Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM
Przerwany mecz w Mogilanach2011-04-30 17:54:00

Mecz krakowskiej I ligi juniorów młodszych pomiędzy LKS Mogilany a Wawelem Kraków został przerwany po 40 minutach.

Po I połowie prowadzili gospodarze 1-0, mimo że dość szybko stracili zawodnika (czerwona kartka). Po kwadransie zaczęło padać, ale w przerwie pogoda się poprawiła. Prezes Mogilan nie zgodził się, by kontynuowano grę, bojąc się o stan boiska.

Sędzia wpisał do załącznika do protokołu adnotację, że boisko było - jego zdaniem - zdatne do gry w II połowie, ale ze względu na ingerencję prezesa Mogilan, mecz nie został dokończony.

Decyzję w tej sprawie podejmie Komisja Gier Podokręgu PN Kraków, wiele wskazuje na to, że Wawet może otrzymać punkty walkowerem.