Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Trampkarze młodsi > Kraków (grupa C)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1TS Wisła II Kraków92339-7720111-101082238-6710
2Skawinka Skawina92235-6711214-501172131-1700
3Sandecja Nowy Sącz92240-7711345-611161835-1600
4Akademia Piłkarska 2191532-1150491532-11504000-0000
5Krakus II Nowa Huta91418-14423542-911341016-5310
6Jadwiga III Kraków91221-15333000-000091221-15333
7Górale Nowy Targ91130-21324659-161233621-5201
8Milenium Skawina9715-29216401-160045714-13212
9Czarnochowice937-90108703-78007234-12101
10Borek Kraków904-41009804-38008100-3001
1. kolejka 14 listopada 2010
Sandecja Nowy Sącz0-4Skawinka Skawina14 listopada, 12:00
Czarnochowice0-14Sandecja Nowy Sącz14 listopada, 12:30
Czarnochowice0-12Skawinka Skawina14 listopada, 13:00
Górale Nowy Targ0-5Sandecja Nowy Sącz14 listopada, 13:30
Górale Nowy Targ1-3Skawinka Skawina14 listopada, 14:00
2. kolejka 21 listopada 2010
Górale Nowy Targ2-2Krakus II Nowa Huta21 listopada, 09:00
Górale Nowy Targ4-0Milenium Skawina21 listopada, 09:30
Akademia Piłkarska 211-2Krakus II Nowa Huta21 listopada, 10:00
Akademia Piłkarska 216-0Milenium Skawina21 listopada, 10:30
Górale Nowy Targ0-0Jadwiga III Kraków21 listopada, 11:00
Czarnochowice0-10Milenium Skawina21 listopada, 11:30
TS Wisła II Kraków1-1Jadwiga III Kraków21 listopada, 12:00
Czarnochowice0-14TS Wisła II Kraków21 listopada, 12:30
Czarnochowice1-10Jadwiga III Kraków21 listopada, 13:00
3. kolejka 28 listopada 2010
Akademia Piłkarska 214-0Górale Nowy Targ28 listopada, 13:30
Górale Nowy Targ2-6TS Wisła II Kraków28 listopada, 14:00
Akademia Piłkarska 210-3TS Wisła II Kraków28 listopada, 14:30
Czarnochowice0-12Górale Nowy Targ28 listopada, 15:00
Czarnochowice2-6Krakus II Nowa Huta28 listopada, 15:30
Krakus II Nowa Huta0-1Sandecja Nowy Sącz28 listopada, 16:00
Milenium Skawina0-5Sandecja Nowy Sącz28 listopada, 16:30
Borek Kraków3-4Milenium Skawina28 listopada, 17:00
Borek Kraków0-6Sandecja Nowy Sącz28 listopada, 17:30
4. kolejka 5 grudnia 2010
Skawinka Skawina1-2TS Wisła II Kraków5 grudnia, 14:30
Sandecja Nowy Sącz3-0Jadwiga III Kraków5 grudnia, 15:00
Sandecja Nowy Sącz2-2TS Wisła II Kraków5 grudnia, 15:30
Skawinka Skawina3-3Jadwiga III Kraków5 grudnia, 16:00
Akademia Piłkarska 211-4Sandecja Nowy Sącz5 grudnia, 14:00
5. kolejka 19 grudnia 2010
Borek Kraków1-9Górale Nowy Targ19 grudnia, 10:30
Krakus II Nowa Huta0-2Skawinka Skawina19 grudnia, 11:30
Borek Kraków0-4Skawinka Skawina19 grudnia, 12:00
Krakus II Nowa Huta0-5TS Wisła II Kraków19 grudnia, 12:30
Milenium Skawina0-5Skawinka Skawina19 grudnia, 13:00
Borek Kraków0-6Krakus II Nowa Huta19 grudnia, 13:30
Milenium Skawina1-3TS Wisła II Kraków19 grudnia, 14:00
6. kolejka 9 stycznia 2011
Borek Kraków0-3Czarnochowice9 stycznia, 16:30
Akademia Piłkarska 213-0Borek Kraków9 stycznia, 17:00
Akademia Piłkarska 2112-1Czarnochowice9 stycznia, 17:30
7. kolejka 23 stycznia 2011
Krakus II Nowa Huta0-0Milenium Skawina23 stycznia, 16:30
Milenium Skawina0-3Jadwiga III Kraków23 stycznia, 17:00
Krakus II Nowa Huta2-1Jadwiga III Kraków23 stycznia, 17:30
8. kolejka 20 lutego 2011
Borek Kraków0-3TS Wisła II Kraków19 lutego, 16:00
Borek Kraków0-3Jadwiga III Kraków19 lutego, 16:30
Akademia Piłkarska 210-1Skawinka Skawina19 lutego, 17:00
Akademia Piłkarska 215-0Jadwiga III Kraków19 lutego, 17:30
Kolejka przełożona z 20.02 na 19.02.2011

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty