Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Trampkarze starsi > Kraków (grupa B)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Hutnik I Kraków82269-671051546-35003723-3210
2Garbarnia II Kraków82228-471071926-4610132-0100
3Kmita Zabierzów81824-1060241214-14004610-9202
4Rybitwy Kraków81219-23404238-61016911-17303
5Skawinka Skawina81011-24314132-0100779-24214
6Clepardia Kraków8810-172248810-17224000-0000
7Wanda Kraków8711-19215000-00008711-19215
8Prądniczanka Kraków835-47107302-10003533-37104
9Grodzisko Raciechowice805-38008605-31006200-7002
1. kolejka 13 listopada 2010
Hutnik I Kraków4-1Kmita Zabierzów13 listopada, 12:30
Grodzisko Raciechowice1-14Hutnik I Kraków13 listopada, 13:00
Grodzisko Raciechowice2-3Kmita Zabierzów13 listopada, 13:30
2. kolejka 27 listopada 2010
Prądniczanka Kraków2-4Rybitwy Kraków27 listopada, 12:00
Clepardia Kraków3-0Grodzisko Raciechowice27 listopada, 12:30
Grodzisko Raciechowice0-3Prądniczanka Kraków27 listopada, 13:00
Clepardia Kraków2-3Rybitwy Kraków27 listopada, 13:30
Grodzisko Raciechowice0-3Rybitwy Kraków27 listopada, 14:00
Clepardia Kraków4-0Prądniczanka Kraków27 listopada, 14:30
3. kolejka 4 grudnia 2010
Grodzisko Raciechowice2-3Skawinka Skawina4 grudnia, 12:00
Garbarnia II Kraków4-0Grodzisko Raciechowice4 grudnia, 12:30
Kmita Zabierzów2-1Skawinka Skawina4 grudnia, 13:00
Garbarnia II Kraków3-2Kmita Zabierzów4 grudnia, 13:30
Grodzisko Raciechowice0-5Wanda Kraków4 grudnia, 14:00
Garbarnia II Kraków4-0Skawinka Skawina4 grudnia, 14:30
Kmita Zabierzów1-0Wanda Kraków4 grudnia, 15:00
4. kolejka 11 grudnia 2010
Clepardia Kraków0-0Skawinka Skawina11 grudnia, 11:30
Clepardia Kraków1-1Wanda Kraków11 grudnia, 12:00
Skawinka Skawina2-0Wanda Kraków11 grudnia, 12:30
Kmita Zabierzów8-0Prądniczanka Kraków11 grudnia, 13:00
Kmita Zabierzów3-0Rybitwy Kraków11 grudnia, 13:30
Hutnik I Kraków16-0Prądniczanka Kraków11 grudnia, 14:00
Hutnik I Kraków9-1Rybitwy Kraków11 grudnia, 14:30
5. kolejka 18 grudnia 2010
Garbarnia II Kraków2-2Hutnik I Kraków18 grudnia, 12:00
Hutnik I Kraków10-1Skawinka Skawina18 grudnia, 12:30
Clepardia Kraków0-2Garbarnia II Kraków18 grudnia, 13:00
Clepardia Kraków0-7Hutnik I Kraków18 grudnia, 13:30
Rybitwy Kraków3-4Skawinka Skawina18 grudnia, 14:00
6. kolejka 15 stycznia 2011
Garbarnia II Kraków3-0Wanda Kraków15 stycznia, 13:00
Hutnik I Kraków7-0Wanda Kraków15 stycznia, 13:30
Garbarnia II Kraków9-0Prądniczanka Kraków15 stycznia, 14:00
Garbarnia II Kraków1-0Rybitwy Kraków15 stycznia, 14:30
7. kolejka 29 stycznia 2011
Clepardia Kraków0-4Kmita Zabierzów29 stycznia, 13:30
Prądniczanka Kraków0-3Wanda Kraków29 stycznia, 14:00
Rybitwy Kraków5-2Wanda Kraków29 stycznia, 14:30
Prądniczanka Krakóww.Skawinka Skawina29 stycznia, 15:00

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty