Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Orliki > Kraków (grupa A)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Krakus Nowa Huta82233-87103710-421051523-4500
2Wisła I Kraków82045-5620134-010071741-5520
3Borek II Kraków81313-1041371012-10313131-0100
4Szkoła Futbolu Staniątki II81116-17323101-300171115-14322
5Bronowianka II Kraków81013-2231461011-16312202-6002
6Cracovia III8109-17314578-10212331-7102
7Hutnik II Kraków8817-152244717-6211410-9013
8Albertus II Kraków867-22206767-21205100-1001
9Polonia Kraków831-38107200-14002631-24105
1. kolejka 13 listopada 2010
Albertus II Kraków0-1Borek II Kraków13 listopada, 09:00
Albertus II Kraków3-2Bronowianka II Kraków13 listopada, 09:30
Borek II Kraków3-0Bronowianka II Kraków13 listopada, 10:00
Cracovia III0-0Hutnik II Kraków13 listopada, 10:30
Cracovia III1-7Krakus Nowa Huta13 listopada, 11:00
Hutnik II Kraków2-4Krakus Nowa Huta13 listopada, 11:30
Polonia Kraków0-3Szkoła Futbolu Staniątki II13 listopada, 12:00
Polonia Kraków0-11Wisła I Kraków13 listopada, 12:30
Szkoła Futbolu Staniątki II1-3Wisła I Kraków13 listopada, 13:00
2. kolejka 27 listopada 2010
Hutnik II Kraków5-1Szkoła Futbolu Staniątki II27 listopada, 09:00
Hutnik II Kraków1-1Wisła I Kraków27 listopada, 09:30
Krakus Nowa Huta5-3Szkoła Futbolu Staniątki II27 listopada, 10:00
Krakus Nowa Huta1-1Wisła I Kraków27 listopada, 10:30
Bronowianka II Kraków3-0Cracovia III27 listopada, 11:00
Cracovia III0-3Szkoła Futbolu Staniątki II27 listopada, 11:30
Bronowianka II Kraków0-4Krakus Nowa Huta27 listopada, 12:00
Wisła I Kraków4-0Cracovia III27 listopada, 12:30
Mecz przełożony na inny termin
3. kolejka 18 grudnia 2010
Albertus II Kraków3-0Hutnik II Kraków18 grudnia, 09:00
Albertus II Kraków0-5Krakus Nowa Huta18 grudnia, 09:30
Borek II Kraków3-0Hutnik II Kraków18 grudnia, 10:00
Albertus II Kraków1-2Szkoła Futbolu Staniątki II18 grudnia, 10:30
Bronowianka II Kraków3-0Hutnik II Kraków18 grudnia, 11:00
Borek II Kraków1-3Krakus Nowa Huta18 grudnia, 11:30
Bronowianka II Kraków2-2Szkoła Futbolu Staniątki II18 grudnia, 12:00
Borek II Kraków1-1Szkoła Futbolu Staniątki II18 grudnia, 12:30
4. kolejka 22 stycznia 2011
Borek II Kraków0-1Cracovia III22 stycznia, 09:00
Bronowianka II Kraków3-0Polonia Kraków22 stycznia, 09:30
Cracovia III6-0Polonia Kraków22 stycznia, 10:00
Bronowianka II Kraków0-10Wisła I Kraków 
Mecz przełożony z 22.01 na 6.03.2011
Cracovia III1-0Albertus II Kraków22 stycznia, 11:00
Hutnik II Kraków9-0Polonia Kraków22 stycznia, 11:30
5. kolejka 6 marca 2011
Borek II Kraków2-0Polonia Kraków6 marca, 09:00
Albertus II Kraków0-1Polonia Kraków6 marca, 10:00
Borek II Kraków2-5Wisła I Kraków6 marca, 09:30
Krakus Nowa Huta4-0Polonia Kraków6 marca, 11:00
Albertus II Kraków0-10Wisła I Kraków6 marca, 11:30

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty