Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi
Wokół Błoń przełajowe bieganie piłkarzy (PEŁNA LISTA 256 UCZESTNIKÓW)2011-03-15 23:18:00 JC

Przełajowe biegi z udziałem piłkarskich juniorów, organizowane przez Wydział Szkolenia MZPN i Podokręg Piłki Nożnej Kraków, to impreza, która dopiero wchodzi na stałe do kalendarza Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.


W krakowskim Parku Jordana zebrała się spora rzesza uczestników - 253 chłopców i trzy dziewczyny.

Zanim rozpoczęła się lekkoatletyczna rywalizacja, piłkarze, trenerzy i działacze udali się pod pomnik dr. Henryka Jordana, pioniera wychowania fizycznego w Polsce. Głos zabrał głos prezes MZPN Ryszard Niemiec, a następnie delegacje złożyły kwiaty w hołdzie wielkiemu prekursorowi na polu rekreacji oraz usportowienia dzieci i młodzieży.

Odbyły się dwa biegi. Najpierw ruszyło 122 piłkarzy rocznika juniora starszego, mieli do pokonania dystans wokół krakowskich Błoń, około 2000 metrów. Po nich wystartowali uczestnicy rocznika juniora młodszego, chłopców i dziewcząt, w liczbie 134, na dystansie 1500 metrów,

Rywalizowano indywidualnie i drużynowo, tu liczyło się pięciu najlepszych w drużynie. Po biegach, na uczestników czekała popularna grochówka, a dla najlepszych wyróżnienia i nagrody.

Młodym biegaczom kibicowało wielu działaczy Małopolskiego Związku Piłki Nożnej i zarządu Podokręgu Kraków. Obecni byli m.in. prezes MZPN Ryszard Niemiec oraz wiceprezesi Zbigniew Lach i Tadeusz Kędzior, a także prezes Podokręgu Kraków Edward Iwański.

Główny ciężar organizacyjny spoczywał na barkach zasłużonego wychowawcy młodzieży, Aleksandra Hradeckiego, który jak zwykle spisał się znakomicie. W gronie jego aktywnych współpracowników znaleźli się: Marian Cygan, Henryk Duda, Andrzej Garley, Antoni Gawronek, Tadeusz Gątkiewicz, Jerzy Gospodarczyk,  Antoni Kotwa, Michał Królikowski, Ryszard Kruk, Marek Kusto, Jerzy Płonka, Jerzy Stokłosa, Franciszek Surówka, Andrzej Sykta, Henryk Szymanowski, Andrzej Turczyński, Zdzisław Wagner.

Wyniki:

JUNIORZY STARSI (122 uczestników)

Indywidualnie:
1. Robert Kawulka (Górnik Wieliczka)
2. Adam Dunaj (WOSSM Kraków)
3. Kamil Solecki (WOSSM Kraków)
4. Maciej Zieliński (Cracovia), 5. Bartosz Zontek (Cracovia), 6. Michał Ścieszka (Cracovia), 7. Wojciech Stryczek (Świt Krzeszowice), 8. Maciej Kański (Prokocim Kraków), 9. Bartłomiej Habuda (Błękitni Modlnica), 10. Dariusz Kaliś (Błękitni Modlnica), 11. Kamil Kościółek (Świt Krzeszowice), 12. Sebastian Grocholski (WOSSM Kraków), 13. Damian Stolarski (WOSSM Kraków), 14. Michał Widzisz (Cracovia), 15. Mateusz Bachleda (SMS Kraków), 16. Michał Janecki (Prokocim Kraków), 17. Daniel Gęślicki (Świt Krzeszowice), 18. Marek Kubala (Górnik Wieliczka), 19. Artur Homoncik (WOSSM Kraków), 20. Damian Sobczyk (Świt Krzeszowice).

Drużynowo:
1. Cracovia
2. WOSSM Kraków
3. Górnik Wieliczka
4. SMS Kraków, 5. Świt Krzeszowice, 6. Garbarnia Kraków, 7. Wisła Kraków, 8. Krakus, 9. Prokocim Kraków, 10. Błękitni Modlnica, 11. Bieżanowianka, 12. Jadwiga, 13. Hutnik.

CRACOVIA (9)
Maciej Zieliński (4), Bartosz Zontek (5), Michał Ścieszka (6), Michał Widzisz (14), Sebastian Mazanek (23), Rafał Piszczek (29), Sebastian Steblecki (46), Dawid Nawrocki (71), Karol Kłusek (118). Trener Stanisław Owca.

WOSSM (12)
Adam Dunaj (2), Kamil Solecki (3), Sebastian Grocholski (12), Damian Stolarski (13), Artur Homoncik (19), Mateusz Krajewski (24), Mateusz Bieniaś (48), Grzegorz Kulpa (54), Grzegorz Baran (102), Tomasz Marut (103), Przemysław Janik (113), Karol Klimek (116). Trener Michał Królikowski.

GÓRNIK (6)
Robert Kawulka (1), Marek Kubala (18), Szymon Rudzik (27), Kacper Winiarski (28), Bartłomiej Jaworski (36), Łukasz Kubala (56). Trener Maciej Musiał.

SMS I i II (25)
Mateusz Bachleda (15), Damian Wsół (25), Adrian Sajdak (26), Jakub Woźniak (30), Patryk Duda (32), Adrian Mrózek (39), Kamil Tęczar (49), Jan Pawlak (57), Łukasz Walus (72), Szymon Michalik (73), Cezary Copiak (74), Marcin Sala (75), Kacper Ziaja (76), Marek Smętek (77), Sebastian Turczyn (82), Bartłomiej Włodarski (83), Kamil Kozioł (92), Radosław Gil (93), Konrad Stańczyk (94), Aleksander Siemieniec (98), Piotr Pacyga (99), Maciej Kozioł (100), Zbigniew Górka (117), Michał Żywczak (119), Artur Pietras (122). Trenerzy: Henryk Duda, Paweł Zegarek.

ŚWIT (6)
Wojciech Stryczek (7), Kamil Kościółek (11), Daniel Gęślicki (17), Damian Sobczyk (20), Michał Szlachta (43), Sebastian Janikowski (110). Trener Janusz Pudełko.

GARBARNIA (13)
Mateusz Żur (33), Mateusz Pytel (44), Filip Jurecki (45), Patryk Mrożek (50), Sławomir Dudzicki (51), Paweł Kawaler (52), Adrian Piechówka (53), Paweł Mirończuk (55), Michał Noworolnik (59), Macej Malarz (105), Mateusz Stolarski (106), Piotr Kwit (120), Kamil Bajołek (121). Trener Robert Włodarz.

WISŁA (8)
Jakub Sypniewski (31), Bartłomiej Grabowski (40), Aleksander Ślęczka (42), Maksymilian Michalski (60), Jakub Kaganek (61), Arkadiusz Owczarczyk (62), Janusz Pułka (67), Mateusz Arian (112). Trener Dariusz Marzec.

KRAKUS (6)
Miłosz Kopyść (21), Marcin Fudali (34), Piotr Gruszecki (35), Piotr Kok (47), Bogdan Gołdyn (58), Wojciech Ryszawy (104). Trener Maciej Trzcionka.

PROKOCIM (6)
Maciej Kański (8), Michał Janecki (16), Tomasz Lichoń (22), Dominik Włodarczyk (79), Patryk Stankiewicz (97), Norbert Tańcula (114). Trener Robert Oczkoś.

BŁĘKITNI (7)
Bartłomiej Habuda (9), Dariusz Kaliś (10), Mateusz Synowski (37), Paweł Tomkiewicz (38), Piotr Żurek (66), Przemysław Grzybowski (108), Łukasz Lorenc (111). Trener Piotr Pasternak.

BIEŻANOWIANKA (10)
Łukasz Drozda (63), Kamil Gawlik (64), Piotr Więckowski (65),  Damian Delong (68), Konrad Skawiński (69), Marcin Basista (70), Daniel Gurbiel (95), Ireneusz Byczek (96), Maciej Zalas (101), Piotr Groblicki (109). Trener Marek Bojko.

JADWIGA (6)
Aleksander Jankowicz (41), Jan Hankus (78), Jakub Martyniak (80), Mateusz Mroczka (81), Jakub Hardys (107), Marcin Tomczyk (115). Trener Szczepan Chlebowski.

HUTNIK (8)
Jakub Orłowski (84), Łukasz Baran (85), Łukasz Leksander (86), Michał Nawrot (87), Norbert Jasowicz (88), Piotr Mzyk (89), Łukasz Łojek (90), Paweł Mzyk (91). Trener Andrzej Paszkiewicz.

JUNIORZY MŁODSI (134 uczestników)

Indywidualnie:
1. Dominik Kościelniak (Wisła Kraków)
2. Tomasz Kalicki (Garbarnia Kraków)
3. Mateusz Mrożek (SMS Kraków)
4. Damian Witkowski (Wawel), 5. Adrian Chłoń (SMS Kraków), 6. Robert Widz (SMS Kraków), 7. Wojciech Kalisz (WOSSM Kraków), 8. Radosław Antolak (SMS Kraków), 9. Dariusz Handzel (SMS Kraków), 10. Piotr Małkiewiczz (Wisła), 11. Ireneusz Król (Karpaty Siepraw), 12. Mariusz Habryń (SMS Kraków), 13. Bartłomej Kolanko (Wisła Kraków), 14. Szymon Kubuśka (Krakus), 15. Grzegorz Juszczak (Karpaty Siepraw), 16. Damian Machowski (Górnik Wieliczka), 17. Adam Rębilas (WOSSM Kraków), 18. Szymon Machna (G(rnik Wieliczka), 19. Mariusz Kalicki (Krakus), 20. Kamil Czajkowski (Górnik Wieliczka).

Dziewczęta:
1. Anna Maciaś (MZPN)
2. Katarzyna Ładocha (MZPN)
3. Karolina Dul (MZPN)

Drużynowo:
1. SMS Kraków
2. Wisła Kraków
3. Wawel Kraków
4. WOSSM Kraków, 5. Górnik Wieliczka, 6. Garbarnia Kraków, 7. Krakus, 8. Karpaty Siepraw, 9. Cracovia, 10. Milenium Skawina, 11. Prokocim Kraków, 12. Jutrzenka Giebułtów, 13. Świt Krzeszowice, 14. Pogoń Skotniki.

SMS (14)
Mateusz Mrożek (3), Adrian Chłoń (5), Robert Widz (6), Radosław Antolak (8), Dariusz Handzel (9), Mariusz Habryn (12), Krystian Gąsiorek (32), Łukasz Walaszek (64), Patryk Kruszec (68), Łukasz Chlebicki (71), Konrad Błachno (87), Krzysztof Stojke (88), Dawid Zgoda (89), Gracjan Straus (109). Trener Marek Salamon.

WISŁA (17):
Dominik Kościelniak (1), Piotr Małkiewicz (10), Bartłomiej Kolanko (13), Mateusz Kruszewski (21), Patryk Kołodziej (25), Patryk Oleksa (26), Przemysław Lech (27), Adrian Bartoszewicz (44), Jakub Gadawski (46), Tomasz Tochowicz (66), Szymon Bruzda (67), Remigiusz Szywacz (72), Kamiul Przebinda (81), Szymon Prażnowski (91), Damian Łukasik (92), Michał Nawratil (93), Jakub Drożdż (97). Trener Jacek Matyja.

WAWEL (10)
Damian Witkowski (4), Adrian Soja (22), Tomasz Błoński (29), Michał Majgier (33), Grzegorz Motak (39), Marcin Cebulak (40), Marcin Kiupowski (52), Paweł Nędza (53), Jakub Wcisło (54), Paweł Jaskowski (103). Trener Paweł Woźniak.

WOSSM (10)
Wojciech Kalisz (7), Adam Rębilas (17), Dawid Surman (23), Mateusz Wąż (36), Bartosz Sarga (57), Szymon Sularz (74), Jakub Zawartka (86), Adrian Ostrowski (96), Daniel Świder (126), Łukasz Furtak (127). Trener Michał Królikowski.

GÓRNIK WIELICZKA (7)
Damian Machowski (16), Szymon Machna (18), Kamil Czajkowski (20), Robert Ślęczka (35), Damian Kulma (38), Grzegorz Mazur (42), Szymon Górni (56). Trener Maciej Musiał.

GARBARNIA (14)
Tomasz Kalicki (2), Damian Kulanica (31), Mateusz Ząbczyk (41), Łukasz Litwin (43), Adrian Baranek (45), Bartłomiej Klucznik (47), Dawid Solak (49), Karol Rakowski (60), Artur Bułat (61), Mateusz Krajewski (85), Paweł Rojek (104), Grzegorz Torba (114), Sławomir Kozień (122), Jan Zygmunt (131). Trener Stanisław Śliwa.

KRAKUS (9):
Szymon Kubuśka (14), Mariusz Kozicki (19), Rafał Makowski (24), Kamil Stawiarski (37), Grzegorz Pauspert (69), Piotr Światłoń (73), Kacper Świgoń (102), Wojciech Buczek (110), Wojciech Doniec (111). Trener Stanisław Obszański.

KARPATY SIEPRAW (8)
Ireneusz Król (11), Grzegorz Juszczak (15), Daniel Kulica (34), Emanuel Łapa (48), Łukasz Dobosz (55), Marcin Mieszczak (83), Grzegorz Baran (117), Szymon Wróblewski (128). Trener Michał Wiącek.

CRACOVIA (9)
Karol Waśniowski (30), Bartosz Wzorek (62), Przemysław Jurasz (65), Piotr Kowalówka (78), Dawid Szymula (79), Rafał Wasyl (80), Daniel Duszyk (90), Bartłomiej Pająk (120), Artur Szymula (121). Trener Grzegorz Trela.

MILENIUM SKAWINA (10)
Krzysztof Kłyś (70), Dawid Bodzioch (75), Karol Zawada (76), Paweł Natkaniec (99), Kamil Haja (100), Damian Freiberg (101), Michał Mlostek (105), Andrzej Marchewka (106), Sebastian Rejdych (115), Mateusz Dzierżak (119). Trener Łukasz Dziudziek.

PROKOCIM (6)
Marcin Korbut (28), Michał Stankiewicz (63), Damian Skoczylas (98), Piotr Wojkowski (116), Kamil Bąk (118), Dariusz Barcik (130). Trener Grzegorz Kmita.

JUTRZENKA GIEBUŁTÓW (7)
Kamil Popek (84), Paweł Lipiarz (107), Michał Kawa (108), Grzegorz Susło (123), Krystian Pawłowski (124), Dariusz Świętoń (125), Jakub Walas (129). Trener Marcin Kostera.

ŚWIT KRZESZOWICE (5)
Kamil Kłosowski (51), Bartosz Kłosowski (58), Paweł Wąchal (59), Piotr Jaroń (94), Marcin Lichota (95). Trener Janusz Pudełko.

POGOŃ SKOTNIKI (5)
Michał Samsel (50), Wojciech Drużkawiecki (77), Paweł Reczek (82), Paweł Kuś (112), Sebastian Twardosz (113). Trener Marcin Kępa.

REPREZENTACJA MZPN DZIEWCZĄT (3)
Anna Maciaś, Katarzyna Ładocha, Karolina Dul. Trener Andrzej Żądło.

Specjalne podziękowania należą się Franciszkowi Surówce, za sporządzenie i udostępnienie list startowych obejmujących wszystkich uczestników w obu kategoriach wiekowych.

 

Aktualizacja 25.03.2011 10:00


JC
blonia01.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty