Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM
Kto zagra w krakowskich ligach juniorów, kiedy terminarze?2011-07-22 11:19:00

W krakowskiej I lidze juniorów wystąpi ostatecznie 17 drużyn.


Długo trwały dyskusje czy I liga JS ma się składać z 17 czy z 24 zespołów (w dwóch grupach). Ten drugi wariant wydawał się bardziej sensowny z ekonomicznego punktu widzenia, ostatecznie jednak Prezydium Zarządu MZPN wybrało wersję "17".

Oto skład krakowskich lig juniorów w sezonie 2011/12:

JUNIORZY STARSI

I liga (17 drużyn)
AKADEMIA PIŁKARSKA 2011 Zabierzów, ARMATURA Kraków, BŁĘKITNI Modlnica, DALIN Myślenice, GOŚCIBIA Sułkowice, ISKRA Brzączowice, JADWIGA Kraków, KOLEJARZ PROKOCIM Kraków, MOSiR Bukowno, PRZEBÓJ Wolbrom, PRZEMSZA Klucze, PUSZCZA Niepołomice, RABA Dobczyce, SMS II Kraków, WANDA Kraków, WAWEL Kraków, WILGA Golkowice

II liga - grupa A (14 drużyn)

BIEŻANOWIANKA Kraków, BOREK Kraków, CLEPARDIA Kraków, DĄBSKI Kraków, ISKRA Krzęcin, NADWIŚLAN Kraków, ORZEŁ Piaski Wielkie, PŁASZOWIANKA Kraków, POGOŃ Skotniki, RADZISZOWIANKA Radziszów, RYBITWY Kraków, SKAWINKA Skawina, SŁOMNICZANKA Słomniki, ZWIERZYNIECKI Kraków

II liga - grupa B (14 drużyn)
ALBERTUS Kraków, GRĘBAŁOWIANKA Kraków, GRZEGÓRZECKI Kraków, JUTRZENKA Giebułtów, LKS NIEDŹWIEDŹ, OLIMPIC Kraków, PODGÓRZE Kraków, POGOŃ Miechów, PRĄDNICZANKA Kraków, PROSZOWIANKA Proszowice, SPARTAK Charsznica, ŚWIT Krzeszowice, WIECZYSTA Kraków, ZIELEŃCZANKA Zielonki

III liga (12 drużyn)
BRATNIAK KU AZS UJ Kraków, LOTNIK Kryspinów, POZOWIANKA Pozowice, MKS SKAŁA 2004 Skała, STRZELCY/KORONA Kraków, TONIANKA Tonie, TRAMWAJ Kraków, KS TYNIEC, VICTORIA Kraków, TS WĘGRZCE, WIŚLANIE Jaśkowice, WRÓBLOWIANKA Wróblowice

JUNIORZY MŁODSI

I liga (14 drużyn)
AKADEMIA PIŁKARSKA 2011 Zabierzów, DALIN Myślenice, GRĘBAŁOWIANKA Kraków, GWIAZDA Ściejowice, KARPATY Siepraw, KRAKUS Nowa Huta, LKS MOGILANY, IKS OLKUSZ, PODGÓRZE Kraków, POGOŃ Skotniki, PRĄDNICZANKA Kraków, PUSZCZA Niepołomice, ŚWIT Krzeszowice, WAWEL Kraków

II liga - grupa A (12 drużyn)
CEDRONKA Wola Radziszowska, GAJOWIANKA/LIBERTÓW Gaj, ISKRA Krzęcin, KOLEJARZ PROKOCIM Kraków, MILENIUM Skawina, ORZEŁ Piaski Wielkie, ORZEŁ Sidzina, TS RYBITWY Kraków, RZOZOVIA Rzozów, SKAWINKA Skawina, TRZEBOL Wielkie Drogi, VICTORIA Kraków

II liga - grupa B (12 drużyn)
ALBERTUS Kraków, BŁĘKITNI Modlnica, BRONOWIANKA Kraków, CLEPARDIA Kraków, HUTNIK II Kraków, JADWIGA Kraków, LOTNIK Kryspinów, MASZYCANKA Maszyce, ORLĘTA Rudawa, SMS II Kraków, WANDA Nowa Huta, ZIELEŃCZANKA Zielonki

II liga - grupa C (11 drużyn)
JASTRZĘBIEC Książ Wielki, JUVENIA Prandocin, LKS NIEDŹWIEDŹ, ORZEŁ Iwanowice, PŁOMIEŃ 2010 Jerzmanowice, PODGÓRZE II Kraków, POGOŃ Miechów, PROSZOWIANKA Proszowice, WIECZYSTA Kraków, KS WRÓŻENICE, ZWIERZYNIECKI Kraków

Kiedy terminarze?

Ustalone zostały daty spotkań, na których zostaną ustalone terminarze krakowskich lig juniorów. Podokręg PN Kraków zaprasza przedstawicieli zainteresowanych klubów do siedziby MZPN w Krakowie, ul. Krowoderska 74.

25.07.2011 (poniedziałek)
I liga juniorów starszych - godz. 15.00
I liga juniorów młodszych - godz. 17.00

27.07.2011 (środa)
III liga juniorów starszych - godz. 15.00
II liga juniorów starszych, grupa A - godz. 16.00
II liga juniorów starszych, grupa B - godz. 17.00

29.07.2011 (piątek)

II liga juniorów młodszych, grupa A - godz. 15.00
II liga juniorów młodszych, grupa B - godz. 16.00
II liga juniorów młodszych, grupa C - godz. 17.00

 

st

 

Aktualizacja 29.07.2011 7:30, 30.07.2011 22:00




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty