Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Trampkarze starsi > Kraków (grupa C)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Garbarnia I Kraków82242-871051523-45003719-4210
2Wisła II Kraków81837-11602000-000081837-11602
3Ekler Baranówka81622-1851281622-18512000-0000
4Pogoń Skotniki81511-7503264-0200697-7303
5Hutnik III Kraków81327-154134617-72024710-8211
6Borek Kraków81012-2031471011-16313101-4001
7Orzeł Piaski Wielkie8614-24206337-8102537-16104
8Bronowianka Kraków867-31206635-29105232-2101
9TS Węgrzce808-46008100-9001708-37007
1. kolejka 13 listopada 2010
Borek Kraków2-2Garbarnia I Kraków13 listopada, 14:00
Borek Kraków1-2Hutnik III Kraków13 listopada, 14:30
Ekler Baranówka1-4Garbarnia I Kraków13 listopada, 15:00
Ekler Baranówka3-3Hutnik III Kraków13 listopada, 15:30
Orzeł Piaski Wielkie4-1TS Węgrzce13 listopada, 16:00
Orzeł Piaski Wielkie2-5Wisła II Kraków13 listopada, 16:30
Bronowianka Kraków2-1TS Węgrzce13 listopada, 17:00
Bronowianka Kraków1-7Wisła II Kraków13 listopada, 17:30
2. kolejka 20 listopada 2010
Ekler Baranówka4-1Borek Kraków20 listopada, 12:30
Ekler Baranówka2-1Bronowianka Kraków20 listopada, 13:00
Borek Kraków0-1Bronowianka Kraków20 listopada, 13:30
Pogoń Skotniki3-0TS Węgrzce20 listopada, 14:00
Pogoń Skotniki1-0Wisła II Kraków20 listopada, 14:30
TS Węgrzce0-9Wisła II Kraków20 listopada, 15:00
3. kolejka 27 listopada 2010
Hutnik III Kraków3-0Orzeł Piaski Wielkie27 listopada, 16:30
Hutnik III Kraków0-2Pogoń Skotniki27 listopada, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie1-2Pogoń Skotniki27 listopada, 17:30
4. kolejka 4 grudnia 2010
Ekler Baranówka6-4Orzeł Piaski Wielkie4 grudnia, 15:30
Ekler Baranówka1-0Pogoń Skotniki4 grudnia, 16:00
Bronowianka Kraków0-1Orzeł Piaski Wielkie4 grudnia, 16:30
Bronowianka Kraków0-2Pogoń Skotniki4 grudnia, 17:00
Garbarnia I Kraków3-0Pogoń Skotniki4 grudnia, 17:30
5. kolejka 11 grudnia 2010
Ekler Baranówka4-2TS Węgrzce11 grudnia, 15:00
Ekler Baranówka1-3Wisła II Kraków11 grudnia, 15:30
Borek Kraków3-2TS Węgrzce11 grudnia, 16:00
Borek Kraków1-7Wisła II Kraków11 grudnia, 16:30
Garbarnia I Kraków5-1Orzeł Piaski Wielkie11 grudnia, 17:00
Borek Kraków2-1Orzeł Piaski Wielkie11 grudnia, 17:30
6. kolejka 18 grudnia 2010
Bronowianka Kraków1-13Garbarnia I Kraków18 grudnia, 09:00
Bronowianka Kraków1-5Hutnik III Kraków18 grudnia, 09:30
Garbarnia I Kraków3-0Hutnik III Kraków18 grudnia, 10:00
Garbarnia I Kraków9-1TS Węgrzce18 grudnia, 10:30
Borek Kraków2-1Pogoń Skotniki18 grudnia, 11:00
Hutnik III Kraków12-1TS Węgrzce18 grudnia, 11:30
7. kolejka 29 stycznia 2011
Garbarnia I Kraków3-2Wisła II Kraków29 stycznia, 15:30
Hutnik III Kraków2-4Wisła II Kraków29 stycznia, 16:00

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty