Sędziował Grzegorz Malada. Widzów 300.
WISŁA: Damian Dziedzic (26 Bartłomiej Grabowski) - Bartłoniej Kolanko, Adrian Bartosiewicz, Adrian Sosin, Tomasz Tochowicz, Damian Lepiarz, Patryk Oleksa, Szymon Prażnowski, Dawid Kamiński, Tomasz Gniadek, Remigiusz Szywacz, Szymon Bruzda. TRENER: Jacek Matyja.
CRACOVIA: Jakub Gędłek - Norbert Dubina, Daniel Duszyk, Przemysław Mitana, Rafał Wasyl, Dawid Ziobro, Dawid Szymula, Artur Szymula, Mateusz Czernecki, Łukasz Talik, Przemysław Jurasz, Karol Waśniowski, Bartłomiej Pająk, Damian Steczko. TRENER: Grzegorz Trela.

To było bez wątpienia najlepsze spotkanie ekstraklasy halowej w tym sezonie, a znalazło to odbicie we frekwencji. Balon Cracovii przy ul. Wielickiej pękał w szwach, a z blisko 300 osób aż kilkanaście musiało stać na linii bocznej, bądź na murawie!
Początek był udany dla "Pasów" grających na... czarno. Najpierw Witkowski z bliska pokonał Dziedzica, a po chwili Steczko wykorzystał serię koszmarnych kiksów wiślaków. Kontaktowego gola "Biała Gwiazda" strzeliła w przewadze, a wyrównał Gniadek po crossowym podaniu Bartosiewicza. W 37 minucie Kamiński zdobył gola z dalszej odległości z gatunku "stadiony świata" i Wisła objęła prowadzenie 3-2. Nie cieszyła się długo, bowiem Cracovia rozpoczęła grę od środka i Ziobro zaskoczył Grabowskiego. Dwie minuty później ponownie Wisła miała powody do radości, bowiem Gniadek znalazł się sam przed bramkarzem i po minięciu go trafił do pustej siatki. Wynik na 4-4 ustalił D. Szymula, który uprzedził interweniującego golkipera.
Spotkanie zakończyło się więc podziałem punktów, ale zasłużonym. Obie drużyny walczyły na całej długości i szerokości murawy. Grano twardo, ale w ramach przepisów.