Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Oldboje > Kraków (I liga)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Wisła Kraków92776-3390051545-2450041231-9400
2Cracovia92152-2670251233-174014919-9301
3Wieczysta Kraków91949-306125918-1730241031-13310
4Hutnik Kraków91869-416034624-2120251245-20401
5Zwierzyniecki Kraków91552-515043617-162016935-35303
6Garbarnia Kraków91353-434144426-261125927-17302
7Clepardia Kraków91240-584055317-431044923-15301
8Prądniczanka Kraków9627-54207437-271035320-27104
9KS Tyniec9324-64108539-331044015-31004
10Orzeł Piaski Wielkie9028-700095017-330054011-37004
1. kolejka 6 grudnia 2010
Orzeł Piaski Wielkie3-4Zwierzyniecki Kraków6 grudnia, 18:00
Prądniczanka Kraków1-10Hutnik Kraków6 grudnia, 19:00
KS Tyniec0-5Garbarnia Kraków6 grudnia, 20:00
Wieczysta Kraków5-3Cracovia6 grudnia, 21:00
Wisła Kraków6-3Clepardia Kraków6 grudnia, 22:00
2. kolejka 13 grudnia 2010
Cracovia5-4KS Tyniec13 grudnia, 18:00
Clepardia Kraków2-8Wieczysta Kraków13 grudnia, 19:00
Wisła Kraków6-4Zwierzyniecki Kraków13 grudnia, 20:00
Garbarnia Kraków9-4Prądniczanka Kraków13 grudnia, 21:00
Hutnik Kraków9-3Orzeł Piaski Wielkie13 grudnia, 22:00
3. kolejka 20 grudnia 2010
Orzeł Piaski Wielkie4-9Garbarnia Kraków20 grudnia, 18:00
Wieczysta Kraków0-6Wisła Kraków20 grudnia, 19:00
Prądniczanka Kraków2-6Cracovia20 grudnia, 20:00
Zwierzyniecki Kraków8-7Hutnik Kraków20 grudnia, 21:00
KS Tyniec2-7Clepardia Kraków20 grudnia, 22:00
4. kolejka 27 grudnia 2010
Wisła Kraków14-6KS Tyniec27 grudnia, 18:00
Wieczysta Kraków7-1Zwierzyniecki Kraków27 grudnia, 19:00
Clepardia Kraków5-3Prądniczanka Kraków27 grudnia, 20:00
Garbarnia Kraków6-8Hutnik Kraków27 grudnia, 21:00
Cracovia11-2Orzeł Piaski Wielkie27 grudnia, 22:00
5. kolejka 3 stycznia 2011
Orzeł Piaski Wielkie1-4Clepardia Kraków3 stycznia, 18:00
KS Tyniec1-9Wieczysta Kraków3 stycznia, 19:00
Hutnik Kraków2-5Cracovia3 stycznia, 20:00
Prądniczanka Kraków1-9Wisła Kraków3 stycznia, 21:00
Zwierzyniecki Kraków3-5Garbarnia Kraków3 stycznia, 22:00
6. kolejka 10 stycznia 2011
KS Tyniec2-12Zwierzyniecki Kraków10 stycznia, 18:00
Wisła Kraków13-6Orzeł Piaski Wielkie10 stycznia, 19:00
Clepardia Kraków2-15Hutnik Kraków10 stycznia, 20:00
Cracovia4-3Garbarnia Kraków10 stycznia, 21:00
Wieczysta Kraków3-2Prądniczanka Kraków10 stycznia, 22:00
7. kolejka 17 stycznia 2011
Hutnik Kraków4-10Wisła Kraków17 stycznia, 18:00
Garbarnia Kraków6-9Clepardia Kraków17 stycznia, 19:00
Orzeł Piaski Wielkie5-9Wieczysta Kraków17 stycznia, 20:00
Prądniczanka Kraków3-2KS Tyniec17 stycznia, 21:00
Cracovia9-2Zwierzyniecki Kraków17 stycznia, 22:00
8. kolejka 24 stycznia 2011
Zwierzyniecki Kraków6-4Prądniczanka Kraków24 stycznia, 18:00
Clepardia Kraków0-5Cracovia24 stycznia, 19:00
Wieczysta Kraków3-5Hutnik Kraków24 stycznia, 20:00
KS Tyniec4-0Orzeł Piaski Wielkie24 stycznia, 21:00
Wisła Kraków6-5Garbarnia Kraków24 stycznia, 22:00
9. kolejka 31 stycznia 2011
Garbarnia Kraków5-5Wieczysta Kraków31 stycznia, 18:00
Cracovia4-6Wisła Kraków31 stycznia, 19:00
Clepardia Kraków8-12Zwierzyniecki Kraków31 stycznia, 20:00
Orzeł Piaski Wielkie4-7Prądniczanka Kraków31 stycznia, 21:00
Hutnik Kraków9-3KS Tyniec31 stycznia, 22:00

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty