Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Trampkarze młodsi > Kraków (grupa B)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Hutnik I Kraków102878-491071963-26103915-2300
2Garbarnia Kraków102437-980281826-86022611-1200
3Prądniczanka Kraków102452-880261835-16004617-7202
4Proszowianka Proszowice102021-1362241012-73106109-6312
5Prokocim Kraków101930-1661371018-143133912-2300
6Wawel Kraków101422-28424132-110091120-27324
7Albertus Kraków10917-4430710917-44307000-0000
8Górnik Wieliczka10913-43307000-000010913-43307
9Wanda Kraków10813-30226211-30118712-27215
10Clepardia Kraków1035-44109734-21106301-23003
11Sandecja II Nowy Sącz1036-55109333-12102703-43007
1. kolejka 14 listopada 2010
Wanda Kraków1-1Wawel Kraków14 listopada, 10:30
Sandecja II Nowy Sącz3-2Wanda Kraków14 listopada, 11:00
Sandecja II Nowy Sącz0-7Wawel Kraków14 listopada, 11:30
2. kolejka 21 listopada 2010
Clepardia Kraków0-4Proszowianka Proszowice21 listopada, 15:00
Clepardia Kraków1-0Sandecja II Nowy Sącz21 listopada, 15:30
Prądniczanka Kraków4-0Proszowianka Proszowice21 listopada, 16:00
Prądniczanka Kraków5-0Sandecja II Nowy Sącz21 listopada, 16:30
Hutnik I Kraków1-1Proszowianka Proszowice21 listopada, 17:00
Hutnik I Kraków21-1Sandecja II Nowy Sącz21 listopada, 17:30
3. kolejka 5 grudnia 2010
Garbarnia Kraków1-0Proszowianka Proszowice5 grudnia, 12:30
Garbarnia Kraków5-0Sandecja II Nowy Sącz5 grudnia, 13:00
Proszowianka Proszowice5-2Sandecja II Nowy Sącz5 grudnia, 13:30
4. kolejka 9 stycznia 2011
Albertus Kraków5-1Clepardia Kraków9 stycznia, 13:00
Albertus Kraków0-8Garbarnia Kraków9 stycznia, 13:30
Clepardia Kraków1-3Garbarnia Kraków9 stycznia, 14:00
Proszowianka Proszowice2-1Wanda Kraków9 stycznia, 14:30
Proszowianka Proszowice2-2Wawel Kraków9 stycznia, 15:00
Wanda Kraków0-2Górnik Wieliczka9 stycznia, 15:30
Wawel Kraków2-1Górnik Wieliczka9 stycznia, 16:00
5. kolejka 16 stycznia 2011
Prokocim Kraków2-2Wanda Kraków16 stycznia, 13:30
Prądniczanka Kraków3-0Wanda Kraków16 stycznia, 14:00
Garbarnia Kraków1-2Prokocim Kraków16 stycznia, 14:30
Garbarnia Kraków2-1Prądniczanka Kraków16 stycznia, 15:00
Albertus Kraków1-2Wawel Kraków16 stycznia, 15:30
Garbarnia Kraków7-0Górnik Wieliczka16 stycznia, 16:00
Albertus Kraków4-1Górnik Wieliczka16 stycznia, 16:30
Clepardia Kraków0-5Wawel Kraków16 stycznia, 17:00
Clepardia Kraków2-3Górnik Wieliczka16 stycznia, 17:30
6. kolejka 22 stycznia 2011
Albertus Kraków3-0Sandecja II Nowy Sącz22 stycznia, 12:30
Albertus Kraków0-3Proszowianka Proszowice22 stycznia, 13:00
Prokocim Kraków3-0Sandecja II Nowy Sącz22 stycznia, 13:30
Prokocim Kraków0-1Proszowianka Proszowice22 stycznia, 14:00
Sandecja II Nowy Sącz0-3Górnik Wieliczka22 stycznia, 14:30
Proszowianka Proszowice3-2Górnik Wieliczka22 stycznia, 15:00
Hutnik I Kraków3-0Prądniczanka Kraków22 stycznia, 15:30
Hutnik I Kraków9-0Clepardia Kraków22 stycznia, 16:00
Prądniczanka Kraków9-0Clepardia Kraków22 stycznia, 16:30
Garbarnia Kraków3-0Wawel Kraków22 stycznia, 17:00
Hutnik I Kraków9-0Wawel Kraków22 stycznia, 17:30
7. kolejka 19 lutego 2011
Prokocim Kraków6-3Wawel Kraków19 lutego, 14:30
Prokocim Kraków5-0Górnik Wieliczka19 lutego, 15:00
Mecz rozegrany awansem 22.01.2011
Prądniczanka Kraków5-0Wawel Kraków19 lutego, 15:00
Prądniczanka Kraków9-1Górnik Wieliczka26 lutego, 10:30
Mecz przełożony z 19.02 na 26.02.2011
Hutnik I Kraków11-0Górnik Wieliczka26 lutego, 11:00
Mecz przełożony z 19.02 na 26.02.2011
Hutnik I Kraków9-0Wanda Kraków5 marca, 11:30
Mecz przełożony z 19.02 na 5.03.2011
Garbarnia Kraków6-0Wanda Kraków5 marca, 12:00
Mecz przełożony z 19.02 na 5.03.2011
Garbarnia Kraków1-5Hutnik I Kraków5 marca, 12:30
Mecz przełożony z 19.02 na 5.03.2011
8. kolejka 26 lutego 2011
Albertus Kraków0-5Hutnik I Kraków26 lutego, 09:00
Albertus Kraków1-13Prądniczanka Kraków26 lutego, 09:30
Prokocim Kraków1-5Hutnik I Kraków26 lutego, 10:00
Prokocim Kraków1-3Prądniczanka Kraków19 lutego, 15:30
Mecz przełożony z 26.02 na 19.02.2011
9. kolejka 5 marca 2011
Albertus Kraków1-7Prokocim Kraków20 lutego, 12:00
Clepardia Kraków0-3Prokocim Kraków20 lutego, 12:30
Clepardia Kraków0-3Wanda Kraków20 lutego, 13:00
Albertus Kraków2-4Wanda Kraków20 lutego, 13:30
Kolejka przełożona z 5.03 na 20.02.2011

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty