Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Orliki > Kraków (grupa B)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Jadwiga I Kraków82439-280041222-040041217-2400
2Cracovia II81936-861151019-63113917-2300
3Clepardia Kraków81611-145126109-14312262-0200
4Płaszowianka Kraków81417-10422136-010071111-10322
5Albertus I Kraków81115-1632381115-16323000-0000
6Hutnik VI Kraków877-23215366-2201511-21014
7Kmita Zabierzów8518-30125237-61016211-24024
8Sandecja III Nowy Sącz847-30116000-0000847-30116
9Akademia Piłkarska 21 III828-25026727-23025101-2001
1. kolejka 13 listopada 2010
Albertus I Kraków3-3Kmita Zabierzów13 listopada, 13:30
Albertus I Kraków4-1Sandecja III Nowy Sącz13 listopada, 14:00
Akademia Piłkarska 21 III4-4Kmita Zabierzów13 listopada, 14:30
Akademia Piłkarska 21 III1-3Sandecja III Nowy Sącz13 listopada, 15:00
Clepardia Kraków3-1Kmita Zabierzów13 listopada, 15:30
Clepardia Kraków2-2Sandecja III Nowy Sącz13 listopada, 16:00
Cracovia II2-3Jadwiga I Kraków13 listopada, 16:30
Cracovia II5-0Hutnik VI Kraków13 listopada, 17:00
Jadwiga I Kraków9-0Hutnik VI Kraków13 listopada, 17:30
2. kolejka 9 stycznia 2011
Akademia Piłkarska 21 III1-3Płaszowianka Kraków9 stycznia, 12:00
Albertus I Kraków1-1Płaszowianka Kraków9 stycznia, 12:30
Albertus I Kraków2-1Akademia Piłkarska 21 III9 stycznia, 13:00
3. kolejka 22 stycznia 2011
Kmita Zabierzów2-5Płaszowianka Kraków22 stycznia, 12:00
Kmita Zabierzów5-1Sandecja III Nowy Sącz22 stycznia, 12:30
Jadwiga I Kraków4-0Płaszowianka Kraków22 stycznia, 13:00
Płaszowianka Kraków6-0Sandecja III Nowy Sącz22 stycznia, 13:30
Jadwiga I Kraków6-0Kmita Zabierzów22 stycznia, 14:00
Jadwiga I Kraków3-0Sandecja III Nowy Sącz22 stycznia, 14:30
4. kolejka 20 lutego 2012 - 20 lutego 2011
Akademia Piłkarska 21 III0-5Jadwiga I Kraków20 lutego, 14:30
Akademia Piłkarska 21 III1-1Hutnik VI Kraków20 lutego, 15:00
Albertus I Kraków0-4Jadwiga I Kraków20 lutego, 15:30
Albertus I Kraków5-0Hutnik VI Kraków20 lutego, 16:00
5. kolejka 5 marca 2011
Cracovia II6-2Kmita Zabierzów5 marca, 08:00
Cracovia II1-1Płaszowianka Kraków5 marca, 08:30
Hutnik VI Kraków2-1Kmita Zabierzów5 marca, 09:00
Hutnik VI Kraków0-1Płaszowianka Kraków5 marca, 09:30
Clepardia Kraków0-5Jadwiga I Kraków5 marca, 10:00
Clepardia Kraków1-0Płaszowianka Kraków5 marca, 10:30
6. kolejka 13 marca 2011
Cracovia II5-0Sandecja III Nowy Sącz13 marca, 09:00
Hutnik VI Kraków4-0Sandecja III Nowy Sącz13 marca, 09:30
Clepardia Kraków2-6Cracovia II13 marca, 10:00
Clepardia Kraków1-0Hutnik VI Kraków13 marca, 10:30
7. kolejka 20 marca 2011
Albertus I Kraków0-1Clepardia Kraków20 marca, 16:00
Albertus I Kraków0-5Cracovia II20 marca, 16:30
Akademia Piłkarska 21 III0-1Clepardia Kraków20 marca, 17:00
Akademia Piłkarska 21 III0-6Cracovia II20 marca, 17:30

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty