Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Myślenice)
Pucharowe derby Myślenic2011-03-10 21:32:00

W sobotę 12 marca o godz. 14 zostanie rozegrany myślenicki finał Pucharu Polski, w którym A-klasowy Orzeł zmierzy się z III-ligowym Dalinem. Derby Myślenic odbędą się na boisku Orła.


Mecz finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Myślenice zapowiada się bardzo ciekawie - dwie myślenickie drużyny po raz pierwszy w historii zmierzą się w oficjalnym meczu o stawkę. Dotychczas grały tylko w noworocznych derbach, które są cyklicznie organizowane od ubiegłego roku.

Dalin Myślenice w finale znalazł się bez rozgrywania żadnego spotkania, bowiem dołączając do rozgrywek w półfinale otrzymał wolny los, podczas gdy orłowcy zmierzyli się z V-ligowym Jordanem Zakliczyn, wygrywając 3-0.

W drodze do finału Orzeł nie miał łatwych przeciwników. W I rundzie trafił na grającą w okręgówce Pcimiankę Pcim i zwyciężył na jej boisku 3-2. Kolejnym rywalem był LKS Rudnik, ale też musiał uznać wyższość orłowców, którzy wygrali 4-0. Następnie Pasternik Ochojno zdecydował się oddać mecz walkowerem i w ćwierćfinale myśleniczanie znaleźli się bez walki. W meczu o półfinał przeciwnikiem był lider klasy B - Wrzosy Osieczany. Rywal zza miedzy postawił ciężkie warunki podopiecznym Marka Dragosza, ale dzięki piorunującej końcówce Orzeł wygrał 3-1, chociaż do 75. minuty przegrywał 0-1.

orzelmyslenice.futbolowo.pl, st
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty