Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Trampkarze młodsi > Kraków (grupa A)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Wisła Kraków92769-6900000-000092769-6900
2Bronowianka Kraków91918-1661281615-16512133-0100
3Wieczysta Kraków91924-7612100-300181924-4611
4UKS Ludwinów Kraków91629-305135715-192124914-11301
5Hutnik II Kraków91526-135047918-12304268-1200
6Akademia Piłkarska 21 II91528-165047923-15304265-1200
7Pogoń Miechów9926-283064312-161035614-12203
8Płaszowianka Kraków9713-41216436-19103547-22113
9Jadwiga II Kraków949-27117615-18015334-9102
10Podgórze Kraków914-62018300-34003614-28015
1. kolejka 21 listopada 2010
Płaszowianka Kraków3-1Podgórze Kraków21 listopada, 13:30
Płaszowianka Kraków2-3Pogoń Miechów21 listopada, 14:00
Podgórze Kraków0-9Pogoń Miechów21 listopada, 14:30
2. kolejka 28 listopada 2010
Akademia Piłkarska 21 II8-1Podgórze Kraków28 listopada, 09:00
Akademia Piłkarska 21 II3-0Pogoń Miechów28 listopada, 09:30
Bronowianka Kraków4-0Podgórze Kraków28 listopada, 10:00
Bronowianka Kraków2-1Pogoń Miechów28 listopada, 10:30
Jadwiga II Kraków3-4UKS Ludwinów Kraków28 listopada, 11:00
Hutnik II Kraków5-1Płaszowianka Kraków28 listopada, 11:30
Hutnik II Kraków5-1Pogoń Miechów28 listopada, 12:00
Jadwiga II Kraków1-2Płaszowianka Kraków28 listopada, 12:30
Hutnik II Kraków3-4UKS Ludwinów Kraków28 listopada, 13:00
3. kolejka 18 grudnia 2010
Pogoń Miechów2-4Wieczysta Kraków18 grudnia, 16:30
Pogoń Miechów1-7Wisła Kraków18 grudnia, 17:00
Wieczysta Kraków0-3Wisła Kraków18 grudnia, 17:30
4. kolejka 9 stycznia 2011
Bronowianka Kraków3-2Jadwiga II Kraków9 stycznia, 09:00
Bronowianka Kraków2-1UKS Ludwinów Kraków9 stycznia, 09:30
Pogoń Miechów6-0Jadwiga II Kraków9 stycznia, 10:00
Pogoń Miechów3-5UKS Ludwinów Kraków9 stycznia, 10:30
Hutnik II Kraków0-2Wieczysta Kraków9 stycznia, 11:00
Hutnik II Kraków0-2Wisła Kraków9 stycznia, 11:30
Płaszowianka Kraków0-3Wieczysta Kraków9 stycznia, 12:00
Płaszowianka Kraków1-12Wisła Kraków9 stycznia, 12:30
5. kolejka 15 stycznia 2011
Akademia Piłkarska 21 II0-3Bronowianka Kraków15 stycznia, 15:00
Na boisku 2-2, po weryfikacji 0-3 w.o.
Akademia Piłkarska 21 II0-3Hutnik II Kraków15 stycznia, 15:30
Na boisku 1-0, po weryfikacji 0-3 w.o.
Bronowianka Kraków1-5Hutnik II Kraków15 stycznia, 16:00
UKS Ludwinów Kraków7-1Podgórze Kraków15 stycznia, 16:30
UKS Ludwinów Kraków1-1Wieczysta Kraków15 stycznia, 17:00
Podgórze Kraków0-7Wieczysta Kraków15 stycznia, 17:30
6. kolejka 23 stycznia 2011
Jadwiga II Kraków1-1Podgórze Kraków23 stycznia, 13:30
Podgórze Kraków0-18Wisła Kraków23 stycznia, 14:00
UKS Ludwinów Kraków1-3Akademia Piłkarska 21 II23 stycznia, 15:30
Jadwiga II Kraków0-5Wisła Kraków23 stycznia, 15:00
Jadwiga II Kraków0-2Akademia Piłkarska 21 II23 stycznia, 14:30
UKS Ludwinów Kraków3-12Wisła Kraków23 stycznia, 16:00
7. kolejka 20 lutego 2011
Hutnik II Kraków5-0Podgórze Kraków20 lutego, 09:00
Hutnik II Kraków0-2Jadwiga II Kraków20 lutego, 09:30
Bronowianka Kraków2-2Płaszowianka Kraków20 lutego, 10:00
Jadwiga II Kraków0-4Wieczysta Kraków20 lutego, 10:30
UKS Ludwinów Kraków3-2Płaszowianka Kraków20 lutego, 11:00
Akademia Piłkarska 21 II11-0Płaszowianka Kraków20 lutego, 11:30
8. kolejka 26 lutego 2011
Akademia Piłkarska 21 II0-3Wieczysta Kraków26 lutego, 11:30
Akademia Piłkarska 21 II1-5Wisła Kraków26 lutego, 12:00
Bronowianka Kraków1-0Wieczysta Kraków26 lutego, 12:30
Bronowianka Kraków0-5Wisła Kraków26 lutego, 13:00

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty