Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Kraków IV)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Juvenia Prandocin2466100-252202123654-161200123046-91002
2Jastrzębiec Książ Wielki245590-331743123047-141002122543-19741
3Tytan Polekarcice244674-511518122538-17813122136-34705
4Słomniczanka II Słomniki244367-441347122935-16921121432-28426
5Płomień Kościelec244371-531347122641-24822121730-29525
6Spartak Charsznica243764-4112111122245-17714121519-24507
7Pogoń Wronin243356-4710311121630-23516121726-24525
8Spartak Wielkanoc-Gołcza243271-5710212122045-30624121226-27408
9Wierzbowianka Wierzbno243152-5110113122235-2071412917-31309
10Strażak Przybysławice243158-7010113121929-32615121229-38408
11Olimpia Czaple Wielkie242848-829114121221-48408121627-34516
12Jaxa Jaksice24628-128202212613-50201012015-780012
13Nidzica Słaboszów24323-12610231239-56101112014-700012
Milenium Radziemice wycofało się przed rozgrywkami
1. kolejka 14-15 sierpnia 2010
Tytan Polekarcice1-0Wierzbowianka Wierzbno15 sierpnia, 14:30
Jaxa Jaksice0-6Strażak Przybysławice29 września, 16:00
15.08 mecz odwołany ze względu na zły stan boiska po ulewie, przełożony na 29.09.2010
Słomniczanka II Słomniki1-1Jastrzębiec Książ Wielki14 sierpnia, 18:00
Juvenia Prandocin6-4Spartak Wielkanoc-Gołcza15 sierpnia, 17:00
Nidzica Słaboszów0-4Płomień Kościelec15 sierpnia, 18:00
Pogoń Wronin0-1Olimpia Czaple Wielkie15 sierpnia, 18:00
2. kolejka 22 sierpnia 2010
Wierzbowianka Wierzbno4-3Olimpia Czaple Wielkie22 sierpnia, 18:00
Płomień Kościelec2-1Pogoń Wronin22 sierpnia, 18:00
Spartak Charsznica9-0Nidzica Słaboszów22 sierpnia, 17:00
Słomniczanka II Słomniki1-0Juvenia Prandocin22 sierpnia, 17:00
Strażak Przybysławice3-3Jastrzębiec Książ Wielki22 sierpnia, 17:00
Tytan Polekarcice5-1Jaxa Jaksice22 sierpnia, 14:30
3. kolejka 29 sierpnia 2010
Jaxa Jaksice1-2Wierzbowianka Wierzbno29 sierpnia, 17:00
Tytan Polekarcice1-1Jastrzębiec Książ Wielki29 sierpnia, 14:30
Juvenia Prandocin4-3Strażak Przybysławice29 sierpnia, 17:00
Nidzica Słaboszów0-3Spartak Wielkanoc-Gołcza29 sierpnia, 17:00
Pogoń Wronin1-2Spartak Charsznica29 sierpnia, 17:00
Olimpia Czaple Wielkie0-7Płomień Kościelec29 sierpnia, 17:00
4. kolejka 1 września 2010
Wierzbowianka Wierzbno6-0Płomień Kościelec15 września, 16:00
Spartak Charsznica4-0Olimpia Czaple Wielkie16 września, 16:30
Spartak Wielkanoc-Gołcza1-4Pogoń Wronin15 września, 16:00
Słomniczanka II Słomniki8-3Nidzica Słaboszów7 listopada, 12:00
15.09 mecz nie odbył się ze względu na zły stan boiska, przełożony na 7.11.2010
Tytan Polekarcice1-2Juvenia Prandocin15 września, 16:00
Jaxa Jaksice2-4Jastrzębiec Książ Wielki15 września, 16:00
1.09.2010 kolejka odwołana ze względu na zły stan boisk po opadach deszczu
5. kolejka 5 września 2010
Jastrzębiec Książ Wielki3-2Wierzbowianka Wierzbno7 listopada, 12:00
5.09 mecz odwołany ze względu na zły stan boiska po opadach deszczu, przełożony na 7.11.2010
Juvenia Prandocin8-1Jaxa Jaksice5 września, 17:00
Nidzica Słaboszów0-4Strażak Przybysławice5 września, 17:00
Pogoń Wronin0-3Słomniczanka II Słomniki5 września, 17:00
Olimpia Czaple Wielkie0-3Spartak Wielkanoc-Gołcza5 września, 17:00
Na boisku 2-1, po weryfikacji 0-3 w.o.
Płomień Kościelec4-2Spartak Charsznica5 września, 17:00
6. kolejka 12 września 2010
Wierzbowianka Wierzbno1-2Spartak Charsznica12 września, 17:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza2-2Płomień Kościelec12 września, 17:00
Słomniczanka II Słomniki3-2Olimpia Czaple Wielkie12 września, 17:00
Strażak Przybysławice2-0Pogoń Wronin12 września, 16:00
Tytan Polekarcice7-2Nidzica Słaboszów12 września, 14:30
Jastrzębiec Książ Wielki3-2Juvenia Prandocin12 września, 17:00
7. kolejka 19 września 2010
Juvenia Prandocin1-0Wierzbowianka Wierzbno19 września, 16:30
Nidzica Słaboszów4-2Jaxa Jaksice19 września, 16:30
Pogoń Wronin4-2Tytan Polekarcice19 września, 16:00
Olimpia Czaple Wielkie2-6Strażak Przybysławice19 września, 16:30
Płomień Kościelec4-4Słomniczanka II Słomniki19 września, 16:30
Spartak Charsznica5-2Spartak Wielkanoc-Gołcza19 września, 16:30
8. kolejka 26 września 2010
Wierzbowianka Wierzbno2-1Spartak Wielkanoc-Gołcza26 września, 16:30
Słomniczanka II Słomniki1-0Spartak Charsznica26 września, 16:30
Strażak Przybysławice3-1Płomień Kościelec26 września, 16:00
Tytan Polekarcice1-3Olimpia Czaple Wielkie26 września, 13:00
Jaxa Jaksice0-6Pogoń Wronin26 września, 16:00
Jastrzębiec Książ Wielki3-0Nidzica Słaboszów26 września, 16:30
9. kolejka 3 października 2010
Nidzica Słaboszów0-5Juvenia Prandocin3 października, 16:00
Pogoń Wronin2-4Jastrzębiec Książ Wielki3 października, 16:00
Olimpia Czaple Wielkie3-2Jaxa Jaksice3 października, 16:00
Płomień Kościelec4-2Tytan Polekarcice3 października, 16:00
Spartak Charsznica1-3Strażak Przybysławice3 października, 16:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza3-2Słomniczanka II Słomniki3 października, 16:00
10. kolejka 10 października 2010
Wierzbowianka Wierzbno1-1Słomniczanka II Słomniki10 października, 16:00
Strażak Przybysławice0-4Spartak Wielkanoc-Gołcza10 października, 16:00
Tytan Polekarcice1-0Spartak Charsznica10 października, 13:00
Jaxa Jaksice2-6Płomień Kościelec10 października, 15:00
Jastrzębiec Książ Wielki8-2Olimpia Czaple Wielkie10 października, 16:00
Juvenia Prandocin4-2Pogoń Wronin10 października, 16:00
11. kolejka 17 października 2010
Nidzica Słaboszów1-4Wierzbowianka Wierzbno17 października, 15:30
Olimpia Czaple Wielkie0-3Juvenia Prandocin17 października, 15:30
Płomień Kościelec0-0Jastrzębiec Książ Wielki17 października, 15:30
Spartak Charsznica5-0Jaxa Jaksice17 października, 15:30
Spartak Wielkanoc-Gołcza1-4Tytan Polekarcice17 października, 15:30
Słomniczanka II Słomniki2-1Strażak Przybysławice17 października, 15:30
12. kolejka 24 października 2010
Wierzbowianka Wierzbno3-0Strażak Przybysławice24 października, 15:00
Tytan Polekarcice3-0Słomniczanka II Słomniki24 października, 12:00
Jaxa Jaksice1-0Spartak Wielkanoc-Gołcza24 października, 15:00
Jastrzębiec Książ Wielki3-0Spartak Charsznica24 października, 15:00
Juvenia Prandocin6-4Płomień Kościelec24 października, 15:00
Nidzica Słaboszów0-3Pogoń Wronin24 października, 15:00
13. kolejka 31 października 2010
Pogoń Wroninw.Wierzbowianka Wierzbno31 października, 14:00
Mecz przerwany w 35. minucie przy stanie 1-0 z powodu wtargnięcia na boisko "kibica"; po weryfikacji: obopólny walkower
Olimpia Czaple Wielkie4-1Nidzica Słaboszów31 października, 14:00
Spartak Charsznica2-3Juvenia Prandocin31 października, 14:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza3-4Jastrzębiec Książ Wielki31 października, 14:00
Słomniczanka II Słomniki5-2Jaxa Jaksice31 października, 14:00
Strażak Przybysławice4-5Tytan Polekarcice31 października, 14:00
14. kolejka 27 marca 2011
Wierzbowianka Wierzbno4-2Tytan Polekarcice27 marca, 15:00
Strażak Przybysławice2-0Jaxa Jaksice27 marca, 16:00
Jastrzębiec Książ Wielki3-1Słomniczanka II Słomniki27 marca, 16:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza1-4Juvenia Prandocin27 marca, 16:00
Płomień Kościelec4-2Nidzica Słaboszów27 marca, 16:00
Olimpia Czaple Wielkie2-3Pogoń Wronin27 marca, 16:00
15. kolejka 2-3 kwietnia 2011
Olimpia Czaple Wielkie1-0Wierzbowianka Wierzbno3 kwietnia, 16:00
Pogoń Wronin1-1Płomień Kościelec2 kwietnia, 16:00
Nidzica Słaboszów0-4Spartak Charsznica3 kwietnia, 16:00
Juvenia Prandocin2-0Słomniczanka II Słomniki10 maja, 17:30
3.04 mecz nie odbył się, gospodarze nie mieli aktualnego protokołu odbioru boiska; nowy termin: 11.05, zmieniony na 10.05.2011
Jastrzębiec Książ Wielki8-1Strażak Przybysławice3 kwietnia, 16:00
Jaxa Jaksice1-4Tytan Polekarcice3 kwietnia, 16:00
16. kolejka 10 kwietnia 2011
Wierzbowianka Wierzbno4-3Jaxa Jaksice10 kwietnia, 16:00
Jastrzębiec Książ Wielki1-2Tytan Polekarcice10 kwietnia, 16:30
Strażak Przybysławice0-8Juvenia Prandocin10 kwietnia, 16:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza4-1Nidzica Słaboszów10 kwietnia, 16:30
Spartak Charsznica1-1Pogoń Wronin10 kwietnia, 16:00
Płomień Kościelec2-1Olimpia Czaple Wielkie10 kwietnia, 16:30
17. kolejka 17 kwietnia 2011
Płomień Kościelec2-4Wierzbowianka Wierzbno17 kwietnia, 17:00
Olimpia Czaple Wielkie3-2Spartak Charsznica17 kwietnia, 17:00
Pogoń Wronin4-0Spartak Wielkanoc-Gołcza17 kwietnia, 17:00
Nidzica Słaboszów1-9Słomniczanka II Słomniki17 kwietnia, 17:00
Juvenia Prandocin5-1Tytan Polekarcice17 kwietnia, 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki9-0Jaxa Jaksice17 kwietnia, 17:00
18. kolejka 23 kwietnia 2011
Wierzbowianka Wierzbno1-2Jastrzębiec Książ Wielki23 kwietnia, 17:00
Jaxa Jaksice0-9Juvenia Prandocin23 kwietnia, 15:30
Zmiana godziny z 17:00 na 15:30
Strażak Przybysławice6-1Nidzica Słaboszów23 kwietnia, 16:00
Słomniczanka II Słomniki1-1Pogoń Wronin23 kwietnia, 16:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza4-4Olimpia Czaple Wielkie23 kwietnia, 17:00
Spartak Charsznica0-2Płomień Kościelec23 kwietnia, 16:00
19. kolejka 1 maja 2011
Spartak Charsznica6-1Wierzbowianka Wierzbno1 maja, 17:00
Płomień Kościelec3-1Spartak Wielkanoc-Gołcza1 maja, 17:00
Olimpia Czaple Wielkie0-5Słomniczanka II Słomniki1 maja, 17:00
Pogoń Wronin2-1Strażak Przybysławice1 maja, 17:00
Nidzica Słaboszów1-4Tytan Polekarcice1 maja, 17:00
Juvenia Prandocin3-1Jastrzębiec Książ Wielki1 maja, 17:00
20. kolejka 8 maja 2011
Wierzbowianka Wierzbno0-2Juvenia Prandocin8 maja, 17:00
Jaxa Jaksice3-2Nidzica Słaboszów8 maja, 17:00
Tytan Polekarcice8-1Pogoń Wronin8 maja, 17:00
Strażak Przybysławice3-6Olimpia Czaple Wielkie8 maja, 17:00
Słomniczanka II Słomniki5-1Płomień Kościelec8 maja, 17:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza4-0Spartak Charsznica8 maja, 17:00
21. kolejka 14-15 maja 2011
Spartak Wielkanoc-Gołcza5-2Wierzbowianka Wierzbno15 maja, 18:00
Spartak Charsznica6-2Słomniczanka II Słomniki14 maja, 18:00
Płomień Kościelec4-1Strażak Przybysławice15 maja, 18:00
Olimpia Czaple Wielkie5-7Tytan Polekarcice15 maja, 18:00
Pogoń Wronin11-1Jaxa Jaksice15 maja, 17:30
Nidzica Słaboszów0-11Jastrzębiec Książ Wielki15 maja, 17:00
22. kolejka 22 maja 2011
Juvenia Prandocin8-0Nidzica Słaboszów22 maja, 17:00
Na boisku 8-1, po weryfikacji 8-0 w.o.
Jastrzębiec Książ Wielki3-1Pogoń Wronin22 maja, 18:00
Jaxa Jaksice0-2Olimpia Czaple Wielkie22 maja, 17:00
Tytan Polekarcice3-0Płomień Kościelec22 maja, 17:00
Strażak Przybysławice1-2Spartak Charsznica22 maja, 17:30
Słomniczanka II Słomniki3-1Spartak Wielkanoc-Gołcza22 maja, 18:00
23. kolejka 29 maja 2011
Słomniczanka II Słomniki5-1Wierzbowianka Wierzbno29 maja, 18:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza6-2Strażak Przybysławice27 maja, 18:00
Mecz przełożony z 29.05 na 27.05.2011
Spartak Charsznica4-0Tytan Polekarcice29 maja, 17:00
Płomień Kościelec11-2Jaxa Jaksice29 maja, 18:00
Olimpia Czaple Wielkie1-9Jastrzębiec Książ Wielki29 maja, 18:00
Pogoń Wronin0-4Juvenia Prandocin8 czerwca, 18:00
29.05 goście nie przyjechali na mecz, zgłosili w Podokręgu Kraków awarię środka transportu, a Komisja Gier wyznaczyła nowy termin - 8.06.2011
24. kolejka 5 czerwca 2011
Wierzbowianka Wierzbno9-1Nidzica Słaboszów5 czerwca, 18:00
Juvenia Prandocin3-0Olimpia Czaple Wielkie5 czerwca, 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki1-2Płomień Kościelec5 czerwca, 18:00
Jaxa Jaksice1-5Spartak Charsznica5 czerwca, 17:30
Tytan Polekarcice1-6Spartak Wielkanoc-Gołcza5 czerwca, 17:00
Strażak Przybysławice3-1Słomniczanka II Słomniki5 czerwca, 17:30
25. kolejka 12 czerwca 2011
Strażak Przybysławice2-1Wierzbowianka Wierzbno12 czerwca, 18:00
Słomniczanka II Słomniki0-3Tytan Polekarcice12 czerwca, 18:00
Na boisku 5-0, po weryfikacji 0-3 w.o.
Spartak Wielkanoc-Gołcza11-1Jaxa Jaksice12 czerwca, 18:00
Spartak Charsznica2-3Jastrzębiec Książ Wielki12 czerwca, 18:00
Płomień Kościelec1-4Juvenia Prandocin12 czerwca, 18:00
Pogoń Wronin5-1Nidzica Słaboszów12 czerwca, 18:00
26. kolejka 19 czerwca 2011
Wierzbowianka Wierzbno0-3Pogoń Wronin19 czerwca, 18:00
Na boisku 2-2, po weryfikacji 0-3 w.o.
Nidzica Słaboszów2-3Olimpia Czaple Wielkie19 czerwca, 18:00
Mecz przerwany w 90+2. minucie przy stanie 2-3, gdyż zawodnik Olimpii ubliżył sędziemu
Juvenia Prandocin4-0Spartak Charsznica19 czerwca, 18:00
Jastrzębiec Książ Wielki2-1Spartak Wielkanoc-Gołcza19 czerwca, 18:00
Jaxa Jaksice2-4Słomniczanka II Słomniki19 czerwca, 18:00
Tytan Polekarcice6-1Strażak Przybysławice19 czerwca, 18:00

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty