Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Orliki > Kraków (grupa E)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Hutnik I Kraków82441-080051531-05003910-0300
2Akademia Piłkarska 21 I81923-861171621-7511132-1100
3Górnik Libiąż81716-852151211-4401355-4120
4Górale Nowy Targ81417-1142261111-8321236-3101
5Jadwiga III Kraków81322-144133912-03005410-14113
6Armatura Kraków8918-253057918-19304100-6001
7Skawinka II Skawina845-22116000-0000845-22116
8Milenium Skawina848-38116244-1110604-37006
9Proszowianka Proszowice800-24008100-3001700-21007
1. kolejka 14 listopada 2010
Akademia Piłkarska 21 I3-0Proszowianka Proszowice14 listopada, 14:30
Akademia Piłkarska 21 I2-2Górnik Libiąż14 listopada, 15:00
Górale Nowy Targ3-0Proszowianka Proszowice14 listopada, 15:30
Akademia Piłkarska 21 I0-3Hutnik I Kraków14 listopada, 16:00
Górnik Libiąż3-0Proszowianka Proszowice14 listopada, 16:30
Górale Nowy Targ0-5Hutnik I Kraków14 listopada, 17:00
Górale Nowy Targ0-0Górnik Libiąż14 listopada, 17:30
2. kolejka 4 grudnia 2010
Armatura Kraków7-2Milenium Skawina4 grudnia, 13:00
Armatura Kraków3-0Proszowianka Proszowice4 grudnia, 13:30
Hutnik I Kraków12-0Milenium Skawina4 grudnia, 14:00
Hutnik I Kraków3-0Proszowianka Proszowice4 grudnia, 14:30
3. kolejka 23 stycznia 2011
Górale Nowy Targ1-1Jadwiga III Kraków23 stycznia, 14:00
Górale Nowy Targ4-2Milenium Skawina23 stycznia, 14:30
Akademia Piłkarska 21 I3-0Jadwiga III Kraków23 stycznia, 15:00
Górale Nowy Targ3-0Skawinka II Skawina23 stycznia, 15:30
Jadwiga III Kraków3-0Skawinka II Skawina23 stycznia, 16:00
Akademia Piłkarska 21 I7-0Milenium Skawina23 stycznia, 16:30
Górnik Libiąż3-2Jadwiga III Kraków23 stycznia, 17:00
Górnik Libiąż1-0Milenium Skawina23 stycznia, 17:30
4. kolejka 20 lutego 2011
Jadwiga III Kraków6-0Milenium Skawina20 lutego, 11:30
Mecz rozegrany awansem 23.01.2011
Jadwiga III Kraków3-0Proszowianka Proszowice20 lutego, 12:00
Milenium Skawina3-0Proszowianka Proszowice20 lutego, 12:30
Milenium Skawina1-1Skawinka II Skawina20 lutego, 12:30
Hutnik I Kraków5-0Jadwiga III Kraków20 lutego, 13:00
Proszowianka Proszowice0-3Skawinka II Skawina20 lutego, 14:00
Armatura Kraków2-7Jadwiga III Kraków20 lutego, 14:30
Akademia Piłkarska 21 I3-1Skawinka II Skawina20 lutego, 14:00
5. kolejka 27 lutego 2011
Armatura Kraków1-2Akademia Piłkarska 21 I27 lutego, 15:30
Armatura Kraków0-5Górale Nowy Targ27 lutego, 16:30
Akademia Piłkarska 21 I3-1Górale Nowy Targ27 lutego, 17:00
6. kolejka 5 marca 2011
Górnik Libiąż0-2Hutnik I Kraków5 marca, 14:00
Hutnik I Kraków5-0Skawinka II Skawina5 marca, 14:30
Armatura Kraków2-3Górnik Libiąż5 marca, 15:00
Górnik Libiąż4-0Skawinka II Skawina5 marca, 15:30
Hutnik I Kraków6-0Armatura Kraków5 marca, 16:00
Armatura Kraków3-0Skawinka II Skawina5 marca, 16:30

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty