Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Orliki > Kraków (grupa C)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Sandecja II Nowy Sącz82227-571041212-140041015-4310
2Wieczysta Kraków81919-8611131-010071618-8511
3Pogoń Miechów81730-1052151023-7311377-3210
4TS Wisła II Kraków81116-7323000-000081116-7323
5Hutnik V Kraków81111-12323789-11223132-1100
6Borek III Kraków81013-1331481013-13314000-0000
7Juvenia Kraków8615-191346615-13132200-6002
8Skawinka I Skawina8515-22125339-4102526-18023
9Świt Krzeszowice/APN802-52008200-17002602-35006
1. kolejka 14 listopada 2010
Borek III Kraków0-3Pogoń Miechów14 listopada, 09:00
Borek III Kraków1-3Sandecja II Nowy Sącz14 listopada, 09:30
Hutnik V Kraków1-2Pogoń Miechów14 listopada, 10:00
Hutnik V Kraków0-6Sandecja II Nowy Sącz14 listopada, 10:30
Juvenia Kraków2-2Pogoń Miechów14 listopada, 11:00
Juvenia Kraków1-4Sandecja II Nowy Sącz14 listopada, 11:30
Skawinka I Skawina9-0Świt Krzeszowice/APN14 listopada, 12:00
Skawinka I Skawina0-1Wieczysta Kraków14 listopada, 12:30
Świt Krzeszowice/APN0-8Wieczysta Kraków14 listopada, 13:00
Świt Krzeszowice/APN0-9TS Wisła II Kraków14 listopada, 13:30
Skawinka I Skawina0-3TS Wisła II Kraków14 listopada, 14:00
2. kolejka 11 grudnia 2010
Pogoń Miechów2-2Sandecja II Nowy Sącz11 grudnia, 09:00
Sandecja II Nowy Sącz4-0Skawinka I Skawina11 grudnia, 09:30
Pogoń Miechów8-1Skawinka I Skawina11 grudnia, 10:00
Sandecja II Nowy Sącz3-1Wieczysta Kraków11 grudnia, 10:30
Pogoń Miechów10-1Świt Krzeszowice/APN11 grudnia, 11:00
Juvenia Kraków7-1Świt Krzeszowice/APN11 grudnia, 11:30
Juvenia Kraków3-4Wieczysta Kraków11 grudnia, 12:00
3. kolejka 9 stycznia 2011
Hutnik V Kraków3-0Świt Krzeszowice/APN9 stycznia, 13:30
Sandecja II Nowy Sącz2-0TS Wisła II Kraków9 stycznia, 14:00
Sandecja II Nowy Sącz3-0Świt Krzeszowice/APN9 stycznia, 14:30
Borek III Kraków3-0Świt Krzeszowice/APN9 stycznia, 15:00
Hutnik V Kraków0-1TS Wisła II Kraków9 stycznia, 15:30
Pogoń Miechów1-2Wieczysta Kraków9 stycznia, 16:00
Borek III Kraków1-2Hutnik V Kraków9 stycznia, 16:30
Pogoń Miechów2-1TS Wisła II Kraków9 stycznia, 17:00
4. kolejka 22 stycznia 2011
Juvenia Kraków1-1TS Wisła II Kraków22 stycznia, 15:00
Hutnik V Kraków3-0Juvenia Kraków22 stycznia, 15:30
Borek III Kraków3-2Skawinka I Skawina22 stycznia, 16:00
Hutnik V Kraków0-0Wieczysta Kraków22 stycznia, 16:30
Juvenia Kraków1-1Skawinka I Skawina22 stycznia, 17:00
Hutnik V Kraków2-2Skawinka I Skawina22 stycznia, 17:30
5. kolejka 19 marca 2011
Borek III Kraków1-1TS Wisła II Kraków19 marca, 12:00
Wieczysta Kraków1-0TS Wisła II Kraków19 marca, 12:30
Borek III Kraków3-0Juvenia Kraków19 marca, 13:00
Borek III Kraków1-2Wieczysta Kraków19 marca, 13:30

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty