Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Orliki > Kraków (grupa F)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Sandecja I Nowy Sącz82453-08002615-020061838-0600
2MOSiR Bochnia82138-470182138-4701000-0000
3Cracovia IV81313-2041351010-7311333-13102
4Wawel Kraków81311-15413000-000081311-15413
5Bronowianka I Kraków81013-1131461012-5312201-6002
6Szkoła Futbolu Staniątki I897-22233100-2001797-20232
7Orzeł Piaski Wielkie8811-22224322-9021569-13203
8Borek IV Kraków868-28206768-24205100-4001
9Hutnik IV Kraków805-37008402-21004403-16004
1. kolejka 20 listopada 2010
MOSiR Bochnia4-0Borek IV Kraków20 listopada, 12:30
Borek IV Kraków1-0Bronowianka I Kraków20 listopada, 13:00
MOSiR Bochnia5-1Bronowianka I Kraków20 listopada, 13:30
Borek IV Kraków2-3Szkoła Futbolu Staniątki I20 listopada, 14:00
Cracovia IV3-1Wawel Kraków20 listopada, 14:30
MOSiR Bochnia6-0Orzeł Piaski Wielkie20 listopada, 15:00
Szkoła Futbolu Staniątki I0-2Wawel Kraków20 listopada, 15:30
Cracovia IV3-0Hutnik IV Kraków20 listopada, 16:00
Hutnik IV Kraków1-2Szkoła Futbolu Staniątki I20 listopada, 16:30
Cracovia IV3-0Orzeł Piaski Wielkie20 listopada, 17:00
Hutnik IV Kraków0-3Orzeł Piaski Wielkie20 listopada, 17:30
2. kolejka 27 listopada 2010
Orzeł Piaski Wielkie0-0Szkoła Futbolu Staniątki I27 listopada, 13:00
Orzeł Piaski Wielkie2-2Wawel Kraków27 listopada, 13:30
Sandecja I Nowy Sącz9-0Szkoła Futbolu Staniątki I27 listopada, 14:00
Sandecja I Nowy Sącz6-0Wawel Kraków27 listopada, 14:30
3. kolejka 4 grudnia 2010
MOSiR Bochnia3-0Wawel Kraków4 grudnia, 09:00
MOSiR Bochnia6-0Szkoła Futbolu Staniątki I4 grudnia, 09:30
Hutnik IV Kraków1-4Wawel Kraków4 grudnia, 10:00
Bronowianka I Kraków0-2Sandecja I Nowy Sącz4 grudnia, 10:30
MOSiR Bochnia0-1Sandecja I Nowy Sącz4 grudnia, 11:00
Bronowianka I Kraków1-1Szkoła Futbolu Staniątki I4 grudnia, 11:30
Cracovia IV0-5Sandecja I Nowy Sącz4 grudnia, 12:00
Cracovia IV1-1Szkoła Futbolu Staniątki I4 grudnia, 12:30
4. kolejka 11 grudnia 2010
Hutnik IV Kraków0-12Sandecja I Nowy Sącz11 grudnia, 12:30
Borek IV Kraków2-1Hutnik IV Kraków11 grudnia, 13:00
Borek IV Kraków0-11Sandecja I Nowy Sącz11 grudnia, 13:30
Orzeł Piaski Wielkie0-7Sandecja I Nowy Sącz11 grudnia, 14:00
Borek IV Kraków2-6Orzeł Piaski Wielkie11 grudnia, 14:30
5. kolejka 6 marca 2011
Borek IV Kraków1-2Cracovia IV6 marca, 12:00
Bronowianka I Kraków4-0Cracovia IV6 marca, 12:30
Borek IV Kraków0-1Wawel Kraków6 marca, 13:00
Bronowianka I Kraków0-1Wawel Kraków6 marca, 13:30
6. kolejka 20 marca 2011
MOSiR Bochnia6-1Hutnik IV Kraków20 marca, 14:00
Bronowianka I Kraków5-1Hutnik IV Kraków20 marca, 14:30
MOSiR Bochnia8-1Cracovia IV20 marca, 15:00
Bronowianka I Kraków2-0Orzeł Piaski Wielkie20 marca, 15:30

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty