Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Żaki > Kraków (grupa B)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Cracovia I102642-282071722-25203920-0300
2Pogoń Miechów102638-38203918-030071720-3520
3Hutnik I Kraków102568-281161644-05104924-2301
4Orzeł Piaski Wielkie102134-107032614-020081520-10503
5Skawinka II Skawina101418-24424136-010091112-24324
6Albertus II Kraków101415-23424101415-23424000-0000
7Hutnik IV Kraków101012-30316579-13212533-17104
8Clepardia Kraków10105-32316894-28305211-4011
9Borek III Kraków10510-29127959-25126101-4001
10Jadwiga II Kraków1047-46118436-12103611-34015
11Świt Krzeszowice/APN1021-49028000-00001021-49028
1. kolejka 21 listopada 2010
Skawinka II Skawina6-0Świt Krzeszowice/APN21 listopada, 13:00
Pogoń Miechów5-0Skawinka II Skawina21 listopada, 13:30
Orzeł Piaski Wielkie5-0Świt Krzeszowice/APN21 listopada, 14:00
Pogoń Miechów12-0Świt Krzeszowice/APN21 listopada, 14:30
Orzeł Piaski Wielkie9-0Skawinka II Skawina21 listopada, 15:00
Pogoń Miechów1-0Orzeł Piaski Wielkie21 listopada, 15:30
2. kolejka 28 listopada 2010
Albertus II Kraków4-1Borek III Kraków28 listopada, 13:00
Albertus II Kraków4-1Clepardia Kraków28 listopada, 13:30
Borek III Kraków0-0Clepardia Kraków28 listopada, 14:00
Jadwiga II Kraków1-3Skawinka II Skawina28 listopada, 14:30
Jadwiga II Kraków3-0Świt Krzeszowice/APN28 listopada, 15:00
Hutnik IV Kraków4-1Skawinka II Skawina28 listopada, 15:30
Hutnik IV Kraków3-0Świt Krzeszowice/APN28 listopada, 16:00
Cracovia I1-1Skawinka II Skawina28 listopada, 16:30
Cracovia I3-0Świt Krzeszowice/APN28 listopada, 17:00
Cracovia I8-0Hutnik IV Kraków28 listopada, 17:00
3. kolejka 5 grudnia 2010
Clepardia Kraków0-9Cracovia I5 grudnia, 16:00
Clepardia Kraków0-10Hutnik I Kraków5 grudnia, 16:30
Cracovia I1-0Hutnik I Kraków5 grudnia, 17:00
4. kolejka 19 grudnia 2010
Borek III Kraków2-4Pogoń Miechów19 grudnia, 16:30
Borek III Kraków1-3Orzeł Piaski Wielkie19 grudnia, 17:00
Hutnik IV Kraków0-4Pogoń Miechów19 grudnia, 17:30
Jadwiga II Kraków1-5Orzeł Piaski Wielkie19 grudnia, 18:00
Hutnik IV Kraków1-1Jadwiga II Kraków19 grudnia, 18:30
5. kolejka 16 stycznia 2011
Albertus II Kraków3-1Hutnik IV Kraków16 stycznia, 13:30
Albertus II Kraków1-3Orzeł Piaski Wielkie16 stycznia, 14:00
Hutnik IV Kraków1-7Orzeł Piaski Wielkie16 stycznia, 14:30
Cracovia I0-0Pogoń Miechów16 stycznia, 15:00
Cracovia I6-0Jadwiga II Kraków16 stycznia, 15:30
Hutnik I Kraków0-0Pogoń Miechów16 stycznia, 16:00
Hutnik I Kraków20-0Jadwiga II Kraków16 stycznia, 16:30
Jadwiga II Kraków1-4Pogoń Miechów16 stycznia, 17:00
6. kolejka 19 lutego 2011
Hutnik I Kraków3-0Skawinka II Skawina19 lutego, 09:00
Hutnik I Kraków15-0Świt Krzeszowice/APN19 lutego, 09:30
Borek III Kraków4-0Jadwiga II Kraków19 lutego, 10:00
Clepardia Kraków1-0Jadwiga II Kraków19 lutego, 10:30
Borek III Kraków1-9Hutnik I Kraków19 lutego, 11:00
Clepardia Kraków2-1Hutnik IV Kraków19 lutego, 11:30
Albertus II Kraków2-0Jadwiga II Kraków19 lutego, 12:00
Clepardia Kraków0-2Pogoń Miechów19 lutego, 12:30
Cracovia I3-1Orzeł Piaski Wielkie19 lutego, 13:00
Albertus II Kraków0-6Pogoń Miechów19 lutego, 13:30
7. kolejka 26 lutego 2011
Albertus II Kraków0-5Hutnik I Kraków26 lutego, 08:00
Mecz przełożony na inny termin
Albertus II Kraków0-5Cracovia I26 lutego, 08:30
Hutnik I Kraków4-0Hutnik IV Kraków26 lutego, 09:00
Borek III Kraków0-1Hutnik IV Kraków26 lutego, 09:30
Borek III Kraków0-6Cracovia I26 lutego, 10:00
Hutnik I Kraków2-0Orzeł Piaski Wielkie26 lutego, 10:30
Clepardia Kraków0-1Orzeł Piaski Wielkie26 lutego, 11:00
8. kolejka 5 marca 2011
Albertus II Kraków0-0Skawinka II Skawina5 marca, 11:00
Albertus II Kraków1-1Świt Krzeszowice/APN5 marca, 11:30
Borek III Kraków1-2Skawinka II Skawina5 marca, 12:00
Borek III Kraków0-0Świt Krzeszowice/APN5 marca, 12:30
Clepardia Kraków0-5Skawinka II Skawina5 marca, 13:00
Clepardia Kraków1-0Świt Krzeszowice/APN5 marca, 13:30

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty