Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi
Kmita Cup 2010 - terminarz 6 turniejów2010-11-12 08:21:00

Znani są już wszyscy uczestnicy cyklu halowych turniejów piłkarskich "Kmita Cup 2010", znane są terminarze.


To już siódma edycja tych zawodów, których organizatorami są Ludowy Klub Sportowy Kmita Zabierzów, Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zabierzowie i miejscowy Urząd Gminy. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, odbywać się on będzie pod patronatem naszego portalu sportowetempo.pl

Turnieje będą rozgrywane w hali OSiR w Zabierzowie we wszystkich kategoriach młodzieżowych. Do rywalizacji przystąpią żaki, orliki, trampkarze młodsi, trampkarze starsi, juniorzy młodsi i juniorzy starsi.

Terminy turniejów:

20.11.2010 r. – ŻAKI (2002 i MŁODSI)
21.11.2010 r. – ORLIKI (2000 i MŁODSI)
27.11.2010 r. – TRAMPKARZE MŁODSI (1998 i MŁODSI)
28.11.2010 r. – TRAMPKARZE STARSI (1996 i MŁODSI)
04.12.2010 r. – JUNIORZY MŁODSI (1994 i MŁODSI)
05.12.2010 r. – JUNIORZY STARSI (1992 i MŁODSI)

HARMONOGRAM TURNIEJU „KMITA CUP” 2010 - ŻAKI (ROCZNIK 2002 i MŁODSI), 20.11.2010

GRUPY ELIMINACYJNE
GRUPA A

1. HUTNIK Kraków
2. ALBERTUS Kraków
3. ZABORZE Zabrze
4. SKAWINKA Skawina
GRUPA B
1. CRACOVIA
2. KRAKUS Nowa Huta
3. DĄBROWA GÓRNICZA
4. GÓRNIK Libiąż
GRUPA C
1. JADWIGA Kraków
2. KMITA Zabierzów
3. BOREK Kraków
4. AP Mam Talent Krzeszowice
Eliminacje
08:00 1A-2A HUTNIK Kraków – ALBERTUS Kraków
08:15 1B-2B CRACOVIA Kraków – KRAKUS Nowa Huta
08:30 1C-2C JADWIGA Kraków – KMITA Zabierzów
08:45 3A-4A ZABORZE Zabrze – SKAWINKA Skawina
09:00 3B-4B DĄBROWA Górnicza – GÓRNIK Libiąż
09:15 3C-4C BOREK Kraków – AP MAM TALENT Krzeszowice
09:30 1A-4A HUTNIK Kraków – SKAWINKA Skawina
09:45 1B-4B CRACOVIA Kraków – GÓRNIK Libiąż
10:00 1C-4C JADWIGA Kraków – AP MAM TALENT Krzeszowice
10:15 2A-3A ALBERTUS Kraków – ZABORZE Zabrze
10:30 2B-3B KRAKUS Nowa Huta – DĄBROWA Górnicza
10:45 2C-3C KMITA Zabierzów – BOREK Kraków
11:00 1A-3A HUTNIK Kraków – ZABORZE Zabrze
11:15 1B-3B CRACOVIA Kraków – DĄBROWA Górnicza
11:30 1C-3C JADWIGA Kraków – Borek Kraków
11:45 2A-4A ALBERTUS Kraków – SKAWINKA Skawina
12:00 2B-4B KRAKUS Nowa Huta – GÓRNIK Libiąż
12:15 2C-4C KMITA Zabierzów – AP MAM TALENT Krzeszowice
13:00-17:00 półfinały i finały

HARMONOGRAM TURNIEJU „KMITA CUP” 2010 - ORLIKI (ROCZNIK 2000 i MŁODSI), 21.11.2010

GRUPY ELIMINACYJNE
GRUPA A

1. JADWIGA Kraków
2. AKADEMIA PIŁKARSKA 21
3. SKAWINKA I Skawina
4. BOREK Kraków
GRUPA B
1. HUTNIK Kraków
2. KMITA Zabierzów
3. SKAWINKA II Skawina
4. GÓRNIK Libiąż
GRUPA C
1. ALBERTUS Kraków
2. BRONOWIANKA Kraków
3. AP MAM TALENT Krzeszowice
4. ORZEŁ Sidzina
Eliminacje
08:00 1A-2A JADWIGA Kraków – AKADEMIA PIŁKARSKA 21
08:15 1B-2B HUTNIK Kraków – KMITA Zabierzów
08:30 1C-2C ALBERTUS Kraków – BRONOWIANKA Kraków
08:45 3A-4A SKAWINKA I Skawina – BOREK Kraków
09:00 3B-4B SKAWINKA II Skawina – GÓRNIK Libiąż
09:15 3C-4C AP MAM TALENT Krzeszowice – ORZEŁ Sidzina
09:30 1A-4A JADWIGA Kraków – BOREK Kraków
09:45 1B-4B HUTNIK Kraków – GÓRNIK Libiąż
10:00 1C-4C ALBERTUS Kraków – ORZEŁ Sidzina
10:15 2A-3A AKADEMIA PIŁKARSKA 21 – SKAWINKA I Skawina
10:30 2B-3B KMITA Zabierzów – SKAWINKA II Skawina
10:45 2C-3C BRONOWIANKA Kraków – AP MAM TALENT Krz - ce
11:00 1A-3A JADWIGA Kraków – SKAWINKA I Skawina
11:15 1B-3B HUTNIK Kraków – SKAWINKA II Skawina
11:30 1C-3C ALBERTUS Kraków – AP MAM TALENT Krzeszowice
11:45 2A-4A AKADEMIA PIŁKARSKA 21 – BOREK Kraków
12:00 2B-4B KMITA Zabierzów – GÓRNIK Libiąż
12:15 2C-4C BRONOWIANKA Kraków – ORZEŁ Sidzina
13:00-17:00 półfinały i finały

„KMITA CUP” 2010 - TRAMPKARZE MŁODSI (ROCZNIK 1998 i MŁODSI), 27.11.2010

GRUPY ELIMINACYJNE
GRUPA A

1. GARBARNIA Kraków
2. WIECZYSTA Kraków
3. SKAWINKA Skawina
4. PRĄDNICZANKA Kraków
GRUPA B
1. SPARTA Kazimierza Wielka
2. ALBERTUS Kraków
3. WYZWOLENIE Chorzów
4. DALIN Myślenice
GRUPA C
1. WAWEL Kraków
2. KMITA Zabierzów
3. GŁOGOVIA Głogów
4. GLINIK Gorlice
Eliminacje
08:00 1A-2A GARBARNIA Kraków – WIECZYSTA Kraków
08:15 1B-2B SPARTA Kazimierza Wielka – ALBERTUS Kraków
08:30 1C-2C WAWEL Kraków – KMITA Zabierzów
08:45 3A-4A SKAWINKA Skawina – PRĄDNICZANKA Kraków
09:00 3B-4B WYZWOLENIE Chorzów – DALIN Myślenice
09:15 3C-4C GŁOGOVIA Głogów – GLINIK Gorlice
09:30 1A-4A GARBARNIA Kraków – PRĄDNICZANKA Kraków
09:45 1B-4B SPARTA Kazimierza Wielka – DALIN Myślenice
10:00 1C-4C WAWEL Kraków – GLINIK Gorlice
10:15 2A-3A WIECZYSTA Kraków – SKAWINKA Skawina
10:30 2B-3B ALBERTUS Kraków – WYZWOLENIE Chorzów
10:45 2C-3C KMITA Zabierzów – GŁOGOVIA Głogów
11:00 1A-3A GARBARNIA Kraków – SKAWINKA Skawina
11:15 1B-3B SPARTA Kazimierza Wielka – WYZWOLENIE Chorzów
11:30 1C-3C WAWEL Kraków – GŁOGOVIA Głogów
11:45 2A-4A WIECZYSTA Kraków – PRĄDNICZANKA Kraków
12:00 2B-4B ALBERTUS Kraków – DALIN Myślenice
12:15 2C-4C KMITA Zabierzów – GLINIK Gorlice
13:00-17:00 półfinały i finały

„KMITA CUP” 2010 - TRAMPKARZE STARSI (ROCZNIK 1996 i MŁODSI), 28.11.2010

GRUPY ELIMINACYJNE
GRUPA A

1. KRAKUS Nowa Huta
2. POGON Skotniki
3. WĘGRZCANKA Węgrzce Wielkie
4. PODGÓRZE Kraków
GRUPA B
1. UKS Mników
2. KMITA Zabierzów
3. KAROL Wadowice
4. PUSZCZA Niepołomice
GRUPA C
1. PRĄDNICZANKA Kraków
2. GARBARNIA Kraków
3. GWIAZDA Ściejowice
4. ALBERTUS Kraków
Eliminacje
08:00 1A-2A KRAKUS Nowa Huta – POGOŃ Skotniki
08:15 1B-2B UKS Mników – KMITA Zabierzów
08:30 1C-2C PRĄDNICZANKA Kraków – GARBARNIA Kraków
08:45 3A-4A WĘGRZCANKA Węgrzce Wielkie – PODGÓRZE Kraków
09:00 3B-4B KAROL Wadowice – PUSZCZA Niepołomice
09:15 3C-4C GWIAZDA Ściejowice – ALBERTUS Kraków
09:30 1A-4A KRAKUS Nowa Huta – PODGÓRZE Kraków
09:45 1B-4B UKS Mników – PUSZCZA Niepołomice
10:00 1C-4C PRĄDNICZANKA Kraków – ALBERTUS Kraków
10:15 2A-3A POGOŃ Skotniki – WĘGRZCANKA Węgrzce Wielkie
10:30 2B-3B KMITA Zabierzów – KAROL Wadowice
10:45 2C-3C GARBARNIA Kraków – GWIAZDA Ściejowice
11:00 1A-3A KRAKUS Nowa Huta – WĘGRZCANKA Węgrzce Wielkie
11:15 1B-3B UKS Mników – KAROL Wadowice
11:30 1C-3C PRĄDNICZANKA Kraków – GWIAZDA Ściejowice
11:45 2A-4A POGOŃ Skotniki – PODGÓRZE Kraków
12:00 2B-4B KMITA Zabierzów – PUSZCZA Niepołomice
12:15 2C-4C GARBARNIA Kraków – ALBERTUS Kraków
13:00-17:00 półfinały i finały

„KMITA CUP” 2010 - JUNIORZY MŁODSI (ROCZNIK 1994 i MŁODSI), 4.12.2010

GRUPY ELIMINACYJNE
GRUPA A

1. PRĄDNICZANKA Kraków
2. GARBARNIA Kraków
3. LKS Mogilany
4. KAROL Wadowice
GRUPA B
1. WAWEL Kraków
2. PODGÓRZE Kraków
3. MACIERZ Lipnica Murowana
4. KARPATY Siepraw
GRUPA C
1. KMITA Zabierzów
2. POGOŃ Skotniki
3. SKAWINKA Skawina
4. ALBERTUS Kraków
Eliminacje
08:00 1A-2A PRĄDNICZANKA Kraków – GARBARNIA Kraków
08:15 1B-2B WAWEL Kraków – PODGÓRZE Kraków
08:30 1C-2C KMITA Zabierzów – POGOŃ Skotniki
08:45 3A-4A LKS Mogilany – KAROL Wadowice
09:00 3B-4B MACIERZ Lipnica Murowana – KARPATY Siepraw
09:15 3C-4C SKAWINKA Skawina – ALBERTUS Kraków
09:30 1A-4A PRĄDNICZANKA Kraków – KAROL Wadowice
09:45 1B-4B WAWEL Kraków – KARPATY Siepraw
10:00 1C-4C KMITA Zabierzów – ALBERTUS Kraków
10:15 2A-3A GARBARNIA Kraków – LKS Mogilany
10:30 2B-3B PODGÓRZE Kraków – MACIERZ Lipnica Murowana
10:45 2C-3C POGOŃ Skotniki – SKAWINKA Skawina
11:00 1A-3A PRĄDNICZANKA Kraków – LKS Mogilany
11:15 1B-3B WAWEL Kraków – MACIERZ Lipnica Murowana
11:30 1C-3C KMITA Zabierzów – SKAWINKA Skawina
11:45 2A-4A GARBARNIA Kraków – KAROL Wadowice
12:00 2B-4B PODGÓRZE Kraków – KARPATY Siepraw
12:15 2C-4C POGOŃ Skotniki – ALBERTUS Kraków
12:45-16:30 półfinały i finały

„KMITA CUP” 2010 - JUNIORZY STARSI (ROCZNIK 1992 i MŁODSI), 5.12.2010

GRUPY ELIMINACYJNE
GRUPA A

1. KMITA II Zabierzów
2. BRONOWIANKA Kraków
3. POGOŃ Skotniki
4. DALIN Myślenice
GRUPA B
1. ŚWIT Krzeszowice
2. SŁOMNICZANKA Słomniki
3. KMITA I Zabierzów
4. ALBERTUS Kraków
GRUPA C
1. JADWIGA Kraków
2. PODGÓRZE Kraków
3. WĘGRZCANKA Węgrzce Wielkie
4. TARNOVIA Tarnów
Eliminacje
08:00 1A-2A KMITA II Zabierzów – BRONOWIANKA Kraków
08:15 1B-2B ŚWIT Krzeszowice – SŁOMNICZANKA Słomniki
08:30 1C-2C JADWIGA Kraków – PODGÓRZE Kraków
08:45 3A-4A POGOŃ Skotniki – DALIN Myślenice
09:00 3B-4B KMITA I Zabierzów – ALBERTUS Kraków
09:15 3C-4C WĘGRZCANKA Węgrzce Wielkie – TARNOVIA Tarnów
09:30 1A-4A KMITA II Zabierzów – DALIN Myślenice
09:45 1B-4B ŚWIT Krzeszowice – ALBERTUS Kraków
10:00 1C-4C JADWIGA Kraków – TARNOVIA Tarnów
10:15 2A-3A BRONOWIANKA Kraków – POGOŃ Skotniki
10:30 2B-3B SŁOMNICZANKA Słomniki – KMITA I Zabierzów
10:45 2C-3C PODGÓRZE Kraków – WĘGRZCANKA Węgrzce Wielkie
11:00 1A-3A KMITA II Zabierzów – POGOŃ Skotniki
11:15 1B-3B ŚWIT Krzeszowice – KMITA I Zabierzów
11:30 1C-3C JADWIGA Kraków – WĘRZCANKA Węgrzce Wielkie
11:45 2A-4A BRONOWIANKA Kraków – DALIN Myślenice
12:00 2B-4B SŁOMNICZANKA Słomniki – ALBERTUS Kraków
12:15 2C-4C PODGÓRZE Kraków – TARNOVIA Tarnów
12:45-16:30 półfinały i finały




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty