Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Juniorzy starsi > I liga (Kraków B)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Jadwiga Kraków72160-2870072160-28700000-0000
2Borek Kraków71624-1551151317-7410237-8101
3Wieczysta Kraków71540-2850261535-17501105-11001
4Prokocim Kraków71237-324033922-113004315-21103
5Cracovia II71030-243132613-72005417-17113
6Grębałowianka Kraków7624-33205132-01006322-33105
7TS Rybitwy7319-43106000-00007319-43106
8Radziszowianka Radziszów7012-43007404-23004308-20003
1. kolejka 20 listopada 2010
Jadwiga Kraków11-5Wieczysta Kraków20 listopada, 12:25
Prokocim Kraków8-5Cracovia II20 listopada, 13:20
Borek Kraków6-2Radziszowianka Radziszów20 listopada, 14:15
Grębałowianka Kraków2-0TS Rybitwy20 listopada, 15:10
2. kolejka 4 grudnia 2010
Jadwiga Kraków7-4Borek Kraków4 grudnia, 08:45
Wieczysta Kraków6-3Radziszowianka Radziszów4 grudnia, 09:40
Prokocim Kraków7-3Grębałowianka Kraków4 grudnia, 10:35
Cracovia II7-6TS Rybitwy4 grudnia, 11:30
3. kolejka 11 grudnia 2010
Wieczysta Kraków1-3Borek Kraków11 grudnia, 12:25
Prokocim Kraków7-3TS Rybitwy11 grudnia, 13:20
Cracovia II6-1Grębałowianka Kraków11 grudnia, 14:15
Jadwiga Kraków8-3Radziszowianka Radziszów11 grudnia, 15:10
4. kolejka 8 stycznia 2011
Jadwiga Kraków8-4Grębałowianka Kraków8 stycznia, 08:45
Wieczysta Kraków11-2TS Rybitwy8 stycznia, 09:40
Borek Kraków3-2Prokocim Kraków8 stycznia, 10:35
Radziszowianka Radziszów0-6Cracovia II8 stycznia, 11:30
5. kolejka 15 stycznia 2011
Jadwiga Kraków10-3TS Rybitwy15 stycznia, 12:25
Wieczysta Kraków7-3Grębałowianka Kraków15 stycznia, 13:20
Borek Kraków1-1Cracovia II15 stycznia, 14:15
Radziszowianka Radziszów0-3Prokocim Kraków15 stycznia, 15:10
Walkower 0-3, bowiem Radziszowianka nie przyjechała
6. kolejka 29 stycznia 2011
Jadwiga Kraków11-5Prokocim Kraków29 stycznia, 08:45
Wieczysta Kraków3-1Cracovia II29 stycznia, 09:40
Borek Kraków5-2Grębałowianka Kraków29 stycznia, 10:35
Radziszowianka Radziszów4-5TS Rybitwy29 stycznia, 11:30
7. kolejka 19 lutego 2011
Jadwiga Kraków5-4Cracovia II19 lutego, 12:25
Wieczysta Kraków7-5Prokocim Kraków19 lutego, 13:20
Borek Kraków2-0TS Rybitwy19 lutego, 14:15
Radziszowianka Radziszów0-9Grębałowianka Kraków19 lutego, 15:10

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty