Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM
Juniorzy do hal2010-11-04 01:16:00

20 i 21 listopada br. odbędą się pierwsze mecze Krakowskiej Halowej Ligi Juniorów, której organizatorem jest Wydział Szkolenia MZPN.


W rozgrywkach juniorów starszych weźmie udział 10 zespołów, które na co dzień grają w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych. W rywalizacji juniorów młodszych uczestniczyć będzie 7 drużyn z MLJM i 3 z I ligi JM. W tej trójce znalazły się trzy najlepsze ekipy po rundzie jesiennej - Górnik Wieliczka, Krakus Nowa Huta i Wawel Kraków. Początkowo organizatorzy podali omyłkowo Dalin zamiast Karpat, za ten błąd przepraszają.

Zawody odbywać się będą pod balonem MKS Cracovia przy ul. Wielickiej 101. Mecze trwać będą 50 minut (2x25), zespół tworzy 6 zawodników: pięciu w polu i bramkarz.

Kierownikiem turnieju z ramienia Rady Trenerów MZPN jest Andrzej Turczyński, odpowiedzialnym za rozgrywki juniorów starszych Jerzy Płonka, a za juniorów młodszych Jerzy Smoter.

TERMINARZ ROZGRYWEK KRAKOWSKIEJ LIGI HALOWEJ JUNIORÓW STARSZYCH

1. kolejka - 21.11.2010, niedziela
10:00 Hutnik Kraków - Krakus Nowa Huta
11:00 Garbarnia Kraków - Kmita Zabierzów
12:00 Górnik Wieliczka - SMS Kraków
13:00 Dalin Myślenice - Wisła Kraków
14:00 Cracovia - Raba Dobczyce

2. kolejka - 27.11.2010, sobota

09:00 Raba Dobczyce - Hutnik Kraków
10:00 Kmita Zabierzów - Krakus Nowa Huta
11:00 SMS Kraków - Garbarnia Kraków
12:00 Wisła Kraków - Górnik Wieliczka
13:00 Cracovia - Dalin Myślenice

3. kolejka - 5.12.2010, niedziela
10:00 Hutnik Kraków - Kmita Zabierzów
11:00 Krakus Nowa Huta - SMS Kraków
12:00 Garbarnia Kraków - Wisła Kraków
13:00 Dalin Myślenice - Raba Dobczyce
14:00 Górnik Wieliczka - Cracovia

4. kolejka - 11.12.2010, sobota
09:00 Raba Dobczyce - Kmita Zabierzów
10:00 SMS Kraków - Hutnik Kraków
11:00 Wisła Kraków - Krakus Nowa Huta
12:00 Cracovia - Garbarnia Kraków
13:00 Dalin Myślenice - Górnik Wieliczka

5. kolejka - 19.12.2010, niedziela
10:00 Garbarnia Kraków - Raba Dobczyce
11:00 Kmita Zabierzów - Cracovia
12:00 Krakus Nowa Huta - Górnik Wieliczka
13:00 Hutnik Kraków - Dalin Myślenice
14:00 SMS Kraków - Wisła Kraków

6. kolejka - 8.01.2011, sobota

09:00 Raba Dobczyce - SMS Kraków
10:00 Cracovia - Hutnik Kraków
11:00 Wisła Kraków - Kmita Zabierzów
12:00 Dalin Myślenice - Krakus Nowa Huta
13:00 Górnik Wieliczka - Garbarnia Kraków

7. kolejka - 16.01.2011, niedziela
10:00 Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
11:00 Krakus Nowa Huta - Raba Dobczyce
12:00 Kmita Zabierzów - Górnik Wieliczka
13:00 Wisła Kraków - Cracovia
14:00 SMS Kraków - Dalin Myślenice

8. kolejka - 22.01.2011, sobota

09:00 Cracovia - SMS Kraków
10:00 Raba Dobczyce - Wisła Kraków
11:00 Dalin Myślenice - Kmita Zabierzów
12:00 Górnik Wieliczka - Hutnik Kraków
13:00 Garbarnia Kraków - Krakus Nowa Huta

9. kolejka - 19.02.2011, sobota
09:00 Kmita Zabierzów - SMS Kraków
10:00 Krakus Nowa Huta - Cracovia
11:00 Garbarnia Kraków - Dalin Myślenice
12:00 Górnik Wieliczka - Raba Dobczyce
13:00 Hutnik Kraków - Wisła Kraków

TERMINARZ ROZGRYWEK KRAKOWSKIEJ LIGI HALOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

1. kolejka - 20.11.2010, sobota
09:00 Hutnik Kraków - Krakus Nowa Huta
10:00 Garbarnia Kraków - Wawel Kraków
11:00 Górnik Wieliczka - SMS Kraków
12:00 Karpaty Siepraw - Wisła Kraków
13:00 Cracovia Kraków - Skawinka Skawina

2. kolejka - 28.11.2010, niedziela
10:00 Skawinka Skawina - Hutnik Kraków
11:00 Wawel Kraków - Krakus Nowa Huta
12:00 SMS Kraków - Garbarnia Kraków
13:00 Wisła Kraków - Górnik Wieliczka
14:00 Cracovia - Karpaty Siepraw

3. kolejka - 4.12.2010, sobota
09:00 Hutnik Kraków - Wawel Kraków
10:00 Krakus Nowa Huta - SMS Kraków
11:00 Garbarnia Kraków - Wisła Kraków
12:00 Karpaty Siepraw - Skawinka Skawina
13:00 Górnik Wieliczka - Cracovia

4. kolejka - 18.12.2010, sobota
09:00 Skawinka Skawina - Wawel Kraków
10:00 SMS Kraków - Hutnik Kraków
11:00 Wisła Kraków - Krakus Nowa Huta
12:00 Cracovia - Garbarnia Kraków
13:00 Karpaty Siepraw - Górnik Wieliczka

5. kolejka - 9.01.2011, niedziela
10:00 Garbarnia Kraków - Skawinka Skawina
11:00 Wawel Kraków - Cracovia
12:00 Krakus Nowa Huta - Górnik Wieliczka
13:00 Hutnik Kraków - Karpaty Siepraw
14:00 SMS Kraków - Wisła Kraków

6. kolejka - 15.01.2011, sobota
09:00 Skawinka Skawina - SMS Kraków
10:00 Cracovia - Hutnik Kraków
11:00 Wisła Kraków - Wawel Kraków
12:00 Karpaty Siepraw - Krakus Nowa Huta
13:00 Górnik Wieliczka - Garbarnia Kraków

7. kolejka - 23.01.2011, niedziela
10:00 Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
11:00 Krakus Nowa Huta - Skawinka Skawina
12:00 Wawel Kraków - Górnik Wieliczka
13:00 Wisła Kraków - Cracovia
14:00 SMS Kraków - Karpaty Siepraw

8. kolejka - 29.01.2011, sobota
09:00 Cracovia - SMS Kraków
10:00 Skawinka Skawina - Wisła Kraków
11:00 Karpaty Siepraw - Wawel Kraków
12:00 Górnik Wieliczka - Hutnik Kraków
13:00 Garbarnia Kraków - Krakus Nowa Huta

9. kolejka - 20.02.2011, niedziela

10:00 Wawel Kraków - SMS Kraków
11:00 Krakus Nowa Huta - Cracovia
12:00 Garbarnia Kraków - Karpaty Siepraw
13:00 Górnik Wieliczka - Skawinka Skawina
14:00 Hutnik Kraków - Wisła Kraków

 

Aktualizacja 5.11.2010 11:25




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty