Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Bochnia)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Czarni Kobyle265670-391754133237-171021132433-22733
2Naprzód Sobolów265264-331574133039-10931132225-23643
3Beskid Żegocina264271-511268132744-22832131527-29436
4Tarnavia Tarnawa264263-571268132941-29922131322-28346
5Błękitni Krzeczów264244-401268132527-15742131717-25526
6Żubr Gawłówek264057-4812410132328-17724131729-31526
7Raba Książnice263743-501079132221-18643131522-32436
8Borkowianka Borek263654-4911312132334-19724131320-30418
9Błyskawica Proszówki263549-53989132230-22643131319-31346
10Ceramika Muchówka263450-5410412132936-1692213514-381210
11Macierz Lipnica Murowana263245-499512132129-23634131116-26328
12Raba Niedary262929-347811131410-12355131519-22436
13Ostrowianka Ostrów Królewski262246-626416131630-3451713616-28139
14Promień Mikluszowice26932-98232113414-43111113518-551210
Awans do okręgówki: Czarni Kobyle. Spadek do klasy B: Ostrowianka, Promień Mikluszowice.
1. kolejka 15 sierpnia 2010
Borkowianka Borek4-1Promień Mikluszowice15 sierpnia, 11:00
Macierz Lipnica Murowana3-0Raba Książnice15 sierpnia, 17:00
Żubr Gawłówek2-1Błyskawica Proszówki22 września, 18:00
Mecz odwołany
Tarnavia Tarnawa2-1Ceramika Muchówka15 sierpnia, 16:00
Beskid Żegocina2-3Naprzód Sobolów15 sierpnia, 14:30
Ostrowianka Ostrów Królewski0-6Czarni Kobyle15 sierpnia, 14:00
Raba Niedary0-1Błękitni Krzeczów15 sierpnia, 18:00
2. kolejka 22 sierpnia 2010
Promień Mikluszowice1-4Błękitni Krzeczów22 sierpnia, 17:00
Raba Niedary1-1Czarni Kobyle22 sierpnia, 17:00
Naprzód Sobolów1-0Ostrowianka Ostrów Królewski22 sierpnia, 14:00
Tarnavia Tarnawa5-3Beskid Żegocina22 sierpnia, 17:00
Błyskawica Proszówki6-2Ceramika Muchówka22 sierpnia, 17:00
Raba Książnice3-5Żubr Gawłówek22 sierpnia, 17:00
Borkowianka Borek2-3Macierz Lipnica Murowana22 sierpnia, 14:00
3. kolejka 29 sierpnia 2010
Macierz Lipnica Murowana2-2Promień Mikluszowice29 sierpnia, 17:00
Żubr Gawłówek0-1Borkowianka Borek29 sierpnia, 17:30
Raba Książnice1-5Ceramika Muchówka29 sierpnia, 17:00
Beskid Żegocina5-1Błyskawica Proszówki29 sierpnia, 14:00
Ostrowianka Ostrów Królewski3-2Tarnavia Tarnawa29 sierpnia, 14:00
Raba Niedary0-1Naprzód Sobolów29 sierpnia, 16:00
Błękitni Krzeczów3-2Czarni Kobyle29 sierpnia, 17:00
4. kolejka 5 września 2010
Promień Mikluszowice1-2Czarni Kobyle22 września, 16:30
Mecz odwołany, boisko nie nadawało się do gry
Naprzód Sobolów1-1Błękitni Krzeczów22 września, 16:30
Mecz odwołany, boisko nie nadawało się do gry
Tarnavia Tarnawa2-1Raba Niedary22 września, 16:30
Mecz odwołany, boisko nie nadawało się do gry
Błyskawica Proszówki2-0Ostrowianka Ostrów Królewski11 listopada, 13:00
Mecz odwołany, boisko nie nadawało się do gry
Raba Książnice1-1Beskid Żegocina22 września, 16:30
Mecz odwołany, bowiem murawa nie nadawała się do gry
Borkowianka Borek4-0Ceramika Muchówka22 września, 16:30
Mecz odwołany, boisko nie nadawało się do gry
Macierz Lipnica Murowana4-6Żubr Gawłówek5 września, 16:00
5. kolejka 12 września 2010
Żubr Gawłówek4-1Promień Mikluszowice12 września, 17:00
Macierz Lipnica Murowana1-0Ceramika Muchówka12 września, 11:00
Beskid Żegocina4-4Borkowianka Borek12 września, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski8-3Raba Książnice12 września, 14:00
Raba Niedary1-1Błyskawica Proszówki12 września, 16:00
Błękitni Krzeczów1-1Tarnavia Tarnawa12 września, 16:00
Czarni Kobyle2-0Naprzód Sobolów12 września, 11:00
6. kolejka 19 września 2010
Promień Mikluszowice2-4Naprzód Sobolów19 września, 16:00
Tarnavia Tarnawa2-4Czarni Kobyle19 września, 13:00
Błyskawica Proszówki3-1Błękitni Krzeczów19 września, 14:00
Raba Książnice3-1Raba Niedary19 września, 16:30
Borkowianka Borek2-0Ostrowianka Ostrów Królewski19 września, 15:00
Macierz Lipnica Murowana2-1Beskid Żegocina19 września, 16:30
Żubr Gawłówek4-0Ceramika Muchówka19 września, 16:30
7. kolejka 26 września 2010
Ceramika Muchówka6-2Promień Mikluszowice26 września, 11:00
Beskid Żegocina5-1Żubr Gawłówek26 września, 13:00
Ostrowianka Ostrów Królewski2-3Macierz Lipnica Murowana26 września, 14:00
Raba Niedary1-0Borkowianka Borek26 września, 16:00
Błękitni Krzeczów1-1Raba Książnice26 września, 16:00
Czarni Kobyle3-1Błyskawica Proszówki26 września, 11:00
Naprzód Sobolów3-1Tarnavia Tarnawa26 września, 16:00
8. kolejka 3 października 2010
Promień Mikluszowice0-1Tarnavia Tarnawa3 października, 15:00
Błyskawica Proszówki2-2Naprzód Sobolów3 października, 16:00
Raba Książnice0-0Czarni Kobyle3 października, 13:00
Borkowianka Borek3-0Błękitni Krzeczów3 października, 15:00
Macierz Lipnica Murowana0-1Raba Niedary3 października, 15:00
Żubr Gawłówek5-3Ostrowianka Ostrów Królewski3 października, 16:00
Ceramika Muchówka0-1Beskid Żegocina3 października, 11:00
9. kolejka 10 października 2010
Beskid Żegocina5-3Promień Mikluszowice10 października, 13:00
Ostrowianka Ostrów Królewski3-1Ceramika Muchówka10 października, 14:00
Raba Niedary1-2Żubr Gawłówek10 października, 14:00
Błękitni Krzeczów2-1Macierz Lipnica Murowana10 października, 15:30
Czarni Kobyle3-1Borkowianka Borek10 października, 11:00
Naprzód Sobolów2-2Raba Książnice10 października, 15:30
Tarnavia Tarnawa4-2Błyskawica Proszówki10 października, 14:00
10. kolejka 17 października 2010
Promień Mikluszowice2-2Błyskawica Proszówki17 października, 15:00
Raba Książnice2-0Tarnavia Tarnawa17 października, 15:00
Borkowianka Borek3-0Naprzód Sobolów17 października, 14:00
Macierz Lipnica Murowana1-1Czarni Kobyle17 października, 11:00
Żubr Gawłówek5-0Błękitni Krzeczów17 października, 15:30
Ceramika Muchówka2-2Raba Niedary17 października, 11:00
Beskid Żegocina3-0Ostrowianka Ostrów Królewski17 października, 14:00
11. kolejka 24 października 2010
Ostrowianka Ostrów Królewski2-1Promień Mikluszowice24 października, 14:00
Raba Niedary2-0Beskid Żegocina24 października, 14:00
Błękitni Krzeczów4-0Ceramika Muchówka24 października, 14:00
Czarni Kobyle2-0Żubr Gawłówek24 października, 11:00
Naprzód Sobolów2-0Macierz Lipnica Murowana24 października, 15:00
Tarnavia Tarnawa2-1Borkowianka Borek24 października, 11:00
Błyskawica Proszówki0-2Raba Książnice24 października, 15:00
12. kolejka 31 października 2010
Promień Mikluszowice0-2Raba Książnice31 października, 14:00
Borkowianka Borek5-0Błyskawica Proszówki31 października, 14:00
Macierz Lipnica Murowana2-1Tarnavia Tarnawa31 października, 11:00
Żubr Gawłówek0-0Naprzód Sobolów31 października, 15:00
Ceramika Muchówka4-1Czarni Kobyle31 października, 11:00
Beskid Żegocina2-2Błękitni Krzeczów31 października, 14:00
Ostrowianka Ostrów Królewski1-4Raba Niedary31 października, 14:00
13. kolejka 7 listopada 2010
Raba Niedary0-0Promień Mikluszowice7 listopada, 14:00
Błękitni Krzeczów2-1Ostrowianka Ostrów Królewski7 listopada, 14:00
Czarni Kobyle4-3Beskid Żegocina7 listopada, 11:00
Naprzód Sobolów3-0Ceramika Muchówka7 listopada, 11:00
Tarnavia Tarnawa4-4Żubr Gawłówek7 listopada, 13:00
Błyskawica Proszówki3-2Macierz Lipnica Murowana7 listopada, 14:00
Raba Książnice2-1Borkowianka Borek7 listopada, 14:00
14. kolejka 27 marca 2011
Promień Mikluszowice0-4Borkowianka Borek27 marca, 14:00
Raba Książnice0-0Macierz Lipnica Murowana27 marca, 15:00
Błyskawica Proszówki2-1Żubr Gawłówek27 marca, 15:00
Ceramika Muchówka5-3Tarnavia Tarnawa27 marca, 15:00
Naprzód Sobolów0-1Beskid Żegocina27 marca, 14:00
Czarni Kobyle1-1Ostrowianka Ostrów Królewski27 marca, 11:00
Błękitni Krzeczów1-1Raba Niedary27 marca, 15:00
15. kolejka 3 kwietnia 2011
Błękitni Krzeczów3-0Promień Mikluszowice3 kwietnia, 15:00
Czarni Kobyle4-0Raba Niedary3 kwietnia, 11:00
Ostrowianka Ostrów Królewski0-2Naprzód Sobolów3 kwietnia, 14:00
Beskid Żegocina1-1Tarnavia Tarnawa3 kwietnia, 14:00
Ceramika Muchówka2-1Błyskawica Proszówki3 kwietnia, 15:00
Żubr Gawłówek3-1Raba Książnice3 kwietnia, 15:00
Macierz Lipnica Murowana3-1Borkowianka Borek3 kwietnia, 15:00
16. kolejka 10 kwietnia 2011
Promień Mikluszowice1-2Macierz Lipnica Murowana10 kwietnia, 15:00
Borkowianka Borek0-0Żubr Gawłówek10 kwietnia, 15:00
Ceramika Muchówka3-1Raba Książnice10 kwietnia, 15:00
Błyskawica Proszówki3-3Beskid Żegocina10 kwietnia, 16:00
Tarnavia Tarnawa3-1Ostrowianka Ostrów Królewski10 kwietnia, 14:00
Naprzód Sobolów2-1Raba Niedary10 kwietnia, 14:00
Czarni Kobyle3-1Błękitni Krzeczów10 kwietnia, 11:00
17. kolejka 17 kwietnia 2011
Czarni Kobyle0-1Promień Mikluszowice17 kwietnia, 14:00
Błękitni Krzeczów2-2Naprzód Sobolów17 kwietnia, 15:00
Raba Niedary1-2Tarnavia Tarnawa17 kwietnia, 16:00
Ostrowianka Ostrów Królewski1-2Błyskawica Proszówki17 kwietnia, 14:00
Beskid Żegocina4-0Raba Książnice17 kwietnia, 13:00
Ceramika Muchówka4-0Borkowianka Borek17 kwietnia, 15:00
Żubr Gawłówek0-0Macierz Lipnica Murowana17 kwietnia, 16:00
18. kolejka 23-25 kwietnia 2011
Promień Mikluszowice1-5Żubr Gawłówek23 kwietnia, 15:00
Borkowianka Borek3-2Beskid Żegocina23 kwietnia, 14:00
Błyskawica Proszówki1-1Raba Niedary23 kwietnia, 16:00
Tarnavia Tarnawa3-1Błękitni Krzeczów23 kwietnia, 13:00
Naprzód Sobolów3-0Czarni Kobyle23 kwietnia, 13:00
Raba Książnice2-1Ostrowianka Ostrów Królewski25 kwietnia, 16:00
Ceramika Muchówka2-0Macierz Lipnica Murowana23 kwietnia, 16:00
19. kolejka 1 maja 2011
Naprzód Sobolów13-2Promień Mikluszowice1 maja, 15:00
Czarni Kobyle5-3Tarnavia Tarnawa1 maja, 11:00
Błękitni Krzeczów0-1Błyskawica Proszówki1 maja, 16:00
Raba Niedary0-2Raba Książnice1 maja, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski3-4Borkowianka Borek1 maja, 14:00
Beskid Żegocina2-0Macierz Lipnica Murowana1 maja, 14:00
Ceramika Muchówka2-0Żubr Gawłówek1 maja, 17:00
20. kolejka 8 maja 2011
Promień Mikluszowice2-1Ceramika Muchówka8 maja, 16:00
Żubr Gawłówek0-3Beskid Żegocina8 maja, 17:00
Macierz Lipnica Murowana3-0Ostrowianka Ostrów Królewski8 maja, 16:00
Borkowianka Borek1-2Raba Niedary8 maja, 14:00
Raba Książnice1-0Błękitni Krzeczów8 maja, 17:00
Błyskawica Proszówki1-4Czarni Kobyle8 maja, 14:00
Tarnavia Tarnawa1-3Naprzód Sobolów8 maja, 16:00
21. kolejka 15 maja 2011
Tarnavia Tarnawa8-4Promień Mikluszowice15 maja, 14:00
Naprzód Sobolów1-1Błyskawica Proszówki15 maja, 15:00
Czarni Kobyle2-1Raba Książnice15 maja, 13:00
Błękitni Krzeczów3-2Borkowianka Borek15 maja, 15:00
Raba Niedary2-1Macierz Lipnica Murowana15 maja, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski3-1Żubr Gawłówek15 maja, 14:00
Beskid Żegocina5-1Ceramika Muchówka15 maja, 17:00
22. kolejka 22 maja 2011
Promień Mikluszowice3-7Beskid Żegocina22 maja, 14:00
Ceramika Muchówka2-2Ostrowianka Ostrów Królewski22 maja, 14:00
Żubr Gawłówek2-1Raba Niedary22 maja, 17:00
Macierz Lipnica Murowana1-2Błękitni Krzeczów22 maja, 17:00
Borkowianka Borek1-4Czarni Kobyle22 maja, 16:00
Raba Książnice2-2Naprzód Sobolów22 maja, 18:00
Błyskawica Proszówki2-2Tarnavia Tarnawa22 maja, 17:00
23. kolejka 29 maja 2011
Błyskawica Proszówki5-1Promień Mikluszowice29 maja, 17:00
Tarnavia Tarnawa2-2Raba Książnice29 maja, 11:00
Naprzód Sobolów5-0Borkowianka Borek29 maja, 14:00
Czarni Kobyle5-2Macierz Lipnica Murowana29 maja, 11:00
Błękitni Krzeczów1-3Żubr Gawłówek29 maja, 17:00
Raba Niedary0-0Ceramika Muchówka29 maja, 11:00
Ostrowianka Ostrów Królewski2-2Beskid Żegocina29 maja, 14:00
24. kolejka 5 czerwca 2011
Promień Mikluszowice1-6Ostrowianka Ostrów Królewski5 czerwca, 16:00
Beskid Żegocina3-1Raba Niedary5 czerwca, 14:00
Ceramika Muchówka0-1Błękitni Krzeczów5 czerwca, 17:00
Żubr Gawłówek2-3Czarni Kobyle5 czerwca, 17:00
Macierz Lipnica Murowana3-4Naprzód Sobolów5 czerwca, 17:00
Borkowianka Borek2-2Tarnavia Tarnawa5 czerwca, 16:00
Raba Książnice1-2Błyskawica Proszówki5 czerwca, 17:00
25. kolejka 12 czerwca 2011
Raba Książnice3-0Promień Mikluszowice12 czerwca, 14:00
3-0 walkower, bowiem goście nie przyjechali
Błyskawica Proszówki0-1Borkowianka Borek12 czerwca, 14:00
Tarnavia Tarnawa3-2Macierz Lipnica Murowana12 czerwca, 14:00
Naprzód Sobolów3-1Żubr Gawłówek12 czerwca, 14:00
Czarni Kobyle3-3Ceramika Muchówka12 czerwca, 14:00
Błękitni Krzeczów4-0Beskid Żegocina12 czerwca, 14:00
Raba Niedary1-1Ostrowianka Ostrów Królewski12 czerwca, 14:00
26. kolejka 19 czerwca 2011
Promień Mikluszowice0-3Raba Niedary19 czerwca, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski2-3Błękitni Krzeczów19 czerwca, 17:00
Beskid Żegocina3-5Czarni Kobyle19 czerwca, 17:00
Ceramika Muchówka4-2Naprzód Sobolów19 czerwca, 17:00
Żubr Gawłówek1-3Tarnavia Tarnawa19 czerwca, 17:00
Macierz Lipnica Murowana4-4Błyskawica Proszówki19 czerwca, 17:00
Borkowianka Borek4-5Raba Książnice19 czerwca, 17:00

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty