Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Trampkarze młodsi > Kraków (grupa D)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Krakus I Nowa Huta92553-18103923-030061630-1510
2Hutnik III Kraków92327-272082020-2620137-0100
3Kadra MZPN dziewcząt91818-11603597-73024911-4301
4Pogoń Skotniki91614-19513243-111071211-18403
5Jadwiga I Kraków91626-1051371215-94032411-1110
6Kmita Zabierzów91214-16405466-8202568-8203
7Armatura Kraków9911-313069911-31306000-0000
8Juvenia Kraków969-38207667-30204302-8003
9Prądniczanka II Kraków957-26126111-1010846-25116
10Zwierzyniecki Kraków913-28018000-0000913-28018
1. kolejka 14 listopada 2010
Prądniczanka II Kraków1-1Zwierzyniecki Kraków14 listopada, 09:00
Pogoń Skotniki1-1Prądniczanka II Kraków14 listopada, 09:30
Pogoń Skotniki2-0Zwierzyniecki Kraków14 listopada, 10:00
2. kolejka 5 grudnia 2010
Armatura Kraków1-2Prądniczanka II Kraków5 grudnia, 16:30
Armatura Kraków4-0Zwierzyniecki Kraków5 grudnia, 17:00
Hutnik III Kraków5-0Prądniczanka II Kraków5 grudnia, 17:30
Hutnik III Kraków5-0Zwierzyniecki Kraków5 grudnia, 18:00
3. kolejka 19 grudnia 2010
Armatura Kraków0-7Hutnik III Kraków19 grudnia, 14:30
Armatura Kraków0-10Jadwiga I Kraków19 grudnia, 15:00
Hutnik III Kraków1-1Jadwiga I Kraków19 grudnia, 15:30
Kmita Zabierzów3-1Prądniczanka II Kraków19 grudnia, 16:00
Kmita Zabierzów3-1Zwierzyniecki Kraków19 grudnia, 16:30
Krakus I Nowa Huta7-0Prądniczanka II Kraków19 grudnia, 17:00
Krakus I Nowa Huta5-0Zwierzyniecki Kraków19 grudnia, 17:30
4. kolejka 16 stycznia 2011
Juvenia Kraków2-1Zwierzyniecki Kraków16 stycznia, 09:00
Jadwiga I Kraków5-0Zwierzyniecki Kraków16 stycznia, 09:30
Juvenia Kraków4-2Prądniczanka II Kraków16 stycznia, 10:00
Jadwiga I Kraków2-0Prądniczanka II Kraków16 stycznia, 10:30
Armatura Kraków0-3Krakus I Nowa Huta16 stycznia, 11:00
Juvenia Kraków1-4Pogoń Skotniki16 stycznia, 11:30
Hutnik III Kraków0-0Krakus I Nowa Huta16 stycznia, 12:00
Armatura Kraków4-2Pogoń Skotniki16 stycznia, 12:30
Hutnik III Kraków2-0Pogoń Skotniki16 stycznia, 13:00
5. kolejka 23 stycznia 2011
Kadra MZPN dziewcząt2-0Prądniczanka II Kraków23 stycznia, 09:00
Kadra MZPN dziewcząt1-0Zwierzyniecki Kraków23 stycznia, 09:30
Armatura Kraków1-0Juvenia Kraków23 stycznia, 10:00
Armatura Kraków0-4Kadra MZPN dziewcząt23 stycznia, 10:30
Hutnik III Kraków1-0Kmita Zabierzów23 stycznia, 11:00
Hutnik III Kraków2-1Juvenia Kraków23 stycznia, 11:30
Armatura Kraków1-3Kmita Zabierzów23 stycznia, 12:00
Jadwiga I Kraków5-1Juvenia Kraków23 stycznia, 12:30
Jadwiga I Kraków2-0Kmita Zabierzów23 stycznia, 13:00
6. kolejka 29 stycznia 2011
Kmita Zabierzów0-3Krakus I Nowa Huta29 stycznia, 16:30
Kmita Zabierzów0-3Pogoń Skotniki29 stycznia, 17:00
Krakus I Nowa Huta11-0Pogoń Skotniki29 stycznia, 17:30
7. kolejka 19 lutego 2011
Kadra MZPN dziewcząt4-1Kmita Zabierzów19 lutego, 12:00
Juvenia Kraków0-4Kmita Zabierzów19 lutego, 12:30
Kadra MZPN dziewcząt0-5Krakus I Nowa Huta19 lutego, 13:00
Juvenia Kraków0-5Kadra MZPN dziewcząt19 lutego, 13:30
Juvenia Kraków0-14Krakus I Nowa Huta19 lutego, 14:00
8. kolejka 5 marca 2011
Jadwiga I Kraków1-5Krakus I Nowa Huta5 marca, 09:00
Jadwiga I Kraków0-2Kadra MZPN dziewcząt5 marca, 09:30
Jadwiga I Kraków0-1Pogoń Skotniki5 marca, 10:30
Kadra MZPN dziewcząt0-1Pogoń Skotniki5 marca, 10:00
Hutnik III Kraków4-0Kadra MZPN dziewcząt5 marca, 11:00

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty