Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Żaki > Kraków (grupa A)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1TS Wisła I Kraków103055-21000000-0000103055-21000
2Borek I Kraków102554-881192252-8711132-0100
3Jadwiga I Kraków102236-87124916-230161320-6411
4Hutnik III Kraków101726-125235814-52215912-7302
5Kmita Zabierzów101625-17514369-720171016-10313
6Krakus Nowa Huta101318-25415201-700281317-18413
7Gwarek Śledziejowice101320-294156912-8303448-21112
8Polonia Kraków10104-34316100-50019104-29315
9Akademia Piłkarska 21 II10810-2022610810-20226000-0000
10Cracovia II10621-322088620-23206201-9002
11Czarnochowice1004-860010704-50007300-36003
1. kolejka 21 listopada 2010
Czarnochowice0-10Jadwiga I Kraków21 listopada, 09:00
Gwarek Śledziejowice1-2Jadwiga I Kraków21 listopada, 09:30
Czarnochowice0-8Kmita Zabierzów21 listopada, 10:00
Krakus Nowa Huta0-5TS Wisła I Kraków21 listopada, 10:30
Gwarek Śledziejowice1-0Kmita Zabierzów21 listopada, 11:00
Czarnochowice2-7Krakus Nowa Huta21 listopada, 11:30
Kmita Zabierzów1-7TS Wisła I Kraków21 listopada, 12:00
Gwarek Śledziejowice1-2Krakus Nowa Huta21 listopada, 12:30
2. kolejka 5 grudnia 2010
Czarnochowice1-4Gwarek Śledziejowice5 grudnia, 13:00
Czarnochowice1-6Hutnik III Kraków5 grudnia, 13:30
Hutnik III Kraków1-3TS Wisła I Kraków5 grudnia, 14:00
Gwarek Śledziejowice0-3TS Wisła I Kraków5 grudnia, 14:30
Czarnochowice0-1Polonia Kraków5 grudnia, 15:00
Gwarek Śledziejowice7-0Polonia Kraków5 grudnia, 15:30
3. kolejka 9 stycznia 2011
Borek I Kraków2-0Kmita Zabierzów9 stycznia, 09:00
Cracovia II0-4Kmita Zabierzów9 stycznia, 09:30
Borek I Kraków1-1Krakus Nowa Huta9 stycznia, 10:00
Cracovia II1-5Krakus Nowa Huta9 stycznia, 10:30
Borek I Kraków2-1Jadwiga I Kraków9 stycznia, 11:00
Cracovia II0-3Jadwiga I Kraków9 stycznia, 11:30
4. kolejka 15 stycznia 2011
Kmita Zabierzów3-0Krakus Nowa Huta15 stycznia, 09:00
Kmita Zabierzów5-0Polonia Kraków15 stycznia, 09:30
Krakus Nowa Huta1-2Polonia Kraków15 stycznia, 10:00
Hutnik III Kraków1-1Kmita Zabierzów15 stycznia, 10:30
Hutnik III Kraków6-0Krakus Nowa Huta15 stycznia, 11:00
Cracovia II14-0Czarnochowice15 stycznia, 11:30
Cracovia II4-1Gwarek Śledziejowice15 stycznia, 12:00
Borek I Kraków18-0Czarnochowice15 stycznia, 12:30
Borek I Kraków7-1Cracovia II15 stycznia, 13:00
Akademia Piłkarska 21 II4-0Czarnochowice15 stycznia, 13:30
Akademia Piłkarska 21 II2-2Gwarek Śledziejowice15 stycznia, 14:00
Borek I Kraków14-1Gwarek Śledziejowice15 stycznia, 14:30
5. kolejka 23 stycznia 2011
Akademia Piłkarska 21 II0-0Polonia Kraków23 stycznia, 09:00
Akademia Piłkarska 21 II0-6TS Wisła I Kraków23 stycznia, 09:30
Borek I Kraków5-0Polonia Kraków23 stycznia, 10:00
Borek I Kraków0-3TS Wisła I Kraków23 stycznia, 10:30
6. kolejka 27 lutego 2011
Akademia Piłkarska 21 II0-2Hutnik III Kraków27 lutego, 14:30
Gwarek Śledziejowice2-1Hutnik III Kraków27 lutego, 15:00
Jadwiga I Kraków0-2TS Wisła I Kraków20 lutego, 12:00
Mecz przełożony z 27.02 na 20.02.2011
Hutnik III Kraków1-1Jadwiga I Kraków27 lutego, 16:00
Czarnochowice0-14TS Wisła I Kraków20 lutego, 12:30
Mecz przełożony z 27.02 na 20.02.2011
7. kolejka 6 marca 2011
Akademia Piłkarska 21 II0-3Kmita Zabierzów6 marca, 14:00
Jadwiga I Kraków6-0Kmita Zabierzów6 marca, 14:30
Akademia Piłkarska 21 II2-3Jadwiga I Kraków6 marca, 15:00
Cracovia II0-1Polonia Kraków6 marca, 15:30
Cracovia II0-7TS Wisła I Kraków6 marca, 16:00
Polonia Kraków0-5TS Wisła I Kraków6 marca, 16:30
8. kolejka 13 marca 2011
Cracovia II1-2Hutnik III Kraków13 marca, 16:00
Akademia Piłkarska 21 II2-0Cracovia II13 marca, 16:30
9. kolejka 19 marca 2011
Akademia Piłkarska 21 II0-2Borek I Kraków19 marca, 14:00
Borek I Kraków3-1Hutnik III Kraków19 marca, 14:30
Akademia Piłkarska 21 II0-2Krakus Nowa Huta19 marca, 15:00
Hutnik III Kraków5-0Polonia Kraków19 marca, 15:30
Jadwiga I Kraków4-0Krakus Nowa Huta19 marca, 16:00
Jadwiga I Kraków6-0Polonia Kraków19 marca, 16:30

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty