ślusarz, Bartłomiej Łętocha, Marek Łacny, Krzysztof Karpeta, Mateusz Mistarz, Krzysztof Żak, Piotr Łętocha, Dominik Bidziński oraz Tomasz Wójcik i trener Marek Dragosz. Z różnych przyczyn na obóz nie pojechali mający zapewnione miejsce w kadrze rutyniarze - Wojciech Filipiec, Michał Lech, Łukasz Bzdek i Jarosław Gracz.

Zwieńczeniem obozu był sparing z Błękitnymi Modlnica, który Orłowcy rozegrali bezpośrednio po powrocie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Myślenicach. Mecz zakończył się wynikiem 1-1, a pięknym trafieniem popisał się Łukasz Mikołajczyk.

www.lksorzel.prv.pl

Zobacz film ze zgrupowania Orła (autor: www.lksorzel.prv.pl)orzel.jpg
o1.jpg
o2.jpg
o3.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty