Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi
Znamy szczegóły turniejów finałowych halowych mistrzostw Małopolski juniorów2011-03-01 15:06:00 AnGo

Jak poinformował nasz portal trener Andrzej Turczyński, szef z ramienia Rady Trenerów Małopolskiego Związku Piłki Noznej, znane są już szczegóły turniejów finałowych juniorów starszych i młodszych, jakie odbęda się w dn. 5-6 marca br. na boisku ze sztuczną trawą pod balonem Sport Center Skotniki. Stawką są tytuły halowego mistrza Małopolski w piłce nożnej.


JUNIORZY STARSI  (sobota, 5 marca, godz. 10-15.45)

Grupa A: Kraków I (Wisła Kraków), Tarnów II (Tarnovia), Nowy Sącz II (Hart Tęgoborze), Zachód I (MKS Trzebinia-Siersza).

Grupa B: Kraków II (Krakus Nowa Huta), Tarnów I (Wisła Szczucin), Nowy Sącz I (Sandecja Nowy Sacz), Zachód II (Unia Oświęcim).

 

10.00-10.20 Wisła Kraków - MKS Trzebinia-Siersza  

10.25-10.45 Hart Tegoborze - Tranovia

10.50-11.10 Krakus - Unia

11.15-11.35 Sandecja - Wisła Szczucin

11.40-12.00 Tarnovia - Wisła Kraków

12.05-12.25 Hart Tęgoborze - MKS Trzebinia-Siersza

12.30-12.50 Wisła Szczucin - Krakus

12.55-13.15 Sandecja - MKS Trzebinia-Siersza

13.20-13.40 MKS Trzebinia - Tarnovia

13.45-14.05 Wisła Kraków - Hart Tegoborze

14.10-14.30 Unia - Wisła Szczucin

14.35-14.55 Krakus - Sandecja

15.00-15.20 A2 - B2 mecz o 3. miejsce

15.25-15.45 A1 - B1 mecz o 1. miejsce

JUNIORZY MŁODSI  (niedziela, 6 marca, godz. 10-15.45)

Grupa A: Kraków I (Cracovia), Tarnów II (Wolania Wola Rzędzińska), Nowy Sącz II (Lubań Maniowy), Zachód I (MKS Trzebinia-Siersza).

Grupa B: Kraków II (Wisła Kraków), Tarnów I (Tarnovia), Nowy  Sącz I (Sandecja Nowy Sacz), Zachód II (Unia Oświęcim).

 

10.00-10.20 Cracovia - MKS Trzebinia-Siersza

10.25-10.45 Lubań - Wolania

10.50-11.10 Wisła - Unia

11.15-11.35 Sandecja - Tarnovia

11.40-12.00 Wolania - Wisła

12.05-12.25 Lubań - MKS Trzebinia-Siersza

12.30-12.50 Tarnovia - Cracovia

12.55-13.15 Sandecja - Unia

13.20-13.40 MKS Trzebinia-Siersza - Wolania

13.45-14.05 Cracovia - Lubań

14.10-14.30 Unia - Tarnovia

14.35-14.55 Wisła - Sandecja

15.00-15.20 A2 - B2 mecz o 3. miejsce

15.25-15.45 A1 - B1 mecz o 1. miejsce

Wyciąg z regulaminu

1. System gry: każdy z każdym

2. Ilość zawodników: 5 w polu + bramkarz

3. Zmiany:

- powrotne

- przeprowadza się w czasie przerw w grze

- zawodnik schodzący musi opuścić plac gry, aby mógł wejść zmiennik

- dopuszcza się wymianę bramkarza na zawodnika w polu

4. Czas gry: 20 minut bez zmiany pola

5. Auty wykonujemy nogą z lini bocznej

6. Odbicie piłki od sufitu - rzut pośredni z lini bocznej

7. Zakaz wykonywania wślizgów przy kontakcie z przeciwnikiem

8. Minimalna ilość zawodnikow na boisku 4 z bramkarzem; w wypadku dalszego opuszczenia placu gry w wyniku kary - karę należy odłożyć

9. Karny - wykonujemy z odległości 9 metrów

10. Stałe fragmenty gry - przeciwnik musi zachować odległośc 5 metrów od piłki

11. Kary czasowe:

a. kartka żółta za drobne faule, niesportowe zachowania, 2 kartki żółte = kartka czerwona, wykluczenie i kara jednego meczu

b. po kartce żółtej zespół gra 3 minuty w osłabieniu

c. czerwona kartka np. za faul taktyczny powoduje absencje w 1 meczu

d. za brutalny faul lub wybitnie niesportowe zachowanie –  wykluczeniedo końca turnieju

e. po czerwonej kartce swojego zawodnika zespół gra w osłabieniu przez 5 minut, po odbyciu czasu kary na boisko może wejść w miejsce ukaranego inny zawodnik

f. zdobyta bramka przez zespół grający w przewadze spowoduje koniec kary, w przypadku gdy ukaranych jest więcej zawodników anulowaniu podlega tylko jedna kara

g. zawodnik, który otrzymał żółtą kartkę, po odbyciu kary może wrócić na boisko.

12. Kolejność miejsc w rozgrywkach grupowych ustala się na podstawie:

a. ilość zdobytych punktów

b. w razie równej ilości punktów między dwoma zespołami o wyższym miejscu decyduje wynik bezpośredniego spotkania

c. w razie remisu, większa różnica bramek z wszystkich spotkań grupowych

d. gdyby i ona była równa o kolejności decyduje większa ilość strzelonych bramek we wszystkich spotkaniach grupowych

e. w razie dalszego braku rozstrzygnięcia seria rzutów karnych (po trzy, a następnie aż do skutku)

f. w razie osiągnięcia równej ilości punktów przez trzy zespoły, należy sporządzić dodatkową tabelę między tymi zespołami wykorzystując zasady zawarte w pkt. a, b, c, d, a gdyby one nie dały rozstrzygnięcia - mniejsza ilość straconych bramek z wszystkich spotkań grupowych, następnie losowanie.

13. wymagane dokumenty:

a. lista zgłoszeń,

b. karta zgłoszenia zawodnika

c. dowód tożsamości

d. karta zdrowia

14. Wiek zawodników:

Junior starszy - zawodnicy urodzeni w roku 1992, 93 - młodsi pod warunkiem ukończenia 16 roku życia

Junior młodszy - zawodnicy urodzeni w roku 1994, 95 - młodsi pod warunkiem uzyskania zgody rodziców i lekarza

 


AnGo


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty