Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe
PPN Wieliczka: Dwa tytuły dla Nadwiślanki, jeden dla Wieliczanki2011-04-12 08:44:00 JC

Zakończyły się trwające od stycznia Halowe Mistrzostwa Piłki Nożnej Podokręgu Piłki Nożnej w Wieliczce. Ostra rywalizacja toczyła się w grupach juniorów i trampkarzy starszych, zwycięzców wyłaniały ostatnie mecze.


Rozgrywki turniejowe prowadzone były w tym roku w dwóch halach sportowych: w Niepołomicach oraz nowo otwartej w Wieliczce i przyjęły nazwę Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Karola Demczuka, dla uczczenia pamięci wieloletniego trenera, wychowawcy młodzieży i działacza Wielickiego Podokręgu. Organizatorzy dziękują za okazaną pomoc burmistrzowi Wieliczki, Arturowi Koziołowi. 

Turniej zgromadził w trzech kategoriach wiekowych 32 drużyny (14 juniorów, 11 trampkarzy starszych, 7 trampkarzy młodszych), które rywalizując przez dziesięć tygodni starały zapewnić sobie jak najwyższe lokaty, a jednocześnie przygotować się do rozgrywek ligowych. W 122 spotkaniach uczestniczyło 448 zawodników reprezentujących różne miasta i gminy (Wieliczka, Niepołomice, Gdów, Kłaj, Igołomia-Wawrzeńczyce, Nowe Brzesko, Kraków).

W całym turnieju strzelono 698 goli, co daje średnio prawie sześć na mecz.

Juniorzy (grupa finałowa)

1. Nadwiślanka Nowe Brzesko 8 24 58-9
2. Wawrzynianka Wawrzeńczyce 8 19 33-15
3. UKS Sygneczów 8 15 28-21
4. Grajpek Grajów 8 13 21-20
5. Gwiazda Brzegi 8 9 13-28
6. Piłkarz Podłęże 8 8 12-15
7. Contra Sułków 8 7 9-25
8. Dąb Zabierzów Bocheński 8 6 8-31
9. Czarni Staniątki 8 4 11-29


Juniorzy (o miejsca 10-14)

10. Strażak Kokotów 4 9 7-4
11. KS Rajsko 4 9 11-7
12. Wiarusy Igołomia 4 7 9-8
13. Wilga Golkowice 4 2 5-7
14. Błyskawica Wyciąże 4 1 4-10


• Najlepszy zawodnik - Konrad Komenda (Wawrzynianka)
• Najlepszy strzelec - Patryk Oraczewski (Nadwiślanka)
• Najlepszy bramkarz - Adam Długajczyk (Wawrzynianka)

Czołówka strzelców: 28 - Patryk Oraczewski (Nadwiślanka), 20 - Konrad Komenda (Wawrzynianka), 15 - Kamil Dudzik (Piłkarz), 10 - Adam Malicki (Grajpek), Kamil Kłoda (Nadwiślanka), 8 - Adrian Dobosz (Wiarusy), Eryk Godzik (Grajpek), Jakub Mocherek (Nadwiślanka), Artur Stefanik (UKS Sygneczów).

Trampkarze starsi (grupa finałowa)

1. Wieliczanka Wieliczka 5 12 29-11
2. Nadwiślanka Nowe Brzesko 5 12 27-4
3. Gdovia Gdów 5 9 20-14
4. Puszcza Niepołomice 5 7 14-15
5. Wawrzynianka Wawrzeńczyce 5 3 12-26
6. Grajpek Grajów 5 1 10-42


Trampkarze starsi (miejsca 7-11)

7. Contra Sułków 4 10 15-6
8. Dąb Zabierzów Bocheński 4 9 8-5
9. Złomex Branice 4 6 9-7
10. Czarni Staniątki 4 2 3-7
11. Strażak Kokotów 4 1 6-16


• Najlepszy zawodnik - Wojciech Przybył (Nadwiślanka)
• Najlepszy strzelec - Patryk Tatara (Wieliczanka)
• Najlepszy bramkarz - Adrian Łapczyński (Gdovia)

Czołówka strzelców: 24 - Patryk Tatara (Wieliczanka), 17 - Wojciech Przybył (Nadwiślanka), 14 - Bartosz Kowalik (Wieliczanka), Krzysztof Dębowski (Grajpek), 13 - Bartłomiej Kudelski (Nadwiślanka), 12 - Dominik Rozwadowski (Gdovia), 11 - Jakub Tańcula (Contra).

Trampkarze młodsi

1. Nadwiślanka Nowe Brzesko 6 18 35-7
2. Gdovia Gdów 6 13 28-9
3. Piłkarz Podłęże 6 10 12-11
4. Grajpek Grajów 6 8 18-10
5. KS Rajsko 6 7 13-19
6. Czarni Staniątki 6 4 8-24
7. Wilga Golkowice 6 0 3-37


• Najlepszy zawodnik - Dominik Frąckiewicz (Nadwiślanka)
• Najlepszy strzelec - Bartosz Gawlik (Gdovia)
• Najlepszy bramkarz - Dominik Cygan (Grajpek)

Czołówka strzelców: 13 - Bartosz Gawlik (Gdovia), Norbert Czaja (Nadwiślanka),  9 - Jakub Ćmak (Nadwiślanka), 7 - Mateusz Banasik (Gdovia), 6 - Andrzej Dębowski (Grajpek), 4 - Patryk Zdebski (Gdovia), Krzysztof Stós (Piłkarz), Marcin Burda (KS Rajsko), Kamil Kamiński (KS Rajsko).


JC


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty