Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > I liga (Wadowice) JS
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Iskra Brzezinka265969-301925133740-101210132229-20715
2Skawa Wadowice265383-261727133142-81012132241-18715
3MKS Trzebinia-Siersza265270-311646133345-131030131925-18616
4Halniak Maków Podhalański265152-261637132832-12913132320-14724
5Przebój Wolbrom264160-411259132843-19913131317-22346
6MOSiR Bukowno263637-2810610131819-13535131818-15535
7Orzeł Wieprz263238-639512132325-2572413913-38238
8Brzezina Osiek263254-559512132635-1982313619-36139
9Tempo Białka263234-5310214132524-1781413710-362110
10Janina Libiąż263039-809314131520-29436131519-51508
11Hejnał Kęty262835-397712131523-17436131312-22346
12Niwa Nowa Wieś262621-527514131111-28328131510-24436
13Orzeł Balin262530-637415131615-2444513915-393010
14KS Chełmek262021-565516131717-185261334-380310
1. kolejka 21 sierpnia 2010
Janina Libiąż2-2Przebój Wolbrom29 września
Mecz przełożony z 31.08 na 29.09.2010
Tempo Białka3-1MKS Trzebinia-Siersza31 sierpnia
KS Chełmek0-0Hejnał Kęty21 sierpnia, 10:00
Iskra Brzezinka3-3Brzezina Osiek21 sierpnia, 10:00
Orzeł Balin1-1Orzeł Wieprz21 sierpnia, 10:00
MOSiR Bukowno0-5Skawa Wadowice1 września, 16:00
Halniak Maków Podhalański3-0Niwa Nowa Wieś15 września, 16:30
2. kolejka 25 sierpnia 2010
Przebój Wolbrom8-1Orzeł Wieprz25 sierpnia, 16:00
Niwa Nowa Wieś1-2Orzeł Balin26 sierpnia, 17:30
Hejnał Kęty2-3Iskra Brzezinka25 sierpnia, 16:00
Skawa Wadowice2-2KS Chełmek25 sierpnia, 11:00
MKS Trzebinia-Siersza2-2MOSiR Bukowno15 września, 17:00
Janina Libiąż2-4Tempo Białka25 sierpnia, 16:00
Brzezina Osiek2-0Halniak Maków Podhalański8 września, 17:00
3. kolejka 28-29 sierpnia 2010
Tempo Białka3-0Przebój Wolbrom28 sierpnia, 10:00
KS Chełmek2-0MKS Trzebinia-Siersza28 sierpnia, 10:00
Iskra Brzezinka3-2Skawa Wadowice28 sierpnia, 10:00
Halniak Maków Podhalański2-1Hejnał Kęty13 października, 16:00
Orzeł Balin2-2Brzezina Osiek28 sierpnia, 10:00
Orzeł Wieprz2-1Niwa Nowa Wieś28 sierpnia, 10:00
MOSiR Bukowno0-3Janina Libiąż29 sierpnia, 11:00
4. kolejka 4-5 września 2010
Przebój Wolbrom1-2Niwa Nowa Wieś4 września, 10:00
Brzezina Osiek2-1Orzeł Wieprz4 września, 10:00
Skawa Wadowice2-1Halniak Maków Podhalański4 września, 10:00
MKS Trzebinia-Siersza4-1Iskra Brzezinka5 września, 10:00
Janina Libiąż4-0KS Chełmek4 września, 10:00
Tempo Białka1-3MOSiR Bukowno4 września, 10:00
Hejnał Kęty2-0Orzeł Balin5 września, 10:00
5. kolejka 11-12 września 2010
KS Chełmek3-0Tempo Białka11 września, 10:00
Iskra Brzezinka3-0Janina Libiąż11 września, 10:00
Halniak Maków Podhalański0-3MKS Trzebinia-Siersza11 września, 10:00
Orzeł Balin0-8Skawa Wadowice11 września, 10:00
Orzeł Wieprz1-1Hejnał Kęty11 września, 10:00
Niwa Nowa Wieś0-3Brzezina Osiek11 września, 10:00
MOSiR Bukowno0-1Przebój Wolbrom12 września, 11:00
6. kolejka 18-19 września 2010
Przebój Wolbrom3-2Brzezina Osiek19 września, 11:00
Skawa Wadowice0-1Orzeł Wieprz18 września, 10:00
MKS Trzebinia-Siersza3-1Orzeł Balin18 września, 10:00
Janina Libiąż2-0Halniak Maków Podhalański18 września, 10:00
Tempo Białka2-1Iskra Brzezinka18 września, 10:00
Hejnał Kęty0-0Niwa Nowa Wieś19 września, 10:00
MOSiR Bukowno0-0KS Chełmek19 września, 11:00
7. kolejka 25 września 2010
KS Chełmek1-1Przebój Wolbrom25 września, 10:00
Iskra Brzezinka2-0MOSiR Bukowno25 września, 10:00
Halniak Maków Podhalański4-1Tempo Białka25 września, 10:00
Orzeł Balin0-1Janina Libiąż25 września, 10:00
Orzeł Wieprz0-2MKS Trzebinia-Siersza25 września, 10:00
Niwa Nowa Wieś0-2Skawa Wadowice25 września, 10:00
Brzezina Osiek1-1Hejnał Kęty25 września, 10:00
8. kolejka 2-3 października 2010
Przebój Wolbrom3-0Hejnał Kęty2 października, 10:00
Skawa Wadowice3-0Brzezina Osiek2 października, 10:00
MKS Trzebinia-Siersza1-1Niwa Nowa Wieś2 października, 12:30
Janina Libiąż0-0Orzeł Wieprz13 października, 16:00
Mecz przełożony z 2.10 na 13.10.2010
Tempo Białka4-1Orzeł Balin2 października, 10:00
KS Chełmek1-2Iskra Brzezinka2 października, 10:00
MOSiR Bukowno0-1Halniak Maków Podhalański3 października, 11:00
9. kolejka 9-10 października 2010
Iskra Brzezinka4-0Przebój Wolbrom9 października, 10:00
Halniak Maków Podhalański3-0KS Chełmek9 października, 10:00
Orzeł Balin0-0MOSiR Bukowno9 października, 10:00
Orzeł Wieprz1-1Tempo Białka9 października, 10:00
Niwa Nowa Wieś0-3Janina Libiąż9 października, 10:00
Brzezina Osiek3-2MKS Trzebinia-Siersza9 października, 10:00
Hejnał Kęty1-2Skawa Wadowice10 października, 10:00
10. kolejka 16-17 października 2010
Przebój Wolbrom3-2Skawa Wadowice17 października, 11:00
MKS Trzebinia-Siersza1-0Hejnał Kęty17 października, 10:00
Janina Libiąż3-0Brzezina Osiek16 października, 10:00
Tempo Białka1-0Niwa Nowa Wieś16 października, 10:00
KS Chełmek0-2Orzeł Balin16 października, 10:00
Iskra Brzezinka2-1Halniak Maków Podhalański16 października, 10:00
MOSiR Bukowno5-0Orzeł Wieprz17 października, 11:00
11. kolejka 23-24 października 2010
Halniak Maków Podhalański1-1Przebój Wolbrom27 października, 16:00
Mecz przełożony z 23.10 na 27.10.2010
Orzeł Balin1-0Iskra Brzezinka23 października, 10:00
Orzeł Wieprz3-1KS Chełmek23 października, 10:00
Niwa Nowa Wieś1-0MOSiR Bukowno23 października, 10:00
Brzezina Osiek2-1Tempo Białka23 października, 10:00
Skawa Wadowice2-1MKS Trzebinia-Siersza23 października, 10:00
Hejnał Kęty0-3Janina Libiąż24 października, 10:00
12. kolejka 30-31 października 2010
Przebój Wolbrom2-1MKS Trzebinia-Siersza31 października, 11:00
Janina Libiąż2-2Skawa Wadowice30 października, 10:00
Tempo Białka1-3Hejnał Kęty30 października, 10:00
KS Chełmek1-2Niwa Nowa Wieś30 października, 10:00
Iskra Brzezinka5-2Orzeł Wieprz30 października, 10:00
Halniak Maków Podhalański1-0Orzeł Balin30 października, 10:00
MOSiR Bukowno3-1Brzezina Osiek31 października, 11:00
13. kolejka 6-7 listopada 2010
Orzeł Balin2-1Przebój Wolbrom6 listopada, 10:00
Orzeł Wieprz0-3Halniak Maków Podhalański6 listopada, 10:00
Niwa Nowa Wieś1-5Iskra Brzezinka6 listopada, 10:00
Brzezina Osiek1-0KS Chełmek6 listopada, 10:00
Skawa Wadowice0-1Tempo Białka27 października
Mecz przełożony z 6.11 na 27.10.2010
MKS Trzebinia-Siersza4-0Janina Libiąż7 listopada, 10:00
Hejnał Kęty1-0MOSiR Bukowno7 listopada, 10:00
14. kolejka 2-3 kwietnia 2011
Przebój Wolbrom4-1Janina Libiąż3 kwietnia, 11:00
MKS Trzebinia-Siersza4-1Tempo Białka3 kwietnia, 10:00
Skawa Wadowice3-1MOSiR Bukowno2 kwietnia, 10:00
Hejnał Kęty2-0KS Chełmek3 kwietnia, 10:00
Brzezina Osiek2-1Iskra Brzezinka2 kwietnia, 10:00
Niwa Nowa Wieś0-1Halniak Maków Podhalański2 kwietnia, 10:00
Orzeł Wieprz2-0Orzeł Balin2 kwietnia, 10:00
15. kolejka 9-10 kwietnia 2011
Orzeł Wieprz3-2Przebój Wolbrom8 kwietnia, 16:45
Orzeł Balin0-0Niwa Nowa Wieś9 kwietnia, 10:00
Halniak Maków Podhalański7-1Brzezina Osiek10 kwietnia, 10:00
Iskra Brzezinka2-1Hejnał Kęty9 kwietnia, 10:00
KS Chełmek0-3Skawa Wadowice9 kwietnia, 10:00
MOSiR Bukowno0-0MKS Trzebinia-Siersza9 kwietnia, 10:00
Tempo Białka3-1Janina Libiąż9 kwietnia, 10:00
16. kolejka 16-17 kwietnia 2011
Przebój Wolbrom3-0Tempo Białka17 kwietnia, 11:00
Janina Libiąż0-3MOSiR Bukowno16 kwietnia, 10:00
Na boisku 1-1, po weryfikacji 0-3 w.o.
MKS Trzebinia-Siersza9-0KS Chełmek17 kwietnia, 10:00
Skawa Wadowice2-1Iskra Brzezinka16 kwietnia, 10:00
Hejnał Kęty1-2Halniak Maków Podhalański17 kwietnia, 10:00
Brzezina Osiek3-0Orzeł Balin16 kwietnia, 10:00
Niwa Nowa Wieś3-1Orzeł Wieprz16 kwietnia, 10:00
17. kolejka 23 kwietnia 2011
Niwa Nowa Wieś0-6Przebój Wolbrom23 kwietnia, 10:00
Orzeł Wieprz3-2Brzezina Osiek26 kwietnia, 16:00
Orzeł Balin0-1Hejnał Kęty23 kwietnia, 10:00
Halniak Maków Podhalański2-0Skawa Wadowice22 kwietnia, 15:00
Iskra Brzezinka2-0MKS Trzebinia-Siersza23 kwietnia, 10:00
KS Chełmek4-2Janina Libiąż23 kwietnia, 10:00
MOSiR Bukowno1-0Tempo Białka27 kwietnia, 17:00
Mecz przełożony z 23.04 na 27.04.2011
18. kolejka 30 kwietnia 2011
Przebój Wolbrom1-1MOSiR Bukowno20 kwietnia
Mecz przełożony z 30.04 na 20.04.2011
Tempo Białka3-0KS Chełmek30 kwietnia, 10:00
Janina Libiąż1-4Iskra Brzezinka29 kwietnia, 16:00
MKS Trzebinia-Siersza2-2Halniak Maków Podhalański30 kwietnia, 10:00
Skawa Wadowice6-0Orzeł Balin30 kwietnia, 10:00
Hejnał Kęty2-2Orzeł Wieprz30 kwietnia, 10:00
Brzezina Osiek1-2Niwa Nowa Wieś30 kwietnia, 10:00
19. kolejka 3 maja 2011
Brzezina Osiek2-2Przebój Wolbrom3 maja, 10:00
Niwa Nowa Wieś2-2Hejnał Kęty3 maja, 10:00
Orzeł Wieprz3-2Skawa Wadowice3 maja, 10:00
Orzeł Balin2-6MKS Trzebinia-Siersza3 maja, 10:00
Halniak Maków Podhalański5-0Janina Libiąż3 maja, 10:00
Iskra Brzezinka2-0Tempo Białka3 maja, 10:00
KS Chełmek0-2MOSiR Bukowno3 maja, 10:00
20. kolejka 7-8 maja 2011
Przebój Wolbrom3-0KS Chełmek7 maja, 11:00
MOSiR Bukowno1-1Iskra Brzezinka7 maja, 10:00
Tempo Białka0-0Halniak Maków Podhalański7 maja, 10:00
Janina Libiąż0-5Orzeł Balin7 maja, 10:00
MKS Trzebinia-Siersza6-1Orzeł Wieprz7 maja, 10:00
Skawa Wadowice3-0Niwa Nowa Wieś7 maja, 10:00
Hejnał Kęty2-2Brzezina Osiek8 maja, 10:00
21. kolejka 14-15 maja 2011
Hejnał Kęty0-1Przebój Wolbrom15 maja, 10:00
Brzezina Osiek0-5Skawa Wadowice14 maja, 10:00
Niwa Nowa Wieś0-1MKS Trzebinia-Siersza15 maja, 10:00
Orzeł Wieprz2-3Janina Libiąż14 maja, 10:00
Orzeł Balin3-0Tempo Białka14 maja, 10:00
Halniak Maków Podhalański0-3MOSiR Bukowno15 maja, 10:00
Iskra Brzezinka4-0KS Chełmek14 maja, 10:00
22. kolejka 21-22 maja 2011
Przebój Wolbrom0-2Iskra Brzezinka22 maja, 11:00
KS Chełmek0-1Halniak Maków Podhalański21 maja, 10:00
MOSiR Bukowno3-0Orzeł Balin21 maja, 10:00
Tempo Białka1-2Orzeł Wieprz21 maja, 10:00
Janina Libiąż1-2Niwa Nowa Wieś21 maja, 10:00
MKS Trzebinia-Siersza2-1Brzezina Osiek22 maja, 10:00
Skawa Wadowice7-0Hejnał Kęty21 maja, 10:00
23. kolejka 28-29 maja 2011
Skawa Wadowice1-0Przebój Wolbrom29 maja, 10:00
Hejnał Kęty1-2MKS Trzebinia-Siersza29 maja, 10:00
Brzezina Osiek15-2Janina Libiąż28 maja, 10:00
Niwa Nowa Wieś2-1Tempo Białka28 maja, 10:00
Orzeł Wieprz3-1MOSiR Bukowno28 maja, 10:00
Orzeł Balin3-0KS Chełmek28 maja, 10:00
Halniak Maków Podhalański1-2Iskra Brzezinka28 maja, 10:00
24. kolejka 4-5 czerwca 2011
Przebój Wolbrom2-4Halniak Maków Podhalański5 czerwca, 11:00
Iskra Brzezinka4-1Orzeł Balin4 czerwca, 10:00
KS Chełmek2-1Orzeł Wieprz4 czerwca, 10:00
MOSiR Bukowno6-0Niwa Nowa Wieś4 czerwca, 10:00
Tempo Białka2-0Brzezina Osiek4 czerwca, 10:00
Janina Libiąż2-1Hejnał Kęty4 czerwca, 10:00
MKS Trzebinia-Siersza4-3Skawa Wadowice5 czerwca, 10:00
25. kolejka 11 czerwca 2011
MKS Trzebinia-Siersza3-0Przebój Wolbrom11 czerwca, 10:00
Skawa Wadowice11-0Janina Libiąż11 czerwca, 10:00
Hejnał Kęty9-0Tempo Białka11 czerwca, 10:00
Brzezina Osiek1-2MOSiR Bukowno11 czerwca, 10:00
Niwa Nowa Wieś1-1KS Chełmek11 czerwca, 10:00
Orzeł Wieprz2-6Iskra Brzezinka11 czerwca, 12:00
Orzeł Balin1-4Halniak Maków Podhalański11 czerwca, 10:00
26. kolejka 18 czerwca 2011
Przebój Wolbrom10-3Orzeł Balin18 czerwca, 10:00
Halniak Maków Podhalański3-0Orzeł Wieprz18 czerwca, 10:00
Iskra Brzezinka4-0Niwa Nowa Wieś18 czerwca, 10:00
KS Chełmek3-2Brzezina Osiek18 czerwca, 10:00
MOSiR Bukowno0-1Hejnał Kęty15 czerwca, 17:00
Tempo Białka0-5Skawa Wadowice18 czerwca, 10:00
Janina Libiąż1-6MKS Trzebinia-Siersza18 czerwca, 10:00

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty