Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > I liga (Kraków) JS
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1SMS II Kraków265860-341844132930-13922132930-21922
2LKS Mogilany265488-431808132753-21904132735-22904
3Jadwiga Kraków265296-581718132548-27814132748-31904
4Prokocim Kraków264168-431259142426-21734121742-22525
5Wawel Kraków264165-501259132335-23724131830-27535
6Błękitni Modlnica263759-461079132333-21652131426-25427
7Puszcza Niepołomice263761-6411411132336-19724131425-45427
8Gościbia Sułkowice263646-4510610132224-12643131422-33427
9Bieżanowianka Kraków263466-7111114132236-27715131230-44409
10Świt Krzeszowice263452-5510412121831-30606141621-25446
11Orzeł Myślenice262944-699215132026-3162513918-383010
12Wieczysta Kraków262946-909215132129-4470613817-46229
13Skawinka Skawina262450-797316131331-43418131119-36328
14Proszowianka Proszowice261742-965219131530-4350813212-530211
1. kolejka 23-24 sierpnia 2010
LKS Mogilany7-0Wieczysta Kraków23 sierpnia, 10:30
Orzeł Myślenice2-1Skawinka Skawina23 sierpnia, 17:00
Puszcza Niepołomice1-4Prokocim Kraków24 sierpnia, 17:00
Świt Krzeszowice0-3Bieżanowianka Kraków7 września, 17:30
Proszowianka Proszowice0-3Gościbia Sułkowice23 sierpnia, 17:00
Błękitni Modlnica2-0Wawel Kraków23 sierpnia, 17:00
SMS II Kraków1-3Jadwiga Kraków15 września, 18:00
2. kolejka 25-26 sierpnia 2010
Wieczysta Kraków1-5Jadwiga Kraków26 sierpnia, 11:00
Wawel Kraków0-2SMS II Kraków25 sierpnia, 14:00
Gościbia Sułkowice3-0Błękitni Modlnica26 sierpnia, 17:00
Bieżanowianka Kraków1-1Proszowianka Proszowice15 września, 17:00
Prokocim Kraków1-0Świt Krzeszowice26 sierpnia, 17:00
Skawinka Skawina9-1Puszcza Niepołomice26 sierpnia, 11:00
LKS Mogilany5-0Orzeł Myślenice25 sierpnia, 16:00
3. kolejka 28 sierpnia 2010
Orzeł Myślenice1-1Wieczysta Kraków28 sierpnia, 14:00
Puszcza Niepołomice5-1LKS Mogilany28 sierpnia, 14:00
Świt Krzeszowice6-3Skawinka Skawina30 października, 11:00
28.08 mecz odwołany ze względu na zły stan boiska, przełożony na 29.09, ale w tym terminie także odwołany; nowy termin: 30.10.2010
Proszowianka Proszowice3-2Prokocim Kraków28 sierpnia, 17:00
Błękitni Modlnica1-3Bieżanowianka Kraków28 sierpnia, 10:00
SMS II Kraków3-2Gościbia Sułkowice6 października, 16:00
Jadwiga Kraków2-2Wawel Kraków28 sierpnia, 14:00
4. kolejka 30 sierpnia 2010
Wieczysta Kraków3-2Wawel Kraków30 sierpnia, 11:00
Gościbia Sułkowice1-0Jadwiga Kraków30 sierpnia, 17:00
Bieżanowianka Kraków3-4SMS II Kraków22 września, 16:30
Błękitni Modlnica1-1Prokocim Kraków13 października, 16:00
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 30.08 na 13.10.2010
Skawinka Skawina7-1Proszowianka Proszowice30 sierpnia, 17:00
LKS Mogilany3-0Świt Krzeszowice13 października, 15:00
30.08 mecz odwołany ze względu na zły stan boiska, przełożony na 13.10.2010
Orzeł Myślenice2-2Puszcza Niepołomice22 września, 17:00
Mecz przełożony z 30.08 na 22.09.2010
5. kolejka 1-2 września 2010
Puszcza Niepołomice3-1Wieczysta Kraków13 października, 15:00
Świt Krzeszowice1-4Orzeł Myślenice19 października, 15:00
Proszowianka Proszowice0-5LKS Mogilany20 września, 17:00
Błękitni Modlnica2-2Skawinka Skawina7 października, 15:30
SMS II Kraków0-0Prokocim Kraków28 października, 15:00
Jadwiga Kraków6-1Bieżanowianka Kraków18 października, 15:45
Wawel Kraków3-0Gościbia Sułkowice13 października, 15:00
1-2.09.2010 kolejka została odwołana ze względu na zły stan boisk po opadach deszczu
6. kolejka 4-5 września 2010
Wieczysta Kraków3-1Gościbia Sułkowice5 września, 10:00
Bieżanowianka Kraków0-1Wawel Kraków4 września, 10:30
Prokocim Kraków1-2Jadwiga Kraków5 września, 11:00
Skawinka Skawina0-2SMS II Kraków5 września, 11:00
LKS Mogilany5-2Błękitni Modlnica4 września, 11:00
Mecz na sztucznej nawierzchni w Skotnikach
Orzeł Myślenice3-0Proszowianka Proszowice12 października, 16:00
5.09. mecz odwołany ze względu na zły stan boiska po opadach deszczu, przełożony na 12.10.2010
Puszcza Niepołomice0-2Świt Krzeszowice4 września, 11:00
7. kolejka 11-12 września 2010
Świt Krzeszowice4-3Wieczysta Kraków11 września, 10:00
Proszowianka Proszowice1-7Puszcza Niepołomice11 września, 10:30
Błękitni Modlnica4-1Orzeł Myślenice11 września, 17:00
Mecz na boisku Orła Bębło
SMS II Kraków2-0LKS Mogilany11 września, 15:00
Jadwiga Kraków1-4Skawinka Skawina12 września, 10:00
Wawel Kraków3-2Prokocim Kraków11 września, 14:00
Gościbia Sułkowice2-1Bieżanowianka Kraków12 września, 11:00
8. kolejka 18-19 września 2010
Wieczysta Kraków3-4Bieżanowianka Kraków19 września, 11:00
Prokocim Kraków2-2Gościbia Sułkowice18 września, 16:00
Wawel Kraków0-0Skawinka Skawina19 września, 13:00
Nastąpiła zmiana gospodarza
LKS Mogilany3-1Jadwiga Kraków18 września, 16:00
Orzeł Myślenice3-4SMS II Kraków19 września, 11:00
Puszcza Niepołomice2-2Błękitni Modlnica18 września, 16:00
Świt Krzeszowice2-1Proszowianka Proszowice17 września, 16:30
9. kolejka 25-26 września 2010
Proszowianka Proszowice3-0Wieczysta Kraków26 września, 11:00
Błękitni Modlnica2-2Świt Krzeszowice26 września, 12:00
SMS II Kraków4-0Puszcza Niepołomice26 września, 11:00
Jadwiga Kraków3-1Orzeł Myślenice26 września, 10:00
Wawel Kraków2-7LKS Mogilany26 września, 13:00
Gościbia Sułkowice1-2Skawinka Skawina26 września, 11:00
Bieżanowianka Kraków3-2Prokocim Kraków25 września, 10:30
10. kolejka 2-3 października 2010
Wieczysta Kraków1-19Prokocim Kraków2 października, 11:00
Skawinka Skawina3-1Bieżanowianka Kraków2 października, 11:00
LKS Mogilany5-0Gościbia Sułkowice2 października, 11:00
Orzeł Myślenice3-2Wawel Kraków7 października, 16:00
Mecz przełożony z 3.10 na 7.10.2010
Puszcza Niepołomice0-2Jadwiga Kraków2 października, 16:00
Świt Krzeszowice0-2SMS II Kraków2 października, 11:00
Proszowianka Proszowice1-4Błękitni Modlnica2 października, 11:00
11. kolejka 9-10 października 2010
Błękitni Modlnica2-2Wieczysta Kraków10 października, 15:00
SMS II Kraków5-0Proszowianka Proszowice10 października, 11:00
Jadwiga Kraków5-2Świt Krzeszowice10 października, 10:00
Wawel Kraków9-1Puszcza Niepołomice10 października, 13:00
Gościbia Sułkowice2-0Orzeł Myślenice10 października, 11:00
Bieżanowianka Kraków1-2LKS Mogilany9 października, 11:00
Prokocim Kraków2-1Skawinka Skawina10 października, 10:00
12. kolejka 16-17 października 2010
Wieczysta Kraków0-4Skawinka Skawina17 października, 11:00
LKS Mogilany1-2Prokocim Kraków16 października, 10:00
Orzeł Myślenice4-3Bieżanowianka Kraków16 października, 14:00
Puszcza Niepołomice0-2Gościbia Sułkowice16 października, 14:00
Świt Krzeszowice4-2Wawel Kraków17 października, 11:00
Proszowianka Proszowice3-4Jadwiga Kraków16 października, 11:00
Błękitni Modlnica5-0SMS II Kraków16 października, 12:00
13. kolejka 23-24 października 2010
SMS II Kraków4-1Wieczysta Kraków23 października, 15:30
Jadwiga Kraków4-1Błękitni Modlnica24 października, 10:00
Wawel Kraków3-0Proszowianka Proszowice23 października, 13:30
Gościbia Sułkowice1-1Świt Krzeszowice24 października, 11:00
Bieżanowianka Kraków5-1Puszcza Niepołomice23 października, 11:00
Prokocim Kraków0-1Orzeł Myślenice24 października, 11:00
Skawinka Skawina0-4LKS Mogilany23 października, 11:00
14. kolejka 2-3 kwietnia 2011
Wieczysta Kraków4-1LKS Mogilany3 kwietnia, 10:00
Skawinka Skawina4-2Orzeł Myślenice3 kwietnia, 11:00
Gościbia Sułkowice0-0Proszowianka Proszowice3 kwietnia, 11:00
Wawel Kraków1-1Błękitni Modlnica3 kwietnia, 11:00
Prokocim Kraków2-2Puszcza Niepołomice2 kwietnia, 11:00
Bieżanowianka Kraków4-2Świt Krzeszowice2 kwietnia, 11:00
Jadwiga Kraków1-2SMS II Kraków2 kwietnia, 11:00
15. kolejka 9-10 kwietnia 2011
SMS II Kraków0-3Wawel Kraków9 kwietnia, 13:00
Orzeł Myślenice0-4LKS Mogilany10 kwietnia, 11:00
Jadwiga Kraków6-0Wieczysta Kraków9 kwietnia, 15:00
Puszcza Niepołomice7-0Skawinka Skawina10 kwietnia, 11:00
Mecz przełożony z 9.04 na 10.04.2011
Błękitni Modlnica2-2Gościbia Sułkowice10 kwietnia, 12:00
Prokocim Kraków1-0Świt Krzeszowice9 kwietnia, 11:00
Proszowianka Proszowice4-3Bieżanowianka Kraków9 kwietnia, 11:00
16. kolejka 16-17 kwietnia 2011
Bieżanowianka Kraków1-4Błękitni Modlnica16 kwietnia, 13:00
Skawinka Skawina1-1Świt Krzeszowice17 kwietnia, 11:00
Wieczysta Kraków1-2Orzeł Myślenice17 kwietnia, 10:00
LKS Mogilany3-4Puszcza Niepołomice16 kwietnia, 11:00
Wawel Kraków4-2Jadwiga Kraków16 kwietnia, 13:00
Prokocim Kraków3-2Proszowianka Proszowice16 kwietnia, 11:00
Gościbia Sułkowice1-1SMS II Kraków17 kwietnia, 11:00
17. kolejka 20 kwietnia 2011
Wawel Kraków3-0Wieczysta Kraków20 kwietnia, 16:30
Prokocim Kraków2-0Błękitni Modlnica20 kwietnia, 17:00
Puszcza Niepołomice4-1Orzeł Myślenice20 kwietnia, 16:00
Świt Krzeszowice2-3LKS Mogilany20 kwietnia, 16:00
Jadwiga Kraków4-2Gościbia Sułkowice20 kwietnia, 16:00
Proszowianka Proszowice3-1Skawinka Skawina20 kwietnia, 16:30
SMS II Kraków3-1Bieżanowianka Kraków20 kwietnia, 18:00
18. kolejka 26 kwietnia 2011
LKS Mogilany5-1Proszowianka Proszowice26 kwietnia, 17:00
Skawinka Skawina0-6Błękitni Modlnica26 kwietnia, 17:00
Bieżanowianka Kraków6-4Jadwiga Kraków26 kwietnia, 12:00
Gościbia Sułkowice2-2Wawel Kraków26 kwietnia, 15:00
Wieczysta Kraków2-1Puszcza Niepołomice26 kwietnia, 16:00
Prokocim Kraków3-3SMS II Kraków27 kwietnia, 17:00
Orzeł Myślenice1-2Świt Krzeszowice26 kwietnia, 13:00
19. kolejka 30 kwietnia 2011
Wawel Kraków2-3Bieżanowianka Kraków30 kwietnia, 14:30
Świt Krzeszowice0-1Puszcza Niepołomice3 maja, 11:00
Błękitni Modlnica2-1LKS Mogilany4 maja, 17:00
Gościbia Sułkowice6-0Wieczysta Kraków3 maja, 11:00
Jadwiga Kraków5-4Prokocim Kraków3 maja, 11:00
SMS II Kraków2-1Skawinka Skawina30 kwietnia, 11:00
Proszowianka Proszowice6-3Orzeł Myślenice30 kwietnia, 11:00
20. kolejka 7-8 maja 2011
Wieczysta Kraków1-0Świt Krzeszowice8 maja, 10:00
Puszcza Niepołomice6-1Proszowianka Proszowice7 maja, 11:00
Zmiana godziny - z 17:00 na 11:00
Prokocim Kraków4-0Wawel Kraków7 maja, 11:00
LKS Mogilany1-3SMS II Kraków7 maja, 09:00
Orzeł Myślenice0-5Błękitni Modlnica8 maja, 13:00
Skawinka Skawina1-6Jadwiga Kraków7 maja, 10:00
Bieżanowianka Kraków0-1Gościbia Sułkowice7 maja, 10:00
21. kolejka 14-15 maja 2011
Proszowianka Proszowice0-3Świt Krzeszowice15 maja, 11:00
Na boisku 1-2, po weryfikacji 0-3 w.o.
Gościbia Sułkowice0-1Prokocim Kraków15 maja, 11:00
Jadwiga Kraków1-2LKS Mogilany15 maja, 12:00
Zmiana godziny - z 14:00 na 12:00
Błękitni Modlnica3-1Puszcza Niepołomice14 maja, 17:00
Bieżanowianka Kraków6-3Wieczysta Kraków14 maja, 10:00
Skawinka Skawina2-7Wawel Kraków14 maja, 10:00
SMS II Kraków3-0Orzeł Myślenice15 maja, 11:00
22. kolejka 21-22 maja 2011
Prokocim Kraków3-1Bieżanowianka Kraków21 maja, 10:30
Orzeł Myślenice3-7Jadwiga Kraków22 maja, 11:00
Wieczysta Kraków7-2Proszowianka Proszowice22 maja, 10:00
Puszcza Niepołomice2-1SMS II Kraków21 maja, 11:00
Zmiana godziny - z 16:00 na 11:00
Skawinka Skawina3-6Gościbia Sułkowice22 maja, 11:00
Świt Krzeszowice2-1Błękitni Modlnica24 maja, 17:30
LKS Mogilany0-3Wawel Kraków21 maja, 11:00
Na boisku 2-0, po weryfikacji 0-3 w.o.
23. kolejka 28-29 maja 2011
Prokocim Kraków1-5Wieczysta Kraków28 maja, 11:00
Bieżanowianka Kraków3-0Skawinka Skawina28 maja, 10:00
Gościbia Sułkowice2-3LKS Mogilany28 maja, 11:00
SMS II Kraków2-2Świt Krzeszowice29 maja, 11:00
Błękitni Modlnica3-0Proszowianka Proszowice30 maja, 18:00
Jadwiga Kraków2-3Puszcza Niepołomice29 maja, 11:00
Wawel Kraków2-1Orzeł Myślenice29 maja, 12:00
24. kolejka 4-5 czerwca 2011
LKS Mogilany8-5Bieżanowianka Kraków5 czerwca, 11:00
Świt Krzeszowice3-6Jadwiga Kraków4 czerwca, 10:00
Skawinka Skawina1-5Prokocim Kraków4 czerwca, 16:00
Proszowianka Proszowice2-3SMS II Kraków4 czerwca, 11:00
Orzeł Myślenice1-0Gościbia Sułkowice5 czerwca, 13:00
Puszcza Niepołomice1-1Wawel Kraków4 czerwca, 11:00
Wieczysta Kraków3-0Błękitni Modlnica5 czerwca, 10:00
25. kolejka 11-12 czerwca 2011
Jadwiga Kraków8-3Proszowianka Proszowice12 czerwca, 12:00
Prokocim Kraków1-2LKS Mogilany15 czerwca, 18:00
Mecz przełożony z 11.06 na 15.06.2011
SMS II Kraków1-0Błękitni Modlnica12 czerwca, 18:00
Mecz przełożony z 11.06 na 12.06.2011
Bieżanowianka Kraków3-2Orzeł Myślenice11 czerwca, 10:00
Gościbia Sułkowice3-1Puszcza Niepołomice11 czerwca, 11:00
Skawinka Skawina0-1Wieczysta Kraków11 czerwca, 10:00
Wawel Kraków3-4Świt Krzeszowice9 czerwca, 17:30
26. kolejka 18 czerwca 2011
Proszowianka Proszowice4-5Wawel Kraków18 czerwca, 11:00
Puszcza Niepołomice5-1Bieżanowianka Kraków18 czerwca, 11:00
LKS Mogilany7-0Skawinka Skawina18 czerwca, 11:00
Na boisku 7-1, po weryfikacji 7-0 w.o.
Wieczysta Kraków0-3SMS II Kraków18 czerwca, 11:00
Błękitni Modlnica4-6Jadwiga Kraków18 czerwca, 11:00
Świt Krzeszowice7-1Gościbia Sułkowice18 czerwca, 11:00
Orzeł Myślenice3-0Prokocim Kraków18 czerwca, 11:00

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty