Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Juniorzy starsi > Ekstraklasa (Kraków)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Wisła Kraków92456-1980141224-740051232-12401
2Krakus Nowa Huta92248-2071141225-640051023-14311
3Hutnik Kraków91836-3260351224-174014612-15202
4SMS Kraków91635-275134612-1820251023-9311
5Cracovia91339-344145721-192124618-15202
6Dalin Myślenice91030-363155719-162124311-20103
7Górnik Wieliczka9925-332345716-17212429-16022
8Raba Dobczyce9730-642164312-281035418-36113
9Garbarnia Kraków9619-352075614-21203405-14004
10Kmita Zabierzów9521-39126427-160225314-23104
1. kolejka 21 listopada 2010
Hutnik Kraków3-11Krakus Nowa Huta21 listopada, 10:00
Garbarnia Kraków2-4Kmita Zabierzów21 listopada, 11:00
Górnik Wieliczka3-3SMS Kraków21 listopada, 12:00
Dalin Myślenice2-5Wisła Kraków21 listopada, 13:00
Cracovia5-5Raba Dobczyce4 grudnia, 14:00
Mecz się nie odbył w pierwotnym terminie, bowiem Raba Dobczyce rozgrywała w tym samym czasie ligowy mecz (awansem).
2. kolejka 27 listopada 2010
Raba Dobczyce3-5Hutnik Kraków27 listopada, 09:00
Kmita Zabierzów2-2Krakus Nowa Huta27 listopada, 10:00
SMS Kraków4-1Garbarnia Kraków27 listopada, 11:00
Wisła Kraków6-1Górnik Wieliczka27 listopada, 12:00
Cracovia5-7Dalin Myślenice27 listopada, 13:00
3. kolejka 5 grudnia 2010
Hutnik Kraków6-3Kmita Zabierzów4 grudnia, 09:00
Krakus Nowa Huta4-0SMS Kraków4 grudnia, 10:00
Garbarnia Kraków1-7Wisła Kraków4 grudnia, 11:00
Dalin Myślenice7-1Raba Dobczyce4 grudnia, 12:00
Górnik Wieliczka3-5Cracovia4 grudnia, 13:00
Kolejka przełożona z niedzieli na sobotę
4. kolejka 11 grudnia 2010
Raba Dobczyce4-2Kmita Zabierzów11 grudnia, 09:00
SMS Kraków2-4Hutnik Kraków11 grudnia, 10:00
Wisła Kraków4-1Krakus Nowa Huta11 grudnia, 11:00
Cracovia3-0Garbarnia Kraków11 grudnia, 12:00
Dalin Myślenice3-3Górnik Wieliczka11 grudnia, 13:00
5. kolejka 19 grudnia 2010
Garbarnia Kraków7-6Raba Dobczyce19 grudnia, 10:00
Kmita Zabierzów2-8Cracovia19 grudnia, 11:00
Krakus Nowa Huta4-2Górnik Wieliczka19 grudnia, 12:00
Hutnik Kraków8-1Dalin Myślenice19 grudnia, 13:00
SMS Kraków2-10Wisła Kraków19 grudnia, 14:00
6. kolejka 8 stycznia 2011
Raba Dobczyce4-10Wisła Kraków8 stycznia, 09:00
Cracovia7-1Hutnik Kraków8 stycznia, 10:00
Wisła Kraków8-3Kmita Zabierzów8 stycznia, 11:00
Dalin Myślenice4-5Krakus Nowa Huta8 stycznia, 12:00
Górnik Wieliczka3-2Garbarnia Kraków8 stycznia, 13:00
7. kolejka 16 stycznia 2011
Dalin Myślenice3-2Kmita Zabierzów16 stycznia, 10:00
Krakus Nowa Huta13-1Raba Dobczyce16 stycznia, 11:00
Kmita Zabierzów3-3Górnik Wieliczka16 stycznia, 12:00
Wisła Kraków6-2Cracovia16 stycznia, 13:00
SMS Kraków4-3Dalin Myślenice16 stycznia, 14:00
8. kolejka 22 stycznia 2011
Cracovia1-6SMS Kraków22 stycznia, 09:00
Raba Dobczyce1-11SMS Kraków22 stycznia, 10:00
Hutnik Kraków4-2Garbarnia Kraków22 stycznia, 11:00
Górnik Wieliczka3-2Hutnik Kraków22 stycznia, 12:00
Garbarnia Kraków1-4Krakus Nowa Huta22 stycznia, 13:00
9. kolejka 19 lutego 2011
Kmita Zabierzów0-3SMS Kraków19 lutego, 09:00
Krakus Nowa Huta4-3Cracovia19 lutego, 10:00
Garbarnia Kraków3-0Dalin Myślenice19 lutego, 11:00
Górnik Wieliczka4-5Raba Dobczyce19 lutego, 12:00
Hutnik Kraków3-0Wisła Kraków19 lutego, 13:00

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty