Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe > Juniorzy starsi > I liga (Kraków C)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Puszcza Niepołomice71647-2451151238-18401249-6110
2Bieżanowianka Kraków71654-2251151243-164012411-6110
3Strzelcy Kraków71330-3041271330-30412000-0000
4Zwierzyniecki Kraków71046-403132411-81105635-32203
5Clepardia Kraków71033-3831351028-28311205-10002
6Albertus Kraków7836-35223114-40106732-31213
7Czarnochowice7731-40214000-00007731-40214
8Dąbski Kraków7015-63007306-28003409-35004
1. kolejka 27 listopada 2010
Clepardia Kraków3-11Zwierzyniecki Kraków27 listopada, 08:45
Albertus Kraków4-4Czarnochowice27 listopada, 09:40
Bieżanowianka Kraków11-2Dąbski Kraków27 listopada, 10:35
Strzelcy Kraków3-3Puszcza Niepołomice27 listopada, 11:30
2. kolejka 4 grudnia 2010
Strzelcy Kraków4-1Clepardia Kraków4 grudnia, 12:25
Puszcza Niepołomice6-3Zwierzyniecki Kraków4 grudnia, 13:20
Bieżanowianka Kraków7-3Albertus Kraków4 grudnia, 14:15
Dąbski Kraków2-9Czarnochowice4 grudnia, 15:10
3. kolejka 18 grudnia 2010
Dąbski Kraków2-5Albertus Kraków18 grudnia, 08:45
Puszcza Niepołomice6-4Clepardia Kraków18 grudnia, 09:40
Bieżanowianka Kraków10-3Czarnochowice18 grudnia, 10:35
Strzelcy Kraków9-5Zwierzyniecki Kraków18 grudnia, 11:30
4. kolejka 8 stycznia 2011
Strzelcy Kraków6-2Czarnochowice8 stycznia, 12:25
Puszcza Niepołomice13-2Dąbski Kraków8 stycznia, 13:20
Clepardia Kraków4-4Bieżanowianka Kraków8 stycznia, 14:15
Zwierzyniecki Kraków4-4Albertus Kraków8 stycznia, 15:10
5. kolejka 22 stycznia 2011
Clepardia Kraków7-5Albertus Kraków22 stycznia, 08:45
Bieżanowianka Kraków12-2Zwierzyniecki Kraków22 stycznia, 09:40
Puszcza Niepołomice5-6Czarnochowice22 stycznia, 10:35
Strzelcy Kraków3-0Dąbski Kraków22 stycznia, 11:30
Walkower 3-0, bowiem Dąbski nie przyjechał.
6. kolejka 29 stycznia 2011
Zwierzyniecki Kraków7-4Czarnochowice29 stycznia, 12:25
Clepardia Kraków8-5Dąbski Kraków29 stycznia, 13:20
Puszcza Niepołomice8-3Albertus Kraków29 stycznia, 14:15
Strzelcy Kraków2-7Bieżanowianka Kraków29 stycznia, 15:10
7. kolejka 26 lutego 2011
Dąbski Kraków2-14Zwierzyniecki Kraków26 lutego, 08:45
Clepardia Kraków6-3Czarnochowice26 lutego, 09:40
Bieżanowianka Kraków3-6Puszcza Niepołomice26 lutego, 10:35
Strzelcy Kraków3-12Albertus Kraków26 lutego, 11:30

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty