Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Myślenice)
Baraże o awans do okręgówki - na początku lipca2011-06-15 10:17:00

Wydział Gier MZPN, w ramach przygotowań do reorganizacji struktury rozgrywek piłkarskich w nowym sezonie, zaprasza na spotkanie 29 czerwca 2011 roku. Zaproszenie skierowane jest do szefów Komisji Gier Podokręgów Kraków, Myślenice, Wieliczka i Olkusz oraz do bezpośrednio zainteresowanych klubów sportowych, które zajmą drugie miejsce w swoich grupach klasy A po zakończonym sezonie 2010/2011 i tym samym będą uwzględnione w barażach o dodatkowe awanse do krakowskiej klasy okręgowej.

Podczas spotkania, które odbędzie się w środę 29 czerwca w siedzibie MZPN w Krakowie przy ul. Krowoderskiej 74, przedstawiciele klubów (po jednej osobie) powinni mieć pisemne upoważnienia swoich zarządów klubów sportowych do reprezentowania.

Wydział Gier MZPN informuje, że o dodatkowe miejsca premiowane awansem do krakowskiej klasy okręgowej (przy ilości mniejszej niż 5 miejsc) możliwe będą do przeprowadzenia mecze barażowe i jeśli ta konieczność zostanie prawnie zaakceptowana przez zarząd MZPN 28 czerwca 2011, to podczas spotkania nazajutrz zostaną rozlosowane pary zawodów barażowych, ustalona dokładna data i miejsce rozgrywek.

Mecze barażowe o dodatkowe awanse do krakowskiej klasy okręgowej planuje się rozegrać w dniach 1/2/3 lipca 2011 (piątek/sobota/niedziela) na boisku neutralnym.

 

mzpnkrakow.pl
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty