Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Trampkarze starsi > Kraków (grupa D)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Krakus Nowa Huta82451-580041223-340041228-2400
2Trójka Myślenice81843-13602000-000081843-13602
3Jadwiga Kraków81843-1260261225-114022618-1200
4Zwierzyniecki Kraków81533-19503235-610161228-13402
5Prokocim Kraków81339-17413135-210071034-15313
6Górale Nowy Targ81025-213147710-202141315-1100
7Kadra MZPN dziewcząt8414-41116514-310143310-10102
8Milenium Skawina845-41116300-22003545-19113
9Czarnochowice802-86008802-86008000-0000
1. kolejka 14 listopada 2010
Czarnochowice0-9Prokocim Kraków14 listopada, 14:30
Górale Nowy Targ0-3Zwierzyniecki Kraków14 listopada, 15:00
Czarnochowice0-5Trójka Myślenice14 listopada, 15:30
Górale Nowy Targ4-4Prokocim Kraków14 listopada, 16:00
Górale Nowy Targ0-5Trójka Myślenice14 listopada, 16:30
Jadwiga Kraków4-0Zwierzyniecki Kraków14 listopada, 17:00
Jadwiga Kraków4-6Trójka Myślenice14 listopada, 17:30
2. kolejka 20 listopada 2010
Zwierzyniecki Kraków3-2Prokocim Kraków20 listopada, 09:00
Zwierzyniecki Kraków2-4Trójka Myślenice20 listopada, 09:30
Prokocim Kraków5-2Trójka Myślenice20 listopada, 10:00
Czarnochowice0-13Krakus Nowa Huta20 listopada, 10:30
Czarnochowice0-3Milenium Skawina20 listopada, 11:00
Jadwiga Kraków1-2Krakus Nowa Huta20 listopada, 11:30
Jadwiga Kraków5-1Milenium Skawina20 listopada, 12:00
3. kolejka 27 listopada 2010
Czarnochowice0-9Kadra MZPN dziewcząt27 listopada, 09:00
Czarnochowice0-18Zwierzyniecki Kraków27 listopada, 09:30
Kadra MZPN dziewcząt1-2Zwierzyniecki Kraków27 listopada, 10:00
Milenium Skawina0-7Prokocim Kraków27 listopada, 10:30
Milenium Skawina0-5Zwierzyniecki Kraków27 listopada, 11:00
Kadra MZPN dziewcząt1-9Prokocim Kraków27 listopada, 11:30
4. kolejka 5 grudnia 2010
Czarnochowice1-15Górale Nowy Targ5 grudnia, 09:00
Czarnochowice1-14Jadwiga Kraków5 grudnia, 09:30
Górale Nowy Targ0-4Jadwiga Kraków5 grudnia, 10:00
Górale Nowy Targ3-0Milenium Skawina5 grudnia, 10:30
Krakus Nowa Huta10-0Milenium Skawina5 grudnia, 11:00
Krakus Nowa Huta2-1Trójka Myślenice5 grudnia, 11:30
Milenium Skawina0-10Trójka Myślenice5 grudnia, 12:00
5. kolejka 11 grudnia 2010
Krakus Nowa Huta8-0Zwierzyniecki Kraków11 grudnia, 09:00
Krakus Nowa Huta3-2Prokocim Kraków11 grudnia, 09:30
Jadwiga Kraków4-1Prokocim Kraków11 grudnia, 10:00
Jadwiga Kraków7-1Kadra MZPN dziewcząt11 grudnia, 10:30
Kadra MZPN dziewcząt0-10Trójka Myślenice11 grudnia, 11:00
6. kolejka 19 grudnia 2010
Górale Nowy Targ3-0Kadra MZPN dziewcząt19 grudnia, 09:00
Górale Nowy Targ0-4Krakus Nowa Huta19 grudnia, 09:30
Kadra MZPN dziewcząt1-9Krakus Nowa Huta19 grudnia, 10:00
Kadra MZPN dziewcząt1-1Milenium Skawina19 grudnia, 11:00

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty