Kiosk
- Polscy sędziowie oszukali tenisistów w Pucharze Davisa?
- Agata Wróbel wróciła na pomost
- Filipiak chce kupić Hutnika!
- Zimowe igrzyska 2026 w Krakowie - namawia PKOl
- ADAM GÓRAL: Travica raczej zostanie w Resovii
- Oni przynieśli wstyd Polsce w Vancouver
- Austriacy żądają: Ammann zmień wiązania!
- Tomasz Adamek uniknął śmierci
- Mistrzowi Polski grozi wykluczenie z LM
- Domachowska nie ogląda Korzeniowskiego
W czwartek wznowiono budowę stadionu we Lwowie, który ma być jedną z aren Euro 2012. Jak poinformowało biuro prasowe lwowskiej Rady Miasta, po wprowadzeniu niezbędnych zmian w projekcie obiektu, prace nad jego realizacją będą mogły być obecnie realizowane w znacznie szybszym tempie.
W poniedziałek w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie podpisano umowę sponsorską pomiędzy UEFA a firmą Coca-Cola. Zgodnie z zawartym porozumieniem, firma ta będzie sponsorować mistrzostwa Europy w 2012 roku w Polsce i na Ukrainie.

W niedzielne południe Warszawa była centrum europejskiego futbolu. Kibice z blisko 100 krajów za pośrednictwem telewizji obserwowali ceremonię losowania grup eliminacji mistrzostw Europy 2012 roku. Uroczystość w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki trwała niespełna 50 minut, a rozpoczęła się od powitania gości przez premiera Donalda Tuska.
UEFA.com, oficjalna strona europejskiej piłki nożnej, z okazji losowania UEFA Euro 2012 oraz wznowienia klubowych rozgrywek UEFA, odświeżyła swój wygląd dodając wiele nowinek oraz dwa nowe języki - polski i ukraiński.

W niedzielę, 7 lutego, w Warszawie odbędzie się losowanie eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy, których finały zostaną zorganizowane w Polsce i na Ukrainie. Gospodarze EURO 2012 mają już udział zapewniony, gdyby jednak biało-czerwoni mieli być losowani, to - jak wynika z rankingu UEFA - znaleźliby się dopiero w trzecim koszyku.
Federacja piłkarska Ukrainy ustaliła wczoraj kalendarz meczów reprezentacji tego kraju na bieżący rok. Wszystkie mecze są towarzyskie, gdyż Ukraina - tak jak i Polska - ma zapewniony udział w EURO 2012 jako gospodarz.
Nowym selekcjonerem reprezentacji Ukrainy został Myron Markiewicz.
W czwartek na Malcie obradował Komitet Wykonawczy UEFA. Oficjele z europejskiej centrali piłkarskiej rozmawiali o organizacji dwóch najbliższych edycji mistrzostw Europy i o systemie szkolenia sędziów.
Zbigniew Boniek i Andrzej Szarmach oraz Ołeg Błochin i Andrij Szewczenko zgodzili się zostać ambasadorami Euro 2012.
Wrocław nie zdąży oddać stadionu na Euro 2012 w planowanym terminie czyli w grudniu 2010 roku. Spółka PL.2012 zapowiada, że pomoże miastu zakończyć budowę na rok przed Euro. Czy to szansa dla Krakowa?
- Hiddink selekcjonerem w Turcji
- Capello: Nasza grupa jedną z najtrudniejszych
- Castrol sponsorem Euro 2012
- Kto trenerem Ukrainy?
- Euro 2012: W lutym test dla Ukrainy
- Euro 2012 jednak w Krakowie?
- Lucescu trenerem Ukrainy?
- Loew z Niemcami na Euro 2012
- Stadion Olimpijski w Kijowie jednym z najlepszych na świecie?
- Prezydent Metalistu: W Charkowie na pewno będą mecze Euro 2012
- EURO 2016: miasta wybrane, gospodarz jeszcze nie
- LA GAZETTA DELLO SPORT: EURO 2012 w czterech miastach Ukrainy
- EURO 2012 w telewizji Al-Jazeera
- Szansa dla Krakowa i Chorzowa?
- Platini: Ukraina będzie gotowa do EURO










