Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Juniorzy starsi > I liga (Kraków A)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Bronowianka Kraków71960-1961041233-124003727-7210
2Wanda Kraków71835-17601139-410061526-13501
3Wawel Kraków71333-284123416-171114917-11301
4Proszowianka Proszowice71228-244036925-22303133-2100
5Prądniczanka Kraków7933-353042310-81015623-27203
6SMS II Kraków7720-262147720-26214000-0000
7Pogoń Skotniki7432-52115000-00007432-52115
8Podgórze Kraków7013-530075010-42005203-11002
1. kolejka 20 listopada 2010
SMS II Kraków2-3Proszowianka Proszowice20 listopada, 08:45
Podgórze Kraków1-18Bronowianka Kraków20 listopada, 09:40
Wawel Kraków5-4Prądniczanka Kraków20 listopada, 10:35
Wanda Kraków9-4Pogoń Skotniki20 listopada, 11:30
2. kolejka 27 listopada 2010
SMS II Kraków4-2Podgórze Kraków27 listopada, 12:25
Wawel Kraków2-4Wanda Kraków27 listopada, 13:20
Proszowianka Proszowice3-6Bronowianka Kraków27 listopada, 14:15
Prądniczanka Kraków6-3Pogoń Skotniki27 listopada, 15:10
3. kolejka 11 grudnia 2010
SMS II Kraków3-3Bronowianka Kraków11 grudnia, 08:45
Proszowianka Proszowice7-1Podgórze Kraków11 grudnia, 09:40
Wawel Kraków9-9Pogoń Skotniki11 grudnia, 10:35
Prądniczanka Kraków4-5Wanda Kraków11 grudnia, 11:30
4. kolejka 18 grudnia 2010
SMS II Kraków1-3Wawel Kraków18 grudnia, 12:25
Podgórze Kraków1-7Wanda Kraków18 grudnia, 13:20
Proszowianka Proszowice5-3Prądniczanka Kraków18 grudnia, 14:15
Bronowianka Kraków14-4Pogoń Skotniki18 grudnia, 15:10
5. kolejka 15 stycznia 2011
SMS II Kraków5-8Prądniczanka Kraków15 stycznia, 08:45
Proszowianka Proszowice2-5Wawel Kraków15 stycznia, 09:40
Podgórze Kraków4-6Pogoń Skotniki15 stycznia, 10:35
Bronowianka Kraków3-2Wanda Kraków15 stycznia, 11:30
6. kolejka 22 stycznia 2011
SMS II Kraków1-4Wanda Kraków22 stycznia, 12:25
Podgórze Kraków1-7Wawel Kraków22 stycznia, 13:20
Proszowianka Proszowice6-3Pogoń Skotniki22 stycznia, 14:15
Bronowianka Kraków9-4Prądniczanka Kraków22 stycznia, 15:10
7. kolejka 19 lutego 2011
SMS II Kraków4-3Pogoń Skotniki19 lutego, 08:45
Proszowianka Proszowice2-4Wanda Kraków19 lutego, 09:40
Podgórze Kraków3-4Prądniczanka Kraków19 lutego, 10:35
Bronowianka Kraków7-2Wawel Kraków19 lutego, 11:30

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty