Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Żaki > Kraków (grupa C)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Skawinka I Skawina92742-3900135-110082437-2800
2Cracovia III92133-87025916-730241217-1400
3Akademia Piłkarska 21 I91513-1750481212-17404131-0100
4Górnik Libiąż91314-13414435-81035109-5311
5Albertus I Kraków91213-1733391213-17333000-0000
6Prokocim Kraków91214-20333212-1101171112-9322
7TS Wisła II Kraków91116-19324000-000091116-19324
8Hutnik II Kraków9710-26216313-10012667-16204
9Borek II Kraków955-20126754-13124201-7002
10Bronowianka Kraków952-19126600-18006352-1120
11Wanda Kraków000-0000000-0000000-0000
Wyniki Wandy Kraków nie są liczone do tabeli, drużyna uczestniczy w rozgrywkach poza konkursem
1. kolejka 21 listopada 2010
Albertus I Kraków0-0Bronowianka Kraków21 listopada, 16:00
Albertus I Kraków0-8Cracovia III21 listopada, 16:30
Akademia Piłkarska 21 I1-2Bronowianka Kraków21 listopada, 17:00
Akademia Piłkarska 21 I0-3Cracovia III21 listopada, 17:30
2. kolejka 28 listopada 2010
Prokocim Kraków0-9Skawinka I Skawina28 listopada, 17:30
Skawinka I Skawina5-1TS Wisła II Kraków28 listopada, 18:00
Prokocim Kraków2-2TS Wisła II Kraków28 listopada, 18:30
3. kolejka 5 grudnia 2010
Borek II Kraków0-0Bronowianka Kraków5 grudnia, 17:30
Borek II Kraków1-3Cracovia III5 grudnia, 18:00
Bronowianka Kraków0-3Cracovia III5 grudnia, 18:30
4. kolejka 16 stycznia 2011
Albertus I Kraków0-1Akademia Piłkarska 21 I16 stycznia, 09:00
Albertus I Kraków3-0Borek II Kraków16 stycznia, 09:30
Akademia Piłkarska 21 I4-1Borek II Kraków16 stycznia, 10:00
Prokocim Kraków Wanda Kraków16 stycznia, 10:30
Prokocim - Wanda 0-0 (nie liczony do tabeli)
Górnik Libiąż0-1TS Wisła II Kraków16 stycznia, 11:00
Skawinka I Skawina Wanda Kraków16 stycznia, 11:30
Skawinka I - Wanda 12-0 (nie liczony do tabeli)
Górnik Libiąż1-2Prokocim Kraków16 stycznia, 12:00
TS Wisła II Kraków Wanda Kraków16 stycznia, 12:30
TS Wisła II - Wanda 6-1 (nie liczony do tabeli)
Górnik Libiąż0-5Skawinka I Skawina16 stycznia, 13:00
5. kolejka 19 lutego 2011
Albertus I Kraków3-3TS Wisła II Kraków19 lutego, 14:00
Hutnik II Kraków0-5TS Wisła II Kraków19 lutego, 14:30
Albertus I Kraków Wanda Kraków19 lutego, 15:00
Albertus I - Wanda 0-0 (nie liczony do tabeli)
Akademia Piłkarska 21 I Wanda Kraków19 lutego, 15:30
AP 21 I - Wanda 1-4, gole: Jakub Okoń - Jakub Hapczyński 2, Adam Myśliwiec, Tomasz Wilk (wynik nie liczony do tabeli)
Hutnik II Kraków2-2Prokocim Kraków19 lutego, 16:00
Akademia Piłkarska 21 I2-1TS Wisła II Kraków19 lutego, 16:30
Hutnik II Kraków Wanda Kraków19 lutego, 17:00
Hutnik II - Wanda 1-2, gole: Nikodem Jakubowski - Adam Myśliwiec, Sandra Grosicka (wynik meczu nie liczony do tabeli)
6. kolejka 26 lutego 2011
Bronowianka Kraków0-3Hutnik II Kraków26 lutego, 11:30
Cracovia III5-0Hutnik II Kraków26 lutego, 12:00
Cracovia III3-1Prokocim Kraków26 lutego, 12:30
Bronowianka Kraków0-3Górnik Libiąż26 lutego, 13:00
Hutnik II Kraków1-3Skawinka I Skawina26 lutego, 13:30
Akademia Piłkarska 21 I0-3Prokocim Kraków26 lutego, 14:00
Borek II Kraków0-1Górnik Libiąż26 lutego, 14:30
Akademia Piłkarska 21 I0-6Skawinka I Skawina26 lutego, 15:00
Borek II Kraków1-1Prokocim Kraków26 lutego, 15:30
7. kolejka 13 marca 2011
Albertus I Kraków1-1Górnik Libiąż13 marca, 11:00
Albertus I Kraków3-1Hutnik II Kraków13 marca, 11:30
Akademia Piłkarska 21 I2-0Górnik Libiąż13 marca, 12:00
Akademia Piłkarska 21 I3-1Hutnik II Kraków13 marca, 12:30
Borek II Kraków0-6Skawinka I Skawina13 marca, 13:00
Borek II Kraków1-0TS Wisła II Kraków13 marca, 13:30
Cracovia III0-2Skawinka I Skawina13 marca, 14:00
Bronowianka Kraków0-3TS Wisła II Kraków13 marca, 14:30
Bronowianka Kraków Wanda Kraków13 marca, 15:00
Bronowianka - Wanda 0-3 w.o. (wynik meczu nie liczony do tabeli)
Cracovia III6-0TS Wisła II Kraków13 marca, 15:30
8. kolejka 20 marca 2011
Górnik Libiąż4-0Hutnik II Kraków20 marca, 09:00
Mecz rozegrany awansem 26.02.2011
Borek II Kraków1-2Hutnik II Kraków20 marca, 09:30
Górnik Libiąż Wanda Kraków20 marca, 10:00
Górnik - Wanda 2-0, gole: Szymon Miziołek 2 (wynik meczu nie liczony do tabeli)
Borek II Kraków Wanda Kraków20 marca, 10:30
Borek II - Wanda 0-3, gole: Jakub Łapczyński 2, Jakub Pisarek (wynik meczu nie liczony do tabeli)
Cracovia III2-4Górnik Libiąż20 marca, 11:00
Cracovia III Wanda Kraków20 marca, 11:30
Cracovia III - Wanda 5-1, gole: Bartek Włoch 3, Kacper Drabek 2 - Adam Myśliwiec (wynik meczu nie liczony do tabeli)
Bronowianka Kraków0-3Prokocim Kraków20 marca, 12:00
Bronowianka Kraków0-3Skawinka I Skawina20 marca, 12:30
Albertus I Kraków2-0Prokocim Kraków20 marca, 13:00
Albertus I Kraków1-3Skawinka I Skawina20 marca, 13:30

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty