Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Trampkarze starsi > Kraków (grupa A)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Wisła I Kraków1030114-410002624-020082490-4800
2Hutnik II Kraków102439-1280281829-126022610-0200
3Wieczysta Kraków102233-10712349-511171824-5601
4Proszowianka Proszowice102128-18703598-1130251220-7401
5Wawel Kraków101521-41505466-272026915-14303
6Płaszowianka Kraków101322-324157715-25214367-7201
7LKS Bieńkówka101313-35415000-0000101313-35415
8Górnik Wieliczka101017-31316103-400191014-27315
9Bieżanowianka Kraków10614-37208806-36008268-1200
10Podgórze Kraków1067-49208833-44107234-5101
11Albertus Kraków1037-46109903-45009134-1100
1. kolejka 13 listopada 2010
Hutnik II Kraków5-0Płaszowianka Kraków13 listopada, 09:00
Hutnik II Kraków1-2Podgórze Kraków13 listopada, 09:30
Płaszowianka Kraków4-2Podgórze Kraków13 listopada, 10:00
Albertus Kraków0-6Wieczysta Kraków13 listopada, 10:30
Albertus Kraków0-18Wisła I Kraków13 listopada, 11:00
Bieżanowianka Kraków0-1Wieczysta Kraków13 listopada, 11:30
Bieżanowianka Kraków0-13Wisła I Kraków13 listopada, 12:00
2. kolejka 20 listopada 2010
Proszowianka Proszowice2-1Wawel Kraków20 listopada, 15:30
Proszowianka Proszowice1-2Wieczysta Kraków20 listopada, 16:00
Proszowianka Proszowice0-8Wisła I Kraków20 listopada, 16:30
Wawel Kraków0-8Wieczysta Kraków20 listopada, 17:00
Wawel Kraków0-18Wisła I Kraków20 listopada, 17:30
3. kolejka 27 listopada 2010
Podgórze Kraków1-4Albertus Kraków27 listopada, 15:00
Podgórze Kraków0-5Bieżanowianka Kraków27 listopada, 15:30
Albertus Kraków1-3Bieżanowianka Kraków27 listopada, 16:00
W tej kolejce miała pierwotnie grać Wisła, ale w związku z wyjazdem na turniej nastąpiły zmiany w terminarzu
4. kolejka 4 grudnia 2010
Podgórze Kraków0-7Proszowianka Proszowice4 grudnia, 09:00
Podgórze Kraków0-7Wawel Kraków4 grudnia, 09:30
Albertus Kraków1-4Proszowianka Proszowice4 grudnia, 10:00
Albertus Kraków1-2Wawel Kraków4 grudnia, 10:30
Hutnik II Kraków3-1Proszowianka Proszowice4 grudnia, 11:00
Hutnik II Kraków6-1Wawel Kraków4 grudnia, 11:30
5. kolejka 18 grudnia 2010
Bieżanowianka Kraków2-3Proszowianka Proszowice18 grudnia, 14:30
Bieżanowianka Kraków0-2Wawel Kraków18 grudnia, 15:00
Płaszowianka Kraków1-5Proszowianka Proszowice18 grudnia, 15:30
Płaszowianka Kraków5-2Wawel Kraków18 grudnia, 16:00
6. kolejka 15 stycznia 2011
Wieczysta Kraków0-3Wisła I Kraków15 stycznia, 09:00
Podgórze Kraków0-5Wieczysta Kraków15 stycznia, 09:30
Bieżanowianka Kraków2-4Płaszowianka Kraków15 stycznia, 10:00
Podgórze Kraków0-15Wisła I Kraków15 stycznia, 10:30
Proszowianka Proszowice1-0Górnik Wieliczka15 stycznia, 11:00
Proszowianka Proszowice4-0LKS Bieńkówka15 stycznia, 11:30
Wawel Kraków3-0Górnik Wieliczka15 stycznia, 12:00
Wawel Kraków3-1LKS Bieńkówka15 stycznia, 12:30
7. kolejka 22 stycznia 2011
Płaszowianka Kraków1-2Wieczysta Kraków22 stycznia, 09:00
Płaszowianka Kraków1-9Wisła I Kraków22 stycznia, 09:30
Hutnik II Kraków3-0Wieczysta Kraków22 stycznia, 10:00
Hutnik II Kraków3-6Wisła I Kraków22 stycznia, 10:30
Podgórze Kraków2-0Górnik Wieliczka22 stycznia, 11:00
Podgórze Kraków0-1LKS Bieńkówka22 stycznia, 11:30
Górnik Wieliczka3-4LKS Bieńkówka22 stycznia, 12:00
8. kolejka 29 stycznia 2011
Albertus Kraków0-3Płaszowianka Kraków29 stycznia, 09:00
Albertus Kraków0-3Hutnik II Kraków29 stycznia, 09:30
Bieżanowianka Kraków0-7Hutnik II Kraków29 stycznia, 10:00
Płaszowianka Kraków1-3Górnik Wieliczka29 stycznia, 10:30
Płaszowianka Kraków2-2LKS Bieńkówka29 stycznia, 11:00
Wisła I Kraków11-0Górnik Wieliczka29 stycznia, 11:30
Wieczysta Kraków7-0LKS Bieńkówka29 stycznia, 12:00
Wisła I Kraków13-0LKS Bieńkówka29 stycznia, 12:30
Wieczysta Kraków2-2Górnik Wieliczka29 stycznia, 13:00
9. kolejka 19 lutego 2011
Albertus Kraków0-3Górnik Wieliczka19 lutego, 09:00
Albertus Kraków0-3LKS Bieńkówka19 lutego, 09:30
Bieżanowianka Kraków2-4Górnik Wieliczka19 lutego, 10:00
Bieżanowianka Kraków0-2LKS Bieńkówka19 lutego, 10:30
Hutnik II Kraków5-2Górnik Wieliczka19 lutego, 11:00
Hutnik II Kraków3-0LKS Bieńkówka19 lutego, 11:30

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty