Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Orliki > Kraków (grupa D)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Cracovia I92760-490072155-3700265-1200
2Borek I Kraków92227-571182125-3701112-2010
3Jadwiga II Kraków92122-87023910-030061212-8402
4Akademia Piłkarska 21 II91729-1452291729-14522000-0000
5Wanda Kraków91514-16504000-000091514-16504
6Prokocim Kraków9712-19216100-10018712-18215
7Hutnik III Kraków966-21135413-9013553-12122
8Gwarek Śledziejowice959-31126557-10122402-21004
9Prądniczanka Kraków945-28045321-4021624-24024
10Gdovia Gdów944-42117533-11104411-31013
1. kolejka 20 listopada 2010
Prądniczanka Kraków1-1Prokocim Kraków20 listopada, 09:00
Prądniczanka Kraków0-0Gdovia Gdów20 listopada, 09:30
Prokocim Kraków0-1Wanda Kraków20 listopada, 10:00
Gdovia Gdów1-0Gwarek Śledziejowice20 listopada, 10:30
Gdovia Gdów1-2Hutnik III Kraków20 listopada, 11:00
Cracovia I9-1Gwarek Śledziejowice20 listopada, 11:30
Cracovia I8-0Hutnik III Kraków20 listopada, 12:00
2. kolejka 18 grudnia 2010
Akademia Piłkarska 21 II3-2Prokocim Kraków18 grudnia, 13:00
Akademia Piłkarska 21 II4-1Wanda Kraków18 grudnia, 13:30
Borek I Kraków1-0Prokocim Kraków18 grudnia, 14:00
Borek I Kraków2-1Wanda Kraków18 grudnia, 14:30
3. kolejka 19 grudnia 2010
Gwarek Śledziejowice0-3Jadwiga II Kraków19 grudnia, 13:00
Hutnik III Kraków1-3Wanda Kraków19 grudnia, 13:30
Prądniczanka Kraków0-3Wanda Kraków19 grudnia, 14:00
Gwarek Śledziejowice0-0Hutnik III Kraków19 grudnia, 14:30
Jadwiga II Kraków2-0Wanda Kraków19 grudnia, 15:00
Akademia Piłkarska 21 II1-1Hutnik III Kraków19 grudnia, 15:30
Akademia Piłkarska 21 II3-1Gwarek Śledziejowice19 grudnia, 16:00
4. kolejka 15 stycznia 2011
Akademia Piłkarska 21 II2-2Borek I Kraków15 stycznia, 15:00
Akademia Piłkarska 21 II5-0Prądniczanka Kraków15 stycznia, 15:30
Borek I Kraków0-1Cracovia I15 stycznia, 16:00
Cracovia I8-0Prądniczanka Kraków15 stycznia, 16:30
Borek I Kraków2-0Hutnik III Kraków15 stycznia, 17:00
Hutnik III Kraków0-1Prokocim Kraków15 stycznia, 17:30
5. kolejka 23 stycznia 2011
Borek I Kraków4-1Prądniczanka Kraków23 stycznia, 11:00
Gwarek Śledziejowice1-3Wanda Kraków23 stycznia, 11:30
Gdovia Gdów1-2Wanda Kraków23 stycznia, 12:00
Gwarek Śledziejowice2-2Prądniczanka Kraków23 stycznia, 12:30
Gwarek Śledziejowice4-2Prokocim Kraków23 stycznia, 13:00
Gdovia Gdów0-5Prokocim Kraków23 stycznia, 13:30
6. kolejka 20 lutego 2011
Gdovia Gdów0-2Jadwiga II Kraków20 lutego, 08:30
Akademia Piłkarska 21 II1-4Cracovia I20 lutego, 09:00
Akademia Piłkarska 21 II1-3Jadwiga II Kraków20 lutego, 09:30
Cracovia I15-1Gdovia Gdów20 lutego, 10:00
Cracovia I5-0Jadwiga II Kraków20 lutego, 10:30
Akademia Piłkarska 21 II9-0Gdovia Gdów20 lutego, 11:00
7. kolejka 26 lutego 2011
Hutnik III Kraków1-4Jadwiga II Kraków6 marca, 17:00
Hutnik III Kraków1-1Prądniczanka Kraków6 marca, 17:30
Jadwiga II Kraków4-0Prądniczanka Kraków6 marca, 18:00
Kolejka przełożona z 26.02 na 6.03.2011
8. kolejka 19 marca 2011
Borek I Kraków7-0Gdovia Gdów19 marca, 09:00
Borek I Kraków8-0Gwarek Śledziejowice19 marca, 09:30
Jadwiga II Kraków4-0Prokocim Kraków19 marca, 10:00
Borek I Kraków1-0Jadwiga II Kraków19 marca, 10:30
Cracovia I5-1Prokocim Kraków19 marca, 11:00
Cracovia I5-0Wanda Kraków19 marca, 11:30

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty