Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Juniorzy młodsi > Ekstraklasa (Kraków)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Cracovia92045-2362151331-114104714-12211
2Wisła Kraków92039-196213713-621061326-13411
3Górnik Wieliczka91737-2352251016-93114721-14211
4Garbarnia Kraków91639-2651351231-13401448-13112
5SMS Kraków91536-2943251015-143114521-15121
6Wawel Kraków91537-325044612-122025925-20302
7Krakus Nowa Huta91335-404144718-172115617-23203
8Skawinka Skawina9623-63207405-350045618-28203
9Hutnik Kraków9434-351175117-240144317-11103
10Karpaty Siepraw9317-521085011-32005436-20103
1. kolejka 20 listopada 2010
Hutnik Kraków5-7Krakus Nowa Huta20 listopada, 09:00
Garbarnia Kraków7-4Wawel Kraków20 listopada, 10:00
Górnik Wieliczka2-2Wisła Kraków20 listopada, 11:00
Karpaty Siepraw1-4Wisła Kraków20 listopada, 12:00
Cracovia10-0Skawinka Skawina20 listopada, 13:00
2. kolejka 28 listopada 2010
Skawinka Skawina0-11Hutnik Kraków28 listopada, 10:00
Wawel Kraków4-3Krakus Nowa Huta28 listopada, 11:00
SMS Kraków1-4Garbarnia Kraków28 listopada, 12:00
SMS Kraków4-4Górnik Wieliczka28 listopada, 13:00
Cracovia5-2Karpaty Siepraw28 listopada, 14:00
3. kolejka 4 grudnia 2010
Hutnik Kraków4-6Wawel Kraków5 grudnia, 10:00
Krakus Nowa Huta4-4SMS Kraków5 grudnia, 11:00
Garbarnia Kraków1-4Wisła Kraków5 grudnia, 12:00
Karpaty Siepraw3-9Skawinka Skawina5 grudnia, 13:00
Górnik Wieliczka0-3Cracovia5 grudnia, 14:00
Kolejka przełożona z soboty na niedzielę
4. kolejka 18 grudnia 2010
Skawinka Skawina2-7Wawel Kraków18 grudnia, 09:00
SMS Kraków3-2Hutnik Kraków18 grudnia, 10:00
Wisła Kraków5-2Krakus Nowa Huta18 grudnia, 11:00
Cracovia7-1Garbarnia Kraków18 grudnia, 12:00
Karpaty Siepraw3-9Górnik Wieliczka18 grudnia, 13:00
5. kolejka 9 stycznia 2011
Garbarnia Kraków5-2Skawinka Skawina9 stycznia, 10:00
Wawel Kraków1-2Cracovia9 stycznia, 11:00
Krakus Nowa Huta4-3Górnik Wieliczka9 stycznia, 12:00
Hutnik Kraków1-2Karpaty Siepraw9 stycznia, 13:00
SMS Kraków3-2Wisła Kraków9 stycznia, 14:00
6. kolejka 15 stycznia 2011
Skawinka Skawina2-10SMS Kraków15 stycznia, 09:00
Cracovia4-3Hutnik Kraków15 stycznia, 10:00
Wisła Kraków4-0Wawel Kraków15 stycznia, 11:00
Karpaty Siepraw1-2Krakus Nowa Huta15 stycznia, 12:00
Górnik Wieliczka3-1Garbarnia Kraków15 stycznia, 13:00
7. kolejka 23 stycznia 2011
Hutnik Kraków2-2Garbarnia Kraków23 stycznia, 10:00
Krakus Nowa Huta3-5Skawinka Skawina23 stycznia, 11:00
Wawel Kraków3-5Górnik Wieliczka23 stycznia, 12:00
Wisła Kraków4-4Cracovia23 stycznia, 13:00
SMS Kraków4-2Karpaty Siepraw23 stycznia, 14:00
8. kolejka 29 stycznia 2011
Cracovia5-5SMS Kraków29 stycznia, 09:00
Skawinka Skawina1-7Wisła Kraków29 stycznia, 10:00
Karpaty Siepraw3-8Wawel Kraków29 stycznia, 11:00
Górnik Wieliczka4-1Hutnik Kraków29 stycznia, 12:00
Garbarnia Kraków8-3Krakus Nowa Huta29 stycznia, 13:00
9. kolejka 20 lutego 2011
Wawel Kraków4-2SMS Kraków20 lutego, 10:00
Krakus Nowa Huta7-5Cracovia20 lutego, 11:00
Garbarnia Kraków10-0Karpaty Siepraw20 lutego, 12:00
Górnik Wieliczka7-2Skawinka Skawina20 lutego, 13:00
Hutnik Kraków5-7Wisła Kraków20 lutego, 14:00

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty